Třinec – Mladá Boleslav 5:2 (kon.) | Motor ČB – Slavia 3:0 (kon.) | Zlín – Kladno 3:0 (kon.)
Litvínov – Kometa Brno 1:7 (kon.) | Plzeň – Sparta 2:0 (kon.) | K. Vary – Pardubice 4:1 (kon.)
Liberec – Vítkovice 4:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 18.01.2011, 18:00Tipsport extraliga

To je z KV Areny vše a někdy příště nashledanou! (20:30:59)

Energetici rozhodli zápas dvěma góly v půli třetiny. Po zbytek zápasu již měli herní převahu a dnes zaslouženě vyhráli. A to i díky výbornému výkonu Tomáše Závorky.

Nejlepším hráčem Pardubic vyhlášen Martin Růžička a nejlepším hráčem Energie se stává Rastislav Dej.

60:00

59:41
    Zřejmě poslední vhazování vyhrávají energetici.

59:13
    Vyloučeni Petr Sailer (KVA) za sekání a Robert Kousal (PCE) za držení.

59:13
    Atakovaný Zaťovič v úniku neuspěl.

58:50
    Energetici přistoupili na vyvážení kotoučů do středního pásma.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Šance Eatonu na vyrovnání jsou již mizivé.

57:56
    Ofsajd Pardubic. Vhazování vyhrávají domácí.

57:43
    Střelu Barteka usměrňuje Čutta do ochranné sítě.

57:05
    Zakázané uvolnění Pardubic.

55:51
    Starý objel branku a pokoušel se zasunout kotouč pod Závorku, bez úspěchu.

54:40
    Energetici operují v útočném pásmu. Pardubice jakoby ztratily chuť hrát.

50:59
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    No a máme tady další gól! Dobroň projel podél mantinelu do útočného pásma, vyměnil si kotouč s Kumstátem, který ale vrátil Dobroňovi, a ten poslal zpět PETRU KUMSTÁTOVI, který z mezikruží prostřeluje Růžičku mezi nohy. Asistence: Petr Kumstát, Michal Dobroň.

49:52
    Tomáš Klíma v souboji vybojoval kotouč, objel Růžičkovu branku a poslal kotouč FRANTIŠKU SKLADANÉMU, který z mezikruží střelou z první skóruje. Asistence: Tomáš Klíma, Pavel Kuběna.

48:00
    Poprvé po 333 utkáních za Energii nastoupil gólman s jiným jménem než Lukáš. Tomáš Závorka si svou premiéru odbývá zatím úspěšně.

47:05
    Velká chyba Energie. A tyčka, kterou nastřelil jeden z mezikruží jeden z pardubických útočníků!

45:42
    Třetí útok Energie v čele s Pavlem Kuběnou nyní dělal Pardubickým velké problémy.

Jan Salajka

Branky a nahrávky: 1. Skuhravý (Kumstát), 23. Dej (Zaťovič), 50. Skladaný (T. Klíma, Kuběna), 51. Kumstát (Dobroň) - 9. Špirko (Mezei)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Sáblík) - Gřegořek, Dobroň - Nosek, Čutta - Sloboda, Rohan - Prošek, Přindiš - Kumstát, Skuhravý (C), Košťál - Sailer (A), Pech, Zaťovič - Skladaný, Kuběna, Dej - Klíma L., Klíma T., Rohan.
    HC Dynamo Pardubice: Svoboda (Růžička) - Kaberle (A), Kočí - Píša, Mezei - Kolář, Jillson - Nakládal, Kousal - Špirko, Bartek, Starý - Pineault, Semorád, Koukal (C), Buchtele, Kolář, Rákos, Radil, Nahodil, Zohorna.