Klatovy – Klášterec nO 2:4 (kon.) | Č. Lípa – Kobra 5:2 (kon.) | Děčín – Řisuty 1:2 (po pr.)
Uničov – Frýdek-M. 6:7 (kon.) | Opava – Uh. Hradiště 3:2 (po s.n.) | Nymburk – Trutnov 6:1 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 1:2 (po pr.) | Žďár n/S – Pelhřimov 5:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Chotěboř 5:1 (kon.)
Kutná Hora – Kolín 5:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Neděle 14.11.2010, 17:30Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • 2. liga skupina Východ

Prokletí vsetínských pokračuje. Valašské Meziříčí rozhodně dnes nebylo lepším mužstvem, ale tím šťastnějším a tak poráží po osmé v řadě Vsetín a tentokrát 1:2p. Já vám ze Vsetína přeju hezký zbytek večera a u onlajnů zase někdy nashledanou. (19:56:46)

65:00

60:35
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Střelu Matějného vyrazil Hromada jen před sebe a po následné dorážce LUKÁŠE BOKROŠE si valmez odváží ze vsetína zlaté dva body. Asistence: Jan Matějný.

60:01

Vsetín trochu smolně nakonec po zákl. hrací době remizuje a bude se muset ještě nyní pár minut v prodloužení bránit.

58:30
    Po souboji u hrazení se vhazuje v obranném pásmu domácích.

58:26
    Tak tohle je pro Vsetín rána, jelikož měli k brance velmi blízko a nyní se karta obrátila a Valmez může rozhodnout.

58:26
    Filip Bajtek zbytečně oplácel a dostane 2+10 minut za úder na hlavu.

58:01
    Poslední minuty základní části.

57:52
    A stále se valmez tvrdě potí v obraně a Vlachynský neví kam dřív skočit.

57:05
    Obrovský tlak domácích, ale stejně to není branka slet asi tří gólových akcí Bajtka - Rufera a Vaňka ukončené střelou Šafaříka do připraveného Vlachynského.

56:09
    Nahození Ševčíka ze středního pásma ukryl ve své lapačce Vlachynský.

54:25
    Adam Rufer ve velké šanci, ale obrana valmetu opět s velkou dávkou štěstí tento útok přežila.

53:52
    Obě mužstva hrají v 5-ti.

52:40
    Luděk Růčka střelou od modré provětral Hromadu.

51:52
    Vyloučení na obou stranách - Vašut za podražení a za Vsetín Filip Bajtek - nafilmovaný pád.

51:41
    Po další akci domácích se vhazuje před Vlachynským

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 1. Brynecký (Řezáč) - 5. Bacul (Matějný), 61. Bokroš (Matějný)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Šafařík(C), Kubo, Tesařík R., Kapr, Zavrtálek, Žabčík, Tyralík, Tesařík D.(A), Dubec, Brynecký, Vaněk, Ševčík, Bajtek, Sýs, Rufer, Plachtovič, Spitzer(A), Řezáč.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Vlachynský (Mocek) - Balga, Bokroš, Fojtík, Kostelňák, Martiník, Matějný(A), Mikel, Musil, Palík, Růčka, Varga Mar., Varga D., Varga Mir., Matuštík, Vašut(C), Bacul.

Rozhodčí: J. Skoupý. Asistenti: M. Černý, P. Kříž.