Sparta – Ústí n/L 2:3 (kon.) | Liberec – Litvínov 2:3 (po pr.) | Plzeň – K. Vary 3:7 (kon.)
Kometa Brno – Jihlava 5:2 (kon.) | Zlín – Havířov 7:1 (kon.) | Vítkovice – Opava 8:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Chomutov 3:2 (kon.) | Slavia – Kladno 3:2 (kon.) | Znojmo – Havlíčkův Brod 10:2 (kon.)
HC Sparta Praha
2:3 (0:2, 2:0, 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pondělí 29.11.2010, 16:00 • TESLA ARENA • DHL Extraliga juniorů

Víc už se toho nestane. Sparťané prohráli podruhé v řadě, naopak Ústečtí prolomili neúspěch.

Hezký zbytek pondělního dne a budu se těšit zase u dalšího onlinu, ať už juniorského či jiného. (18:12:40)

60:00

59:37
    Spartťané nedokázali zkrotit puk a vstříc prázdné kleci se řítili hned tři ústečtí. Dopadlo to tak, že Vávra trefil tyčku odkryté klece.

59:17
    Timeout i na druhé straně.

59:17
    A nepovedlo se to ani Drvotovi. To už jsou domácí v šesti bez Sedláčka.

58:48
    Ústečtí už jen vyhazují. Sparta ale stále ne a ne najít recept na jejich obranu.

58:05
    Poslední dvě minuty a Sparta stále ztrácí. Tohle bude ještě velké drama.

57:18
    Byť už jsou hosté v pěti, obléhání jejich třetiny nekončí. Hlavu jim za brankou motá Sovík.

55:19
    Žovinec znovu v akci. Jeho ránu Petrásek vytěsnil na západní tribunu.

54:53
    Žovinec máchl hokejkou, jeho projektil však efektně zpacifikoval gólman hostí.

54:46
    Tohle sudí musel potrestat. Nedovoleně bránil ústecký Martin Žák (UNL).

54:00
    Sparta se stále okatěji nadechuje k závěrečnému tlaku. Možná jí k němu dopomáhá i v hledišti přítomný a vytrvalý sparťanský bubeník.

53:36
    Rubeš dostal milimetrový pas od Eise. V poslední chvíli ale ztratil stabilitu.

52:18
    Knijazev prozkoušel Petráska z reflexů. Ústecký gólman si poradil.

50:40
    Velká skrumáž před Petráskem končí místo branky bitkou. Rozhodčí ale hráče od sebe roztrhli dřív, než by se šarvátka zvrtla v něco horšího.

50:04
    Sudí znovu rozsoudil konflikt sparvedlivě a nadělil po dvou minutách na obou stranách.

49:29
    Trenér Arnošt sezval hráče ke střídačce a uděluje jim taktické pokyny. Timeout mu vyprší za půl minuty.

49:23
    Na zem se složil Daniel Sobotka po jednom z osobních soubojů. Ale už je zpět na střídačce, kam dojel po svých.

48:17
    Znovu zvoní tyč. A znovu u toho byl starší dorostenec Brzobohatý. Ústečtí teď měli kliku.

Petr Schwank

Branky a nahrávky: 29. Knijazev (Chára), 36. Antončík (Knijazev, Chára) - 6. Kuchynka, 16. Racek (Vávra ), 42. Racek (Vávra)

HC Sparta Praha: Sedláček - Sobotka, Švaříček, Kolář, Drvota, Žovinec, Müller - Sovík, Rubeš, Eis - Knijazev, Chára, Antončík - Hudec, Brzobohatý, Puna - Procházka, Brém, Dvořák - Kučera.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek - Boháč, Bulva, Smetana, Krupička, Hříbal, Grin - Vávra, Merta, Racek - Baránek, Pořický, Kuchynka - Hošek, Šetka, Žák - Humpolíček, Chládek