Uh.Brod – Vel. Meziříčí 7:2 (kon.) | Brumov – Plumlov 7:5 (kon.)
HC Brumov-Bylnice
7:5 (0:1, 4:2, 3:2)
HC Grewis Plumlov
Sobota 18.12.2010, 17:00Krajská liga mužů

Utkání skončilo poměrem 7:5 pro Brumov. Byl to poměrně divoký zápas s mnoha zvraty. Brumov ale určitě potvrdil svou formu a získal 3 body. Přeji Vám příjemný zbytek večera a na shledanou. (19:14:25)

Plumlov právě vstřelil branku!
    Plumlov snižuje zásluhou Skácela, který si nabrusil mezi kruhy a přesnou střelou propálil Tučka. Stav utkání je 7:5!

57:05
    Domácí Novák nastřelil břevno z levé strany.

55:01
    Brumov právě vstřelil branku!
    Brumov jde do tříbrankového vedení. Pavlík zavezl puk po levé straně do útočného pásma a nabil mezi kruhy Peterkovi, který z voleje vymetl pravý růžek Hrubanovy branky. Krásný moment. Stav utkání je 7:4!

54:03
    Hraje se nahoru dolů bez větších šancí.

51:31
    Plumlov hraje v plném počtu.

49:31
    Vyloučen hostující Pekr za podražení. Brumov hraje přesilovku.

47:42
    Brumov jde rychle do dvoubrankového vedení. Po přihrávce Nováka se z mezukruží nemýlil Gergela. Stav utkání je 6:4!

47:10
    Brumov jde opět do vedení, když po vyhraném buly střelou mezi betony zvýšil Peterka. Stav utkání je 5:4!

45:19

43:19
    Brumov si zahraje přesilovku. Za nedovolené bránění jde pykat Mikeš.

43:01
    Zakázané uvolnění Plumlova.

40:59
    Plumlov srovnává! Pekr z úhlu střelou k pravé tyči srovnává. Stav utkání je 4:4!

40:01

Skončila druhá třetina, která byla po všech stránkách zajímavá. Viděli jsme hodně branek, bitku a daleko lepší hokej než v první třetině. Třetí třetina začne asi v 18:39.

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 24. Novák Tomáš (Mokrejš Petr), 25. Bednařík Ivo (Machala Tomáš), 29. Mokrejš Petr (Baroň Jakub, Dalecký Ondřej), 31. Gergela Dalibor (Gajdošík Daniel), 48. Peterka Martin, 48. Gergela Dalibor (Novák Tomáš), 56. Peterka Martin (Pavlík Adam) - 20. Skácel Lukáš (Řehulka Martin ), 33. Mikeš Jiří, 38. Řehulka Martin, 41. Pekr Jaroslav, 58. Skácel Roman