Slavia – Vítkovice 2:1 (kon.) | K. Vary – Havířov 3:4 (kon.) | Motor ČB – Znojmo 6:1 (kon.)
Sparta – Opava 7:3 (kon.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Plzeň – Třinec 3:2 (kon.)
Liberec – Olomouc 5:4 (po pr.) | Chomutov – Pardubice 9:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
5:4 (2:0, 2:2, 0:2 -1:0)
HC Olomouc
Sobota 04.12.2010, 13:45 • Svijanská aréna. • DHL Extraliga juniorů

Z města pod Ještědem přeji hezký zbytek soboty. (16:28:11)

65:00

63:03
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je konec! Liberec po pár vteřinách dává vítězný gól a získává bonusový bod navíc. FILIP JÁNOŠÍK se prosadil střelou nad beton. Asistence: Kedršt, Karlík. 5:4.

62:43
    Skalický byl stažen na zem Rácem a olomoucký forvard si jde odpykat menší trest za držení. 4/3 - Liberec.

62:16
    Rozhodčí musí vyspravit ledovou plochu vodou, chvilku se hrát nebude.

62:16
    Jonák skočil do přihrávky Voznici, který mohl by mohl skórovat. Následně ale zbořil libereckou branku, která málem skončila u brankového rozhodčího.

62:00
    Trestné lavice se nám zaplní. Kvapil a Bulíř dostávají menší tresty. Bude se hrát 3 na 3.

61:52
    Říhův tečovaný pokus šel těsně nad.

61:30
    Další zákrok Alexy, který do lapačky schoval pokus Brandýse.

61:10
    Voznica obehrál Karlíka a málem i Alexu, jenže proti němu se postavila levá liberecká tyč. Následnou dorážku po zemi si už liberecký brankář pohlídal.

60:42
    Hežova tvrdá rána končí v náručí Alexy.

60:14
    Začínáme zakázaným uvolněním Liberce.

60:01

Po uplynulých šedesáti minutách svítí na ukazateli stav 4:4. Kohouti v poslední periodě srovnali díky brankám Fryče a Ráce. Uvidíme tedy prodloužení.

60:00

59:44
    Brandýs předvedl bodyček jako z hokejové učebnice proti Bulířovi, který jeho čistý zákrok nemůže skousnout.

58:26
    Kedrštův pokus byl nepřesný, touš má Olomouc.

57:35
    Psotův pokus z mezikruží sražen obranou Olomouce. Ani jeden tým nechce prodloužení, hraje se opravdu útočně.

56:43
    Zápas začíná být pěkně vyhrocený.

Petr Schultz

Branky a nahrávky: 15. Niko (Karlík, Bulíř), 20. Kedršt (Jánošík), 26. Miškovský (Karlík, Sobotka), 29. Jánošík (Kedršt), 64. Jánošík (Kedršt, Karlík) - 24. Málek (Heža), 35. Zachar (Jergl, Chomič), 43. Fryč (Kvapil), 52. Rác

Bílí Tygři Liberec: Alexa (Jelínek) - Niko, Lacek, Dám, Říha, Šefl, Karlík, Sobotka - Jánošík, Bulíř, Kedršt, Dlouhý, Skalický, Valášek, Vařecha, Mulač, Psota, Miškovský, Jonák, Bittner.
    HC Olomouc: Kůdela (26. Motáň) – Kreisel, Brandýs, Kvapil, Jergl J., Lyzák, Pozděna, Fryč, Axman – Chomič, Haas, Málek – Vaněk, Ogrizek, Konečný – Voznica, Zachar, Mareček – Lehečka, Rác, Heža.

Rozhodčí: Petružálek - Bertlík, Koskuba.