Klatovy – Klášterec nO 2:4 (kon.) | Č. Lípa – Kobra 5:2 (kon.) | Děčín – Řisuty 1:2 (po pr.)
Uničov – Frýdek-M. 6:7 (kon.) | Opava – Uh. Hradiště 3:2 (po s.n.) | Nymburk – Trutnov 6:1 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 1:2 (po pr.) | Žďár n/S – Pelhřimov 5:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Chotěboř 5:1 (kon.)
Kutná Hora – Kolín 5:3 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
HC Chotěboř
Neděle 14.11.2010, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Vajgar přidal v úvodu třetí třetiny pátou branku a hosté v samotném závěru zápasu zkazili čisté konto Tomáši Kubešovi. Vajgar dnes vyhrál zcela zaslouženě. Pěkný večer přeje od Vajgaru Honza Wirkner. (20:09:26)

60:00

59:25
    Dvě minuty pro hostujícího Roberta Bašnára za hákování.

58:47
    Chmel vyslal ostrou dělovku do Opršalovy rukavice.

57:50
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    Hosté předvedli pěknou rychlou kombinaci, na jejímž konci byl MARTIN HADRAVA, který uklidil puk za Kubeše a zkazil mu tím nulu. Asistence Babkovič a Repa.

57:30

56:24
    Hosté hrají zatím dobrou přesilovku, domácí jsou pod tlakem, ale i Chotěboři chybí v této situaci střelba.

55:30
    Nedovolené bránění Jakuba Hofmeistera. Hosté si zahrají přesilovku.

54:54
    Hosté v plném počtu. Vajgar kombinoval v této přesilovce možná až moc. Střelby se jaksi nedostalo.

52:51
    Další faul hostů, dvě minuty pro Lukáše Popelu za sekání. Trochu přísný trest.

51:46
    Kupec trefil ranou po ledě tyčku!

51:16
    Třetí formace Vajgaru v postavení mimo hru.

50:24
    Hostující brankář se vyznamenal při akci Skokana s Milotinským a puk do brány nepustil.

50:06
    Skokan se dostal k odraženému puku, ale jeho střela našla jen hrudní koš Petra Opršala.

49:52

49:43
    Faul na Kupce zůstane bez potrestání.

48:52
    Repkin s Masanovem měli slušnou příležitost, ale rána prvního jmenovaného minula hostující branku.

47:51
    Hosté to zkoušeli v šesti, ale to sudí odhalili a Vajgar si zahraje přesilovku.

47:22
    Michal Milotinský dostal přesný pas na útočnou modrou ale v brejku Opršala nepřekonal.

47:00
    Další marný střelecký pokus hostů končí v ochranné síti.

45:46
    Vajgar nenechává hosty vydechnout. Snažení Repkina s Masanovem radějí přerušil hostující brankář.

45:20
    Masanov byl sám před brankářem hostů, ale minul.

43:41
    Kupec se probil před Opršala, ale na zakončení neměl potřebný klid.

42:58
    Hosté v plném počtu. Tahle přesilovka mnoho vzruchu nepřinesla.

40:56
    Přesilovka pro domácí barvy, dvě minuty pro Lukáše Popelu, hákování.

40:28
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Brejk dvou na jednoho krásně zakončil DAVID KUPEC. Asistence Robert Procházka.

40:01

Svou převahu dokázal Vajgar potvrdit i vstřelenými brankami a po 40 minutách vedou domácí 4:0. Hosté jsou ve hře dopředu velmi pasivní a Tomáš Kubeš neměl mnoho práce. Třetí třetina začne přibližně v 19:37.

40:00

39:22
    Prachařova rána končí v ochranné síti.

38:20
    Michael Dvořák dvě minuty za vysokou hůl.

38:09
    MICHAL MILOTINSKÝ zametl do branky kotouč povalující se za brankou. Asistence Tomáš Hájek a David Mazanec.

37:47
    Tečovaná rána od modré jen o kousek minula hradeckou branku. Oba týmy jsou již v plném počtu.

37:13

36:43
    Vajgar jel dva na jednoho, Kupec našel Procházku, ale jemu sebral kotouč Opršal, jako o pár vteřin později Kupcovi z následného protiútoku.

36:31
    Němcova střela byla lahůdkou pro domácího brankáře.

36:13
    Hofmeister s Josefem Mazancem prověřili Opršala. Hosté přidali trochu tvrdosti v osobních soubojích.

35:43
    Hosté se drali ve dvou dopředu a David Mazanec musel faulovat.

35:13
    Marek Dvořák faulován, dvě minuty pro Matěje Repu, sekání.

33:39
    Vajgar diktuje tempo hry, Hosté jesli sami tři na jednoho, ale nedokázali toho využít, na druhé straně pálil Milotinský.

32:20
    Domácí v plném počtu. Oslabení Vajgar zvládl bez sebemenších starostí.

31:45
    Bula dvakrát pálil po Heršálkově přiťuknutí kotouče.

30:43
    Puk ve středním pásmu.

30:20
    Tomáš Hájek dvě minuty za hákování.

29:45
    Vajgar po většinu času tráví před Opršalem. Hosté vyhazují přes všechny čáry.

27:56
    Bašnár střílel z jasného ofsajdu, který sudí neviděli.

26:33
    Vajgar vyhrál buly ve středním pásmu, Chmel poslal puk Bulovi, který našel rozjetého DAVIDA KUPCE, který blafákem překonal Opršala. Asistence Jan Bula a Marek Dvořák.

25:58
    Icing Vajgaru.

24:54
    Až v samotném závěru přesilovky se Vajgar prosadil. David Mazanec od modré našel přesně hůl ALEŠE SKOKANA, který měl před sebou odkrytou branku a zvýšil domácí náskok. Asistence David Mazanec.

22:54
    Třetí formace hostům zatápí. Tlak domácích by mohl pokračovat v řesilovce po faulu Hospodky, dvě minuty za držení.

22:07
    Hájek nevyužil zaškobrtnutí jednoho z hostujících zadáků a Opršala nepřekonal.

21:23
    Milotinský chytře tečoval.

21:04
    Hosté v plném počtu. Vajgar se v této početní výhodě neprosadil.

20:35
    Procházka pálil od modré. Vajgar dohrává přesilovku z první třetiny.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:47.

Vajgar měl v první třetině značnou převahu, ale dokázal vsítit pouze jednu branku. Hosté zahrozili sporadicky.

20:00

19:04
    Nermuť na trestné lavici za podražení.

18:57
    Domácí v plném počtu. Babkovič se v momentu návratu Skokana na led pokoušel tečovat ránu od modré, ale Kubeš mu to nedovolil.

18:48
    Bělohlávkovo nahození Kubeš v poklidu lapil.

17:25
    Křenek pálil z otočky, Kubeš byl připraven.

16:57
    Aleš Skokan dvě minuty za podražení, o kterém bychom mohli diskutovat.

15:52
    Venc ranou z úhlu nad Kubešem nevyzrál.

14:40
    Bašnár po delší době zaměstnal Kubeše, ale jeho golfák končí v lapačce.

14:07

13:35
    Robert Procházka střílel dvakrát od modré, Kupec se v zakončení zmýlil.

12:58
    Milotinský byl na sekundu sám před brankářem hostů, ale puk do brány nedostal.

12:07
    Bula s Dvořákem zatopili hostům, ale Opršal puk na brankové čáře zastavil. Hostující Repa dvě minuty.

11:34
    Aleš Skokan měl vyloženou šanci, po pasu Milotinského střílel k levé tyči, ale hostující brankář puk vytěsnil do ochranné sítě.

11:11
    Křenek trefil Kubeše uprostřed brány.

10:51
    Robert Procházka pěkně našel na modré Kupce, ale jeho střelu Opršal vyrazil nad.

10:08
    Skokan to zkoušel bekendem, Robert Procházka svůj pokus orazítkoval o plexisklo za hostující brankou.

09:12
    Domácí v plném počtu. Hosté toho v přesilovce moc nepředvedli, navíc Josef Mazanec trefil golfákem do holeně Ondřeje Šulce, který se dlouze zvedal z ledu, ale bude zřejmě v pořádku.

07:55
    Prachař dvakrát minul domácí branku v dobré pozici.