Třinec – Litvínov 10:1 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 9:5 (kon.)
Zlín – Sparta 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 4:3 (kon.)
Berani Zlín
3:2 (3:0, 0:0, 0:2)
HC Sparta Praha
Středa 17.11.2010, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Zlínští hokejisté uhájili v závěru těsně vedení 3:2 a po zásluze získavají tři body. Nejlepší hráči utkání byli vyhlášeni: Petr Leška (ZLN) - Yorick Treille (SPA) Ze Zlína je to pro dnešek vše, hezký zbytek středečního večera. (19:58:12)

60:00

58:43
    Sparta si vzala oddechový čas po kterém se rozhodla ke hře bez brankáře.

58:43
    Dnešní utkání sleduje 6488 diváků.

58:26
    Do prostoru mezi kruhy si nabruslil Kubiš, odkud vyslal střelu, kterou Pöpperle chytá.

57:50
    Kubiš uháněl na Pöpperleho, ale v poslední chvíli ho zastavila dvojice hostujících obránců.

55:57
    Do dobré šance se dostal Köhler, ale netrefil Pöpperleho klec.

55:11
    Sparta právě vstřelila branku!
    Druhou snižující branku vstřelil v přesilové hře 5na4 RADEK PHILLIP. Asistence: Broš, Hanzlík.

52:53
    Přesilovku si zahrají hosté, Martin Hamrlík vyfasoval dvě minuty za hákování.

50:25
    Další Icing domácích, buly po pravici Sedláčka.

49:10
    Icing Sparty, buly před Sedláčkem.

44:56
    Do odkryté branky zakončoval Hromas, ale mířil moc vysoko.

44:36
    Jan Švrček (ZLN) 2 min za zdržování hry.

42:48
    Buly před Pöpperlem.

40:35
    Yorick Treille dopravil puk do zlínské branky, ale branka neplatí pro přihrávku rukou.

40:01

Ve druhé třetině jsme branku neviděli a tak stále platí stav 3:0 pro domácí. Třeti třetina začne v 19:19. Zásahy brankářů: Sedláček (11) - Pöpperle (13)

40:00

39:35
    Vhazování před Sedláčkem.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 5. Leška (Balaštík, Köhler), 12. Důras, 16. Kubiš (Vlach) - 56. Phillip (Broš, Hanzlík)

Berani Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Řezníček, Míka, Lučka - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, T. Sýkora, Rachůnek - Holík, Balán, F. Čech - Kubiš, Roman Vlach, Sivák.
    HC Sparta Praha: Pöpperle - Vykoukal, Gulaši, Philipp, Jan Hanzlík, O´Brien, Salcido, Macholda, Zacpálek - Ton, D. Výborný, Smoleňák - Kůrka, Broš, Pacovský - Bartánus, Koreis, Hromas - Y. Treille, Karpov, Kafka.

Rozhodčí: Hribik, Husička - Kis, Prchal