Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po s.n.) | Vítkovice – Litvínov 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Znojmo – K. Vary 1:3 (kon.) | Olomouc – Kladno 7:3 (kon.) | Opava – Chomutov 1:4 (kon.)
Havířov – Motor ČB 3:4 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:3 (po s.n.) | Jihlava – Liberec 4:5 (po s.n.)
AZ Havířov
3:4 (0:4, 1:0, 2:0)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 05.11.2010, 18:00 • Víceúčelová hala Havířov • DHL Extraliga juniorů

51:31
    Havířov právě vstřelil branku!
    A je to skutečně tak. Po celou přesilovku se Havířov neusadil v pásmu,ale když se tak stalo, byla z toho hned branka.

49:56
    Heřman je vyloučen na dvě minuty za podražení. Havířov prožívá z mrtvých vstání a má další šanci, jak se na soupeře dotáhnout.

49:20
    Jindřichovu střelu tečoval Pechanec a zápas se nám dramatizuje, využitá přesilovka!

48:31
    Semrád vyloučen na dvě minuty za zdržování hry, když vyhodil puk mimo hrací plochu.

46:08
    Hostující Marek se na chvíli ocitl sám před Zelenkou ale vhodný moment prováhal.

36:46
    Tlak domácích brzdí faulem Zientek. Rozhodčí mu naděluje dvě minuty za zdržování hry, když vyhodil puk mimo hrací plochu.

35:05
    Havířov přece jenom neřekl poslední slovo! Puffer pěknou střelou prostřelil brankáře.

27:52
    Machovi ani situace, kdy stál sám před brankářem nestačí k tomu, aby skóroval. Posléze nepřelstil Hrubce Brezani, hostující brankář skutečně působí jako pevná zeď, ovšem po jeho famózním zákroku si zřejmě přivodil lehké zranění, ale v zápase pokračuje.

26:10
    Brezani podrazil protihráče a dostává oprávněné dvě minuty.

22:02
    Marek s Turkem byli v dobré střelecké pozici, bránící bek Havířova si totiž špatně pokryl hráče, ale naštěstí pro domácí své šance hosté tentokrát nevyužili.

19:51
    Domácí Krause frustrovaný z vývoje zápasu zbytečně fauloval Seidla, nakonec si jdou odpočinout na lavici hanby oba dva za napadení.

18:57
    Zientek jasně fauloval protihráče vysokou holí a rozhodčí to "ocenil" dvěmi minutami.

16:51
    Mountfield právě vstřelil branku!
    V přečíslení 2 na 1 střílel po přesné nahrávce od spoluhráče SEIDL a jeho střela z první si našla zkulinku za střídajícím Zelenkou.

16:15
    Na domácích je vidět hozená "deka". V situaci 2 na 1 měli oba skvělou šanci snížit náskok hostů, ale nepochopitelně selhali.

14:33
    Hrubá chyba Matouška! Ten chtěl rozehrát a poslat své hráče do brejku. Místo toho však "namazal" soupeři, který neomylně trefil poloodkrytou klec Havířova. Ve stejném čase střídá AZet brankáře, do svatyně domácích se postaví Zelenka. Na Matouškovi se nejspíš podepsala nešťastná bolestivá situace.

14:06
    Střelou nad lapačku se prosazuje českobudějovický útočník. Mountfield na ledě dominuje.

12:42
    Švihálek sám před gólmanem neuspěl! Rozhodl se pro kličku do beckhandu ale ani ležícího Matouška překobat nedokázal.

10:11
    Přibyl prostřelil zřejmě ještě lehce otřeseného brankáře Matouška, který ne zcela přesvědčivě zareagoval na jeho střelu. Mountfield se tak ujímá vedení 1:0.

08:54
    Heřman vyslal na Matouška tvrdou ránu, ale brankář kotouč ukryl na hrudi. Ránu dostal zřejmě někde do nechráněného místa, protože se svíjí v bolestech.

03:55
    Havířov si zahraje přesilovku, Štěpán podrazil soupeře a jde si sednout na dvě minuty.

01:27
    Brezani sám před brankářem nedokázal propasírovat puk do brány.

David Motloch

Branky a nahrávky: 36. MICZEK (Puffer), 50. PECHANEC (Jindřich), 52. PECHANEC (Brezani, Mach) - 11. PŘIBYL (Švihálek, Sekera), 15. SUMERAUER, 15. SEKERA, 17. SEIDL (Marek)

AZ Havířov: Bálint, Duda, Zientek, Peslar, Lešiga, Krause, Jindřich, Marek - Horák, Miczek, Mráz, Pechanec, Puffer, Čaja, Číp, Smuž, Mach, Brezani
    Banes Motor České Budějovice: Hrubec, Kantor - Seidl, Heřman, Marek, Sekera, Švihálek, Turek, Ježek, Liška, Kříž, Štěpán, Klement, Předota, Přibyl, Sumerauer, Dietz, Semrád, Rousek

Rozhodčí: Smeták - Bartošák, Hanzlík