Třebíč – Benátky n/J 3:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:1 (kon.) | Chrudim – Tábor 1:3 (kon.)
Litoměřice – Olomouc 0:5 (kon.) | Kadaň – Písek 4:2 (kon.) | Beroun – Znojmo 2:1 (kon.)
Hr. Králové – Chomutov 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Ústí n/L 1:2 (po s.n.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Středa 03.11.2010, 17:301. liga (ČR)

55:07
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Rebelové se dlouho bránili s vypětím všech sil, pak ale vykoukli z obranné ulity a zavezli kotouč do útočného pásma, kde putoval po ose Miroslav Třetina - Vojtěch Němec - MICHAL KEMPNÝ, přičemž posledně jmenovaný napřáhl na vrcholu kruhů a mezi betony gólmana Řehoře navýšil brodský náskok! Asistence: Vojtěch Němec, Miroslav Třetina.

31:56

Pavučinami obetkané přísloví nedáš - dostaneš se po nevyužitém trestném střílení Jihlavy přihlásilo o slovo. Vojtěch Němec nahodil kotouč směrem k jihlavské pravé tyčce, kde číhal připravený MIROSLAV TŘETINA, který jen nastavil hůl a lehkým ťuknutím poslal kotouč za záda ležícího gólmana Řehoře! Asistence: Vojtěch Němec.

25:06
    Dukla právě vstřelila branku!

A je vyrovnáno. Po nepřesné nahrávce Jiřího Ondráčka se chopil kotouče na obranné modré čáře puku MICHAL JESLÍNEK, jenž si nabruslil až před gólmana Suchana a samostatný únik zakončil přesnou ranou pod horní tyčku! Bez asistence.

23:18

A Rebelové přesilovou hru bleskově využívají. V blízkosti jihlavské branky vytvořili po vhazování pořádný zmatek, od Vojtěcha Němce se kotouč dostal až na hůl VÁCLAVA MEIDLA, jenž z bezprostřední blízkosti překonal pohotovou dorážkou gólmana Řehoře! Asistence: Vojtěch Němec.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 24. Meidl (Voj. Němec), 32. Třetina (Voj. Němec), 56. Kempný (Voj. Němec, Třetina) - 26. Jeslínek