Klášterec nO – Sokolov 10:2 (kon.) | Roudnice – Klatovy 1:4 (kon.) | Lev Benešov – Kolín 4:3 (kon.)
Karviná (Baník) – Uničov 9:2 (kon.) | Přerov – Technika Brno 2:1 (kon.) | SHK Hodonín – Frýdek-M. 3:5 (kon.)
Val. Meziříčí – Havířov 4:5 (po s.n.) | Uh. Hradiště – Šumperk 1:3 (kon.) | Most – Řisuty 4:5 (po s.n.)
Kobra – Jablonec n/N 2:6 (kon.) | Nový Jičín – Prostějov 5:3 (kon.)

59:20
    Ale už je příiš pozdě. Vhazování ve středním pásmu.

58:21
    Tlak Hodonína i v přesilovce o jednoho muže pokračuje. Vaškovič střílel z jasné pozice, ale trefil Láníčka.

57:22
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Dvojnásobná přesilovka využita. Po střele Juráska vznikl před Láníčkem zmatek, ze kterého nadvakrát dorazil puk do branky BRANISLAV REHUŠ. Asistence: Jurásek.

56:14
    Vyloučen hostující Sluštík J. na 2 minuty za hákování. 5/3

55:36
    Po přihrávce zpoza branky střílel z takřka ideální pozice Flamík, ale domácím dnes nepřeje štěstí.

54:40
    Vyloučení na straně hostí. Hostující Sluštík O. vyloučen na 2 minuty za krosček + 2 minuty za podražení.

51:12
    Tak alespoň snížení. Střelu Komárka Láníček pouze vyrazil, puk si vzal JAN KOROTVIČKA a přes beton ležícího Láníčka dostal puk do sítě. Asistence: Komárek, Vaškovič.

50:38
    Hostující trenér si vyžádal oddechový čas.

50:38
    Domácím se vůbec nedaří a hosté na snahu hrát dopředu rezignovali.

48:31
    Do slibné pozice se dostal Salajka, Láníček vyráží.

47:39
    Hosté teď několikrát za sebou vyhodili na zakázané uvolnění. To jim ale teď samozřejmě stačí.

46:40
    Po brejku se do zakončení dostal Kopáč, Peksa blafák vystihl.

45:55

45:46
    Po střele od modré puk zřejmě trefil jednoho z hostů do obličeje. Dlouho zůstával ležet, nakonec za pomoci spoluhráčů odjel z ledu.

45:15
    Jurásek vystřelil od modré, Láníček však dobře viděl a lapačka byla na místě.

43:55
    Vyloučen hostující Kocurek za napadení.

42:43
    Hosté brání svou modrou čáru a čekají na brejky. Drtiči se proti takové obraně těžko prosazují.

Václav Urubek

Branky a nahrávky: 5. Hoza (Penák), 52. Korotvička (Komárek, Vaškovič), 58. Rehuš (Jurásek) - 15. Kolařík, 25. Sluštík O. (Sluštík J., Krutil), 28. Kraft (Kolařík, Rozum), 30. Gajda (Rozum, Kraft), 38. Kolařík (Láníček)

SHK Drtiči Hodonín: Peksa(Rajčák) - Flamík, Pokorný, Podešva, Komárek, Miklík, Salajka - Hoza, Vrba, Rehuš, Vaškovič, Korotvička, Špok, Pekar, Jurásek, Tomášek, Peš, Zelinka, Smetana, Penák
    HC Frýdek-Místek: Láníček(Golasowski) - Rozum, Mintěl, Langer, Kocurek, Dubčák, Bartek, Matzke, Kotásek, Krutil, Gajda, Sluštík O., Sluštík J., Kolařík, Kopáč, Kraft