Klatovy – Děčín 1:0 (kon.) | Chotěboř – Trutnov 2:7 (kon.) | Uničov – Val. Meziříčí 4:3 (kon.)
Kolín – Nymburk 3:1 (kon.) | Opava – Karviná (Baník) 3:4 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 3:4 (kon.)
Kutná Hora – Žďár n/S 3:5 (kon.)
SC Marimex Kolín
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
NED Hockey Nymburk
Neděle 05.12.2010, 17:00 • ZS Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

59:44
    Nymburk dostává na závěr ještě přesilovou hru. Za podražení odjíždí na trestnou lavici Lukáš Skokan.

52:17
    A vykoledoval si přesilovo hru. Za krosček vyloučen Hobza.

47:17
    Skokan vyloučen na dvě minuty za podražení.

44:47
    Vlach si vysloužil dvě minuty za podražení. Kolín se může dostat do hry v přesilové hře.

35:50
    Síly na ledě se srovnávají. Za faul loktem vyloučen Dvořák.

35:36
    Hra chvíli plynula bez přerušení. Ale nyní rozhodčí vylučuje. Za hákování vyloučen kolínský Pospíšil.

30:05
    Závar před kolínskou bránou nakonec skončil vyloučením. Kubát vyloučen za hákování.

26:55
    Nymburk jde do oslabení. Vacek za podražení putuje na trestnou lavici.

20:39
    Nymburk se zatím ke střele nedostal. V rohu ale až přehnaně bránil Nedbal. Vykoledoval si dvě minuty za krosček. Kolín se ještě zapotí.

19:25
    Kolín jde do třech. Za atakování gólmana (nedovolené bránění) vyloučen Morkes.

19:08
    Domácí tým se provinil příliš mnoho hráči na ledě. Trest odsedí Pavel Musil. 12 vteřin se bude hrát čtyři na čtyři. Pak budou mít hosté přesilovku.

17:20
    Karel Vacek prvním vyloučeným Nymburka. Dostal dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

6:53
    Ale přeci k něčemu bylo nymburské setrvání v kolínském pásmu. Čtvrtečka se uchýlil k faulu - krosček. Hosté hrají další přesilovku.

3:18
    První vyloučení utkání. Kolínský Drak na trestné za hákování.

Tereza Hölzlová

Branky a nahrávky: 6. Morkes (Mejzr), 50. Nedbal (Malý), 60. Malý (Musil, Nedbal) - 50. Klíma (Hataš, Sirotek)

SC Marimex Kolín: Blažek (Brázdil) - Nedbal, Pohl, Kubát, Drak, Pýcha, Přibyl, Procházka - Skokan, Malý, Musil - Mejzr, Pospíšil, Morkes - Čtvrtečka, Pomichálek, Dulovec - Manhart, Hloušek
    NED Hockey Nymburk: Rückl (Vajner) - Hataš, Müller, Sem, Krejčík, Vlach, Zakoutský, Tondr, Hobza, Dvořák, Sirotek, Klíma, Šimek, Liška, Němeček, Vacek, Hudíček, Turinský

Rozhodčí: Chlaň - Tasch, Potůček