Ústí n/L – Liberec 0:6 (kon.) | K. Vary – Slavia 4:2 (kon.) | Chomutov – Motor ČB 2:3 (po pr.)
Opava – Berani Zlín 1:0 (po s.n.) | Jihlava – Pardubice 4:6 (kon.) | Havířov – Olomouc 2:3 (kon.)
Třinec – Znojmo 2:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 1:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:2 (2:1, 1:1,1:0)
HC Slavia Praha
Pondělí 22.11.2010, 17:30 • KV Arena • DHL extraliga juniorů

Domácí nakonec zvítězili, poté co bylo ve třetí části k vidění před oběma brankami hodně vzruchu. O vítězství domácích se zasloužili hlavně Hudák (2+0) a Vaněk (2+1). (19:36:08)

60:00

59:30
    Slávisté útočí, brankář Dlouhý zůstal v brance.

59:11
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!

Energetici se probili až k brance a Miroslav HUDÁK zakončil přesně. Asistence: Dominik Vaněk, Lukáš Klíma.

57:28
    Před brankou domácích byli osamocení tři hráči, svou akci ale překombinovali a gól z toho nebyl.

57:02
    Karlovarští vyhazují.

56:52
    Habal nyní podržel svůj tým při závaru před brankou.

56:34
    Vyloučen Valeš (KVA) za vysokou hůl. Energie hraje ve třech.

56:23
    Domácí se osvobozují.

55:55
    Vyloučen Troška (KVA) za vysokou hůl.

55:00
    Slavia začíná otevírat obranu, karlovarským se této situace zatím nedaří využívat.

51:15
    Karlovarští se teď usadili v útočném pásmu a vyslali na Dlouhého několik nebezpečných střel, překonat ho však nedokázali.

50:32
    U puku stále hosté.

49:53
    Červenobílí zavezli puk a snaží se ohrozit klec domácích.

49:00
    Puk je ve středním pásmu. Oba týmy hrají v plném počtu.

47:45
    Schusserovu střelu pokryl brankář Dlouhý.

47:00
    Na trestnou lavici odcházejí Slavíček (SLA) a Baar (KVA) za vzájemnou potyčku.

46:39
    Warnekeho střelu vyrazil domácí brankář.

45:53
    Energie v plném počtu.

45:11
    Krejčího ránu zblokovala karlovarská obrana.

44:03
    Slavíček se zjevil sám před brankou domácích, gólman Habal ale podržel svůj tým.

41:34
    Krejčí (SLA) vyzkoušel Habala, ten si poradil.

40:42
    Slavia se usadila v útočném pásmu.

40:12
    Icing hostů.

40:01

40:01
    Energie začíná třetí třetinu ve čtyřech.

Ve druhé třetině byla hra celkem vyrovnaná. Trochu více ze hry měli hosté, kterým se po Slavíčkově střele povedlo vyrovnat. Energie ale po dvou třetinách vede, rozdílovou branku dal Vaněk, pro kterého to je už druhý gól v zápase. Třetí třetina začne asi v 19:01.

Ještě po závěrečném hvizdu byl vyloučen Kentoš (KVA) za držení a hosté tak začnou třetí část v početní výhodě.

40:00

39:39
    Energie hraje v plném počtu.

39:02
    Vachovec v oslabení vyzkoušel Dlouhého, ten byl připraven.

38:10
    Slavia má drtivý tlak a a ostřeluje branku domácích.

37:39
    Šik (KVA) dostává dvě minuty za krosček.

36:48
    Zakázané uvolnění Slavie.

35:38

Dominik VANĚK si najel z úhlu k tyči a nádhernou ránou vymetl šibenici. Asistence: Michal Vachovec.

35:27
    Vachovcovu střelu zblokovali obránci hostů.

35:17
    Na trestnou lavici jde Jeník (SLA) za sekání.

34:20
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu, oba brankáři předvádějí dobré zákroky.

33:17
    Slavia je aktivnější a její hráči mají puk na holi častěji než karlovarští.

32:20
    Slavíčkova střela proletěla těsně vedle branky domácích.

31:24
    Energetikům se nedaří rozehrávka.

30:45
    Ofsajd domácích.

29:40
    Znovu se hraje převážně ve středním pásmu.

29:00
    Icing karlovarských hokejistů.

27:47
    Domácí hrají v plném počtu.

27:40
    Obránci Energie si teď málem srazili puk do vlastní sítě, Habal ho ale na poslední chvíli odpálil pryč.

26:52
    Domácí Kverka ujel v oslabení, z úhlu ale Dlouhého překonat nedokázal.

26:20
    Energie zatím dobře brání.

25:47
    Vyloučen Záhora (KVA) za sekání.

25:38

24:53
    Slávisté v útočném pásmu zatápějí domácí obraně.

23:37
    Slavia právě vstřelila branku!

Bohumil SLAVÍČEK si najel před bránu a pod domácím brankářem propasíroval puk do brány. Asistence: Filip Vogel.

23:06
    Hosté mají tlak, domácí se s obtížemi brání. Teď to skončilo jejich zakázaným uvolněním.

22:20
    Slavie drží puk v obranném pásmu Energie.

21:42
    Půlpánovu ránu vyrazil brankář hostů Dlouhý.

20:54
    Hraje se ve středním pásmu.

20:01

Na začátku první třetiny měli navrch domácí a svůj tlak také korunovali prvním gólem. Slavia se ale zvedla a po zbytek třetiny byla Energii důstojným soupeřem, což vyústilo ve vyrovnání. Ke konci třetiny ale poslal karlovarské znovu do vedení Miroslav Hudák. Druhá třetina začne asi v 18:15.

20:00

19:47
    Poletínovu střelu chytil Habal.

19:12
    Oba týmy bojují o střední pásmo.

18:10
    Slavia je v útočném pásmu a tlačí na domácí obranu.

17:00

Nahození od modré čáry tečoval Miroslav HUDÁK a Energie opět vede. Asistence: Vojtěch Šik.

15:25
    Vyloučen Cikánek (SLA) za hákování.

14:40
    Habal teď podržel svůj tým při několika výborných střelách soupeře.

13:55
    Domácí Kverka výborně zdržuje slávistickou rozehrávku.

13:11
    Vyloučen Kentoš (KVA) za držení.

12:28
    Hostující Poletín prošel obranou soupeře jako nůž máslem, Habal si ale poradil.

11:41
    Puk v hledišti. Buly ve středním pásmu.

10:40
    Slavie svým napadáním nedovoluje domácím kloudně rozehrát.

10:00
    Hosté hrají v plném počtu.

09:46
    Rohanovu střelu zlikvidoval brankář Dlouhý.

08:58
    Karlovarský ofsajd.

08:28
    Hosté vyhazují.

08:00
    Na trestnou lavici putuje Barák (SLA) za faul kolenem.

07:20
    Slavie má teď puk a snaží se útočit.

06:31
    Energie je v útočném pásmu.

05:31

A je vyrovnáno! Michal POLETÍN dostal před brankou dost prostoru ke střele a nedal Habalovi šanci. Asistence: Pavel Klhůfek.

04:23
    Vyloučen Hudák (KVA) za vysokou hůl.

04:15

Po sérii dorážek před klecí Slavie se k puku dostal Dominik VANĚK a posílá domácí do vedení. Asistence: Vojtěch Šik, Michal Vachovec.