Olomouc – Písek 1:1 (kon.) | Jablonec – HFK Olomouc 5:0 (kon.) | Plzeň – Opava 3:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Sokolov 4:0 (po pen.) | Brno – Karviná 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Teplice 0:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
3:0 (3:0)
Slezský FC Opava
Středa 10.11.2010, 17:00 • Městský stadion Štruncovy sady • Pohár FAČR

81
    Poslední střídání dnešního utkání obstarají hráči Opavy Horka a Partyš.

71
    Ještě pře zahráním rohového kopu se bude střídat. První minuty v dresu Plzně zažije Milič. Postaví se na místo Střihavky.

68
    Ve stejné minutě si za protesty odnáší žlutou kartu Rada.

68
    A je to tady. Schaffartzik jde na hřiště. Odchází Halaška.

61
    Bakoš skluzem zastavil Vyskočila. Rozhodčí tento zákrok ocenil žlutou kartou.

55
    Plzeňský trenér šetří síly hvězdám Plzně. Sezóna je ještě náročná. Do kabin odchází kapitán Horváth. Jeho místo doplní Kolář.

46
    Ani jeden tým nezačne druhý poločas ve stejném složení jako dnešní utkání. V plzeňském dresu se na trávě neobjevil Limberský, naopak nastoupil Rajtoral. Z týmu Opavy dnešní zápas končí pro Formánka a začíná hráči jmeénem Švrček.

31
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Přímá střela kapitána PAVLA HORVÁTHA přeletěla zeď a zapadla přímo do šibenice branky Opavy.

30
    Petržela nastartoval rychlé nohy. Pomocí faulu ho zastavil pouze Formánek a dostává žlutou kartu. Trestný kop z 25 metrů bude kopat Pavel Horváth.

14
    Po rohovém kopu se míč dostal k Petrželovi, který utekl téměř všem. Před posledním stoperem přihrál míč do druhé vlny Bakošovi, který zatáhl míč do vápna a přenechal Jiráčkovi. PETR JIRÁČEK obstřelil brankáře a trefou k tyči posílá Plzeň do dvoubrankového vedení.

12
    Žlutou kartu si z dnešního utkání odnese Wirth.

11
    Horváthův centr na úrovni velkého vápna našel Bakoše ve vápně malém. MAREK BAKOŠ už míč pouze tečoval za Novákova záda.

4
    Plzeň rozehrál roh nakrátko a Petržela odcentroval. Na jeho centr se do vzduchu pověsil Brezinský a hlavou překonal Nováka. Na brankové čáře však jeden obránců vyhlavičkoval míč mimo nebezpečí.