Kazaň – Kodaň 1:0 (kon.) | Inter – Twente 1:0 (kon.) | Tottenham – W. Brémy 3:0 (kon.)
Schalke – Lyon 3:0 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Benfica 3:0 (kon.) | Rangers – Manchester Utd. 0:1 (kon.)
Valencia – Bursaspor 6:1 (kon.) | Panathinaikos – Barcelona 0:3 (kon.)
Inter Milán
1:0 (0:0)
FC Twente
Středa 24.11.2010, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza, Milán - San Siro • Liga mistrů

Douglas si ještě vše s francouzským sudím vysvětluje, ten se ale při jeho protestech jen usmívá... Inter tak vítězí, když dokázal přetavit tlak v úvodu druhého poločasu ve šťastnou branku. I Twente si místy vypracovalo územní převahu, do vyložené gólové šance se ale nedostalo. (22:38:39)

90+4
    Rozhodčí Lannoy ale po přímém kopu Janssena odpískal Douglasovi přísný útočný faul.

90+4
    Ve vápně je i hostující brankář!

90+3
    Poslední šance pro Twente, po faulu Lúcia navíc sudí vytáhl kartu.

90+3
    Hlavičkový souboj na hranici vápna po nákopu Janssena vyhrál Lúcio, jenž přehlavičkoval Ruize.

90+1
    Tak Córdoba dohraje do konce zápasu, proto se do hry nedostane Natalino. Ze hry odchází Pandev, místo něj nastupuje Biraghi.

90
    Nastavují se 3 minuty.

90
    Tlak Twente poněkud ustál, hostující hráči se nemohou dostat na dostřel soupeřovy branky.

88
    Poté však Brazilec fauloval Materazziho.

88
    Tvrdý souboj o míč mezi Eto'em a Douglasem vyhrál hostující hráč.

87
    Natalino si musí počkat, do hry jde totiž Nwankwo, jenž střídá Sneijdera.

86
    Po něm vypálil Janssen nad.

86
    Janssen chtěl překvapit Castelazziho přímou střelou, ten byl ale pozorný a balón vytěsnil na další roh.

85
    Rosales vybojoval roh pro Twente.

84
    Córdoba chce pokračovat ve hře, přesto u autové čáry už stepuje připravený mladík Natalino.

83
    Čtyřiatřicetiletého Córdobu chytly křeče. Domácí kouč už chystá střídání.

80
    Oba týmy vystřídali. Trenér Interu Benítez stáhl Biabianyho a do hry poslal Santona. Hosté vpustili do arény Buysseho, ze hřiště odstoupil Leugers.

80
    Přestože se celý druhý poločas odehrával na polovině Twente, střídání Landzaata vše změnilo a od té doby se hraje jen na půli Interu.