Vítkovice – Sparta 4:3 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 1:3 (kon.) | Pardubice – Zlín 2:4 (kon.)
Plzeň – Třinec 3:0 (kon.) | Liberec – Litvínov 6:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
6:3 (2:1, 2:0, 2:2)
HC VERVA Litvínov
Pátek 07.01.2011, 18:30 • Tipsport arena • Tipsport extraliga

57:47
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté korigují na 3:6 a parádní individuální akci se o to postaral FRANTIŠEK GERHÁT, který se vyhnul a Čakajíkovi a povedeným bláfákem vykoupal Pince. Asistence: Matěj Stříteský.

54:52
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hosté trochu rezignovali na obranu a nyní nechali před Fraňkem zcela volného PETRA NEDVĚDA, jehož zakončení bylo přesné - 6:2. Asistence: Marek Trončinský.

51:30
    Černošek dostává dvě minuty za napadení.

51:30
    Velká šance Podkonického po pasu Bartoviče, Franěk se štěstím vyráží puk těsně nad.

49:50
    Domácí si vracejí zpět tříbrankové vedení. Akci prvního útoku Liberce zakončil přesnou střelou do protipohybu Fraňka ANTONÍN DUŠEK. Asistence: Jaroslav Kudrna, Petr Nedvěd.

48:08
    Hosté přesilovku využívají a snižují na 4:2. Domácí obrana nechala volného PETERA JANSKÉHO, který dorazil za Pince střelu Švarného. Asistence: Viktor Hübl.

47:19
    Výtisk zasáhl Majdana, který byl bez puku a dostává dvě plus deset minut za úder do oblasti hlavy a krku.

39:26
    Kubát dostává po naražení do Vantucha dvě minuty za krosček. Liberec si tak v závěru druhé části zahraje přesilovku.

31:08
    Přesilovka pro Tygry, Rindoš dostává menší trest za hákování.

28:17
    Hosté střídají brankáře. Do hry jde místo Jaroslava Hübla Petr Franěk.

28:17
    Oddechový čas pro hosty.

28:17
    Tygři dokázali nakonec početní výhodu využí, když se střelou z kruhu prosadil MARTIN ČAKAJÍK, jehož švih zamířil přímo do šibenice. Asistence: Petr Nedvěd a Jaroslav Kudrna.

27:26
    Domácí budou hrát přesilovku. Čakajík našel před brankou volného Víška, který byl ale faulován Majdanem. Dvě minuty za hákování.

25:16
    Viktor Hübl našel volného Kubinčáka, toho ale nyní Pinc dokázal vychytat.

21:13
    Domácí odskakují na dvě branky. Hořava našel před Hüblem zcela zapomenutého TOMÁŠE KLIMENTU, a ten zblízka prostřelil hostujícího gólmana. Asistence: Miloslav Hořava a Tomáš Vak.

19:55
    Domácí si v posledních vteřinách vytvořili velký tlak a jeho výsledkem je akce Duška, který našel volného MILANA BARTOVIČE, a ten už trefil takřka prázdnou branku. Asistence: Antonín Dušek a Andrej Podkonický.

13:02
    Počet sil na ledě se vyrovnává, dvě minuty totiž dostává Kracík za držení.

11:22
    Aktivní Kubinčák si vynutil faul, když ho podrazil Hunkes. Dvě minuty pro libereckého beka.

8:48
    Je vyrovnáno. Hosté sice přesilovku nevyužili, pak se ale dokázali prosadit díky individuální akci VOJTĚCHA KUBINČÁKA, který se natlačil před Pince a z dorážky uspěl. Asistence: Jaroslav Kracík.

7:20
    Jánského střelu z otočky vykopl výtečným zákrokem Pinc.

6:28
    Hosté si vynutili faul a budou hrát přesilovku. Dvě minuty dostává Nedvěd za podražení.

6:11
    A znovu Majdan, tentokrát našel před Pincem volného Černoška, toho ale domácí gólman vychytal.

1:55
    Domácí jdou rychle do vedení, když chybu hostující obrany potrestal MILAN BARTOVIČ, který se snadno dostal přes Skuhrovce a prostřelil švihem Hübla. Asistence: Michal Pavlů. První branka pro slovenského útočníka po návratu z Ruska do Liberce.

Ondřej Flanderka

Branky a nahrávky: 2. Bartovič (Pavlů), 20. Bartovič (Dušek, Podkonický), 22. Klimenta (Hořava, Vak), 29. Čakajík (Nedvěd, Kudrna), 50. Dušek (Kudrna, Nedvěd), 55. Nedvěd (Trončinský) - 9. Kubinčák (Kracík), 49. Jánský (Hübl), 58. Gerhát (Stříteský)

Bílí Tygři Liberec: Pinc – Čakajík, Hunkes, Trončinský, Výtisk, Moravec, Pavlů, Štich – Kudrna, Nedvěd, Dušek – Hořava, Vak, Klimenta – Bartovič, Podkonický, Víšek – Ondřej, Vantuch, Špaček - Plodek.
    HC VERVA Litvínov: J. Hübl (29. Franěk) – Černošek, Kubát, Jareš, Stříteský, Švarný, Skuhrovec, Gula – Jánský, V. Hübl, Lukeš – Černý, Kracík, Jenáček – Kubinčák, Vopat, Bojer – Maxa, Rindoš, Gerhát – Majdan.

Rozhodčí: Hradil, Husička - Bryška, Novák