Kadaň – Litoměřice 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Olomouc 3:6 (kon.) | Beroun – Písek 3:2 (kon.)
Třebíč – Chrudim 3:1 (kon.) | Tábor – Chomutov 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Jihlava 2:4 (kon.)
Hr. Králové – Benátky n/J 1:7 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
2:4 (0:3, 0:0, 2:1.)
HC Dukla Jihlava
Sobota 13.11.2010, 18:00 • Vrchlabí • 1. liga (ČR)

59:41
    A další vyloučený na straně domácího celku. Matějíček byl potrestán dvěma minutami za hrubost. 4 na 3

58:30
    Součastně vyloučeni jsou Malena (JIH) a Gengel (VRC), oba inkasují dvouminutový trest. Pouze s tím rozdílem, že Malena jej obdržel za hrubost, Gengel za krosček.

52:25
    Tlak domácích může být ještě více umocněn, neboť se nedovoleně provinil faulem Man. Ten dostal dvouminutový trest za krosček.

36:24
    Ovšem počet hráčů na ledě se vyrovná. Padělek zmařil svému týmu přesilovou hru, když nedovoleně hákoval a vysloužil si menší dvouminutový trest.

36:16
    Hosté budou mít výhodu přesilové hry. Hákováním se provinil Gengel a byl potrestán dvěma minutami.

28:06
    Jihlavští začínají být mírně nedisciplinovaní. Dobrovolný dostal dvouminutový trest za podražení, přesilovka pro domácí.

25:40
    A počet hráčů na ledě se vyrovná. Vrchlabí špatně střídalo a v jednu chvíli bylo domácích na ledě šest, což pozornosti sudích neuniklo. Dvě minuty pro Vrchlabí odpyká Drábek.

24:49
    Domácí celek si početní výhodu bude moci zopakovat. Dobrovolný dostává dvě minuty za zdržování hry.

22:26
    Staněk inkasoval dvouminutový trest za sekání, domácí mají možnost početní výhody, podaří se jim snížit?

12:11
    A nyní budou mít Jihlavští další možnost, jak udeřit. Tvrdkovo podražení potrestáno dvěma minutami.

8:56
    Rozhodčí posílá za katr dalšího hráče, jímž je tentokrát vrchlabský Matějíček, ten inkasoval dvě minuty za podražení.

6:01
    Ovšem počet hráčů na ledě se vyrovná, Jihlava si přesilovku neužila. Ficenc zbytečně podrazil jednoho z protihráčů, za což si vysloužil dvouminutový trest. 4 na 4.

5:49
    Početní výhodu budou mít i hosté. Zíma si odypká dvě minuty za nedovolené bránění.

2:43
    Prvním potrestaným hráčem je Hollý, ten dostal dvouminutový trest za nedovolené bránění.

Patrik Huber

Branky a nahrávky: 43. Tvrdek (Filip), 51. Tvrdek (Rusnák, Filip) - 7. Hodek (Bakus, Dobrovolný), 11. Čachotský (Bakus, Hodek), 20. Man (Zeman), 58. Čachotský

HC Stadion Vrchlabí: Valent (od 21. min. Koutský) - Matějíček, Pácal, Zukal, Hanzl, Čížek, Bendík, Poživil, Chaloupka - Tvrdek, Filip, Nouza - Gajovský, Gengel, Hubáček - Beck, Kubeš, Zíma - Látal, Drábek, Rusnák. Trenér: Josef Řeháček
    HC Dukla Jihlava: Řehoř (Benda) - Suchý, Dobrovolný, Staněk, Ficenc, Posmyk, Kaláb, Malena - Čachotský, Bakus, Hodek - Krupka, Padělek, Pitule - Bezděk, Zeman, Man - Protasenija, Hollý, Polcar - Škumát. Trenér: Petr Vlk

Rozhodčí: Pavlovič - Lučan, Svoboda.