Klatovy – Most 3:5 (kon.) | Roudnice – Kobra 3:7 (kon.) | Č. Lípa – Řisuty 3:10 (kon.)
Děčín – Sokolov 5:3 (kon.) | Uničov – Šumperk 3:12 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 6:5 (kon.)
Pelhřimov – Trutnov 4:2 (kon.) | Nymburk – Chotěboř 6:2 (kon.) | Vsetín – Přerov 3:5 (kon.)
Žďár n/S – Lev Benešov 10:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 6:3 (kon.)
HC Česká Lípa
3:10 (1:3 0:2 2:5)
HC Řisuty
Neděle 21.11.2010, 17:00 • Zimní stadion Česká Lípa • 2. liga skupina Západ

45:20
    Hráči Řisut nadále vyvíjejí tlak na Holeše. Domácí propadají v obraně a v útoku jsou bezzubí. Jan Šulc dostává 2 minuty.

33:01
    Na ledě zůstavá ležet po tvrdém ataku Landy jeden z domách hráčů.

17:30
    Beneš 2 minuty za sekání.

15:43
    Českolipští jsou v plném počtu. Naopak řisutský Nestrašil odpyká 2 minuty za hraní v šesti hráčích na ledě.

13:42
    Setikovský odpyká 2 minuty za nesportovní chování českolipského týmu.

12:06
    Domácí ale okamžitě srovnávají počet hráčů na ledě. Unikajícího Krause zahákoval Jirkovský.

11:57
    Dalším vyloučeným je Landa za podražení si vykoledoval 2 minuty.

05:30
    Domácí Šulc si vytvořil slibnou pozici, ale napálil pouze jednoho z beků Řisut. Domácí Bauer usedá za krosček na trestnou lavici.

03:11
    Prvním vyloučeným je Kašák 2 minuty za krosček.

Radek Hurych

Branky a nahrávky: 17. Šulc (Divíšek, Jirkovský), 58. Jakeš, 60. Příhoda (Nekvinda) - 3. Křepelka (Wolf), 10. Kraus (Čermák), 18. Jaroš (Kraus), 37. Kraus (Husička), 38. Nestrašil (Wolf, Suchý), 44. Bláha, 48. Čermák (Kraus, Husička), 52. Kraus (Procházka), 52. Wolf (Nestrašil, Ton), 54. Landa (Kos, Vyskočil)

HC Česká Lípa: Holeš (Heneš) - Dostál, Cafourek, Zenk, Jirkovský, Zeman, Formánek - Lassig, Jakeš, Adámek, Nekvinda, Divíšek, Šulc, Bauer, Beneš, Setikovský, Příhoda, Baburins. Trenéři: Miroslav Kanis a Pavel Lassig.
    HC Řisuty: Pospíšil (Lev) - Mádl, Sedláček, Vyskočil, Babický, Kašák, Čermák, Ton, Fiala - Landa, Kos, Scherzl - Procházka, Kraus, Nestrašil - Bláha, Křepelka, Hlusička - Wolf, Jaroš, Suchý. Trenér: Jan Novotný

Rozhodčí: T. Würtherle - D. Jechoutek, D. Kotek