Řisuty – Jablonec n/N 5:1 (kon.) | Lev Benešov – Jindř. Hradec 2:3 (po s.n.) | Sokolov – Klatovy 6:1 (kon.)
Klášterec nO – Děčín 8:2 (kon.) | Kobra – Most 1:4 (kon.) | Roudnice – Č. Lípa 6:2 (kon.)
Přerov – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | SHK Hodonín – Vsetín 3:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 7:0 (kon.)
Uh. Hradiště – Břeclav 3:4 (po s.n.) | Šumperk – Prostějov 5:3 (kon.) | Havířov – Uničov 9:4 (kon.)
Frýdek-M. – Technika Brno 2:3 (kon.) | Trutnov – Kutná Hora 4:2 (kon.) | Kolín – Milevsko 2:6 (kon.)
Chotěboř – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 3:4 (kon.)
HC Kobra Praha
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
HC Most
Středa 17.11.2010, 18:00 • Zimní stadion Kobra Praha • 2. liga skupina Západ

Ve třetí třetině jsme viděli vyrovnanou hru, hosté přidali ještě jeden gól a nakonec zaslouženě vyhráli 4:1 (20:30:25)

60:00

59:26
    Ještě jedna velká šance kobry! Paris se octl sám před Brzobohatým, ale neproměnil!

58:40
    S Böhmovou střelou si Malík poradil.

57:50
    Ivo Prorok zkušeně drží puk v útočném pásmu.

56:55
    Stoprocentní šance hostů! všichni útočníci dobývali branku a nakonec Vrtek trefil břevno!

55:46
    Na ledě zůstává ležet Michal Slanina, vylučovat se však nebude.

54:54
    Přeučil hledal před brankou někoho ze spoluhráčů, ale domácí přihrávku zablokovali.

53:38
    Malík přikryl puk před dojíždějícím Luštincem.

52:59
    Hosté se definitivně osvobozují...

51:55
    Kobra teď má obrovský tlak! Bylo tam několik nebezpečných střel a jedna tyčka.

51:04
    Hostující Michal Šulc vyloučen za držení

50:06
    Most právě vstřelil branku!
    A hosté přesilovku využili! Od modré pálil Vrtek a pod horní tyč tečoval ZDENĚK TAUŠ! A: Vladislav Vrtek

49:37
    V souboji za brankou hostí Paris odstavil protihráče loktem a dostává 2 minuty

49:10
    Ofsajd Kobry...

48:55
    Jakub Fára obešel obránce, ale střelu k tyči kryje Brzobohatý.

48:07
    Kouřilovo nahození ze středního pásma Brzobohatého nepřekvapilo.

47:25
    David Bárta dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování

45:16
    Hosté se v pohodě ubránili a už jsou kompletní.

Michal Kuruc

Branky a nahrávky: 27. Slanina (Růžek) - 9. Havluj (Přeučil), 12. Nedrda (Kuncl), 34. Luštinec (Prorok), 51. Tauš (Vrtek)

HC Kobra Praha: Malík (Křivánek) - Vacek, Lang, Vejvoda, Horák, Drbohlav, Chocholáček, Kouřil, Švácha, Bárta, Slanina, Růžek, Holý, Georgiev, Paris, Žáček, Novák, Fára, Tuček, Suchan, Kubišta
    HC Most: Brzobohatý (Melichar) - Havluj, Paluška, Martinec, Kuncl, Šulc, Müller, Brožovský, Maxa, Vrtek, Tauš, Nedrda, Prorok, Přeučil, Luštinec, Bíza, Böhm, Salač, Kašťák, Šafařík, Kýhos