Most – Kobra 5:4 (po s.n.) | Klatovy – Sokolov 3:4 (po s.n.) | Děčín – Klášterec nO 4:2 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 4:0 (kon.) | Č. Lípa – Roudnice 3:4 (po s.n.) | Kutná Hora – Trutnov 2:4 (kon.)
Milevsko – Kolín 5:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Lev Benešov 6:5 (po pr.) | Žďár n/S – Chotěboř 4:2 (kon.)
Nymburk – Pelhřimov 5:8 (kon.) | Uh. Hradiště – SHK Hodonín 3:6 (kon.) | Šumperk – Přerov 3:2 (po s.n.)
Havířov – Karviná (Baník) 1:0 (kon.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 2:9 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 3:2 (kon.)
Uničov – Opava 2:4 (kon.) | Prostějov – Břeclav 1:2 (po s.n.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
6:5 (1:2, 1:2, 3:1 - 1:0)
HC Vodní Lvi Benešov
Středa 05.01.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mazanec D., Chmel, Procházka, Hájek, Tupý, Heršálek, Zíb, Mazanec J., Dvořák Ma., Hofmeister, Bula, Skokan, Dolina, Mařík, Dvořák Mi., Kupec, Sýbek, Milotinský, Maryška, Mikš.

HC Vodní Lvi Benešov: Rückl, Holánek M. - Košatka, Verbík J., Kouba, Verbík R., Burda, Strnad, Zeman, Drda, Jágr, Jonáš, Vacek, David, Holánek L., Starec, Kouřil, Srdínko

Rozhodčí: Pokorný - Samuel, Zídek..

Oba týmy již krouží po ledě. Do branky hostů se staví nová tvář hostů Zdeněk Rückl, do té hradecké Tomáš Kubeš.

00:01

00:21
    Hosté jeli ve dvou na jednoho beka Vajgaru, puk se však k dobře postavenému Jonášovi nedostal.

00:59
    Milotinský prověřil na druhé straně Rückla.

02:31
    Michael Dvořák dvě minuty za držení Luďka Strnada.

02:52
    Vajgar vyhazuje.

03:33
    Benešov právě vstřelil branku!
    Hosté se ujímají vedení přesilovou hrou, Jakub Verbík vystřelil od modré, Kubeš jeho pokus stačil na poslední chvíli vyrazit, ale na DAVIDA JONÁŠE zívala prázdná branka. Asistence Jakub Verbík.

04:52
    Hradecká obrana nerozehrála nejlépe, Strnad předl kotouč zcela volnému DAVIDU STARECOVI, který propálil z kruhu Tomáše Kubeše. Asistence Luděk Strnad a Zdeněk Burda.

06:22
    Milotinský protáhl Holánkovu vyrážečku. V brance hostů není Rückl, ale Holánek, omlouváme se za chybku.

08:27
    Hosté v plném počtu. Tahle přesilovka Vajgaru nevyšla.

09:34
    Holánek přerušil hru před Skokanem a vhazovat se bude po jeho pravici.

10:07
    Vajgar se tlačí před Holánka, Milotinský s Mikšem puk do branky nedostrkali.

11:03
    Hosté ve třech na jednoho, Kubeš kryje.

11:47
    Benešovský icing.

13:34
    Procházkova dělovka trefila benešovského brankáře.

13:47
    Bulův pokus prošel Holánkovi mezi nohama, ale kotouč minul branku asi o 20 cm!

15:17
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Martin Mařík kličkoval hostující obranou, jeho pokus Holánek vyrazil, ale DAVID MIKŠ ve svém prvním letošním startu v dresu Vajgaru dorazil puk pod Holánkovým betonem. Asistence Martin Mařík.

15:56
    Domácí se čertí, ale dle mužů v pruhovaném hráli v šesti.

16:18
    Kouba nepropasíroval puk za Kubeše, vhazuje se po jeho pravici.

17:56
    Domácí v plném počtu. Benešovská přesilovka mnoho vzruchu nepřinesla.

18:41
    Hofmeister faulován Burdou, dvě minuty za hákování.

18:52
    Robert Procházka minul.

19:48
    Ofsajd Vajgaru, Robert Procházka neudržel puk na modré, rozhodovaly centimetry.

20:00

Benešov měl raketový nástup a po pěti minutách hry vedl o dvě branky. Vajgar v úvodu utkání působil lehce rozháraně, ale to se ve druhé půlce první třetiny vytrácí. V 16. minutě snížil na rozdíl jediné branky David Mikš. Vajgar bude v úvodu druhé třetiny dohrávat 41 vteřin přesilovky pěti proti čtyřem. Druhé dějství začne přibližně v 18:43.

20:01

20:41

21:27
    Vackova rána z jízdy neměla šanci na úspěch. Tomu předcházela kombinace Vajgaru, ale bez střelby.

21:47
    Heršálek střílel po Hofmeisterově přiťuknutí.

23:31
    Puk v ochranné síti za Kubešovou brankou.

23:52
    Icing Vajgaru.

24:18
    Podražení v podání Tomáše Tupého, hosté si zahrají přesilovku.

25:09
    Puk ve středním pásmu.

26:19
    Domácí v plném počtu. Přesilovka Vodních Lvů nebyla nebezpečná.

26:43
    LUDĚK STRNAD vystřelil golfem z kruhu a kotouč na milimetr přesně zapadl do růžku nad Kubešovu lapačku. Asistence Kouba.

28:19
    Benešovský icing, který následoval po pěkné akci první hradecké formace. Kupec však sraženou přihrávku netrefil.

28:48
    Milotinská s Mikšem zaměstnali Holánka.

30:36
    Hradec opět nedobře rozehrál, hosté se dostali ve dvou proti jednomu a po Jágrově přiťuknutí neměl DAVID JONÁŠ mnoho práce, když střelou po ledě překonal Kubeše. Asistence Jágr.

32:49
    Hofmeister nepropasíroval zpoza branky puk za Holánka. Byl tvrdě sražen, vylučovat se nebude. Této akci předcházela velká šance Michaela Dvořáka, který však trefil jen benešovského brankáře.

34:19
    David Mazanec střílel po buly od modré, sražený puk končí v ochranné síti.

35:13
    Hofmeister doslova zaspal před prázdnou brankou!

36:25
    Milotinský střílel z otočky, puk těsně minul branku.

37:38
    Trochu přísný ofsajd domácích.

38:47
    Miroslav Zeman dvě minuty vysokou hůl.

39:02
    DAVID MAZANEC od modré víceméně nahodil puk na branku a kotouč skončil nad Holánkovou lapačkou v brance. Asistence Aleš Skokan a Michal Milotinský.

40:00

Druhá třetina skončila stejným rozdílem jako ta první. I tentokrát se hosté z Benešova prosadili dvakrát a vedli 4:1. V samém zavěru třetiny David Mazanec snížil na rozdíl dvou branek. Třetí třetina začne přibližně v 19:32 a uvidíme, zda potvrdí benešovské vedení a nebo přinese zdramatizování průběhu zápasu 25. kola.

40:01

40:50
    Robert Procházka to zkoušel od modré, hosté vyhazují na icing.

40:58
    Stejně to zkoušel i Tomáš Tupý.

41:17
    Skokan v obrovské šanci, Holánek svůj tým podržel.

41:41
    Sýbkův pokus končí u Holánka.

43:00
    Vajgar se tlačí dopředu.

43:59
    Vajgar očividně přidal na tempu, ale puk v rohodujících okamžicích neposlouchá.

44:35
    Hofmeister sražen, hostům zatím tvrdá hra prochází.

46:03
    Po Jonášově ráně zasahoval ramenem Tomáš Kubeš.

46:58
    Hosté z Benešova se nerozpakují vyhazovat na zakázané uvolnění.

47:37
    Heršálek nahazoval od modré, nikdo jeho pokus netečoval.

47:58
    Jágr minul Kubešovu branku.

48:20
    Robert Procházka ztratil na vlastní modré rovnováhu a hosté toho bleskurychle využili, Jonáš předložil tutovku DAVIDU JÁGROVI, který se v tutovce nespletl. Asistence Jonáš a Drda.

50:34
    MICHAL MILOTINSKÝ vykřesal jiskřičku naděje, když z jízdy pálil přesně a o pravou tyč poslal puk do branky. Asistence Luboš Heršálek.

51:39
    Neodpískaný icing a hosté se rázem ocitli v šanci, Burda na Kubeše tentokrát nevyzrál.

53:10
    Holánek zastavil puk na brankové čáře před dorážkou Hofmeistera!

53:10
    Miroslav Zeman dvě minuty držení hole.

54:57
    Milimetrový ofsajd zachránil hosty od útočné akce domácích.

55:10

55:41
    Další faul Benešova, Hofmeister na zemi po podražení Tomáše Košatky.

55:48
    Hosté vyhazují.

56:15
    Robert Procházka neztratil v rohu kluziště puk, předložil jej mezi kruhy MARKU DVOŘÁKOVI, který se z první nemýlil. Asistence Robert Procházka.

56:31
    Po vyhrané buly pálil Tomáš Tupý a odražený puk se štěstím dopravil do branky MARTIN MAŘÍK. Asistence Tomáš Tupý.

57:44
    Vajgar se tlačí před Holánka, Milotinský po přihrávce od Hofmeistera trefil lapačku. Jakub Verbík dvě minuty za vysokou hůl.

58:39
    Po obrovském závaru hosté vyhazují.

59:31
    Další tutovku měl na holi Procházka a Mikšův pokus lapil svou rukavicí Holánek.