Znojmo – Chomutov 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Písek – Vrchlabí 3:2 (kon.)
Litoměřice – Kadaň 3:2 (kon.) | Chrudim – Třebíč 3:2 (kon.) | Tábor – Benátky n/J 5:4 (po s.n.)
Beroun – Jihlava 0:3 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 5:1 (kon.)
HC Olomouc
5:1 (4:1, 0:0, 1:0)
Královští lvi Hradec Králové
Středa 19.01.2011, 18:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

Přeji Vám příjemný zbytek večera a zase někdy na počtenou. (20:15:39)

Hanáci v poslední části gólem Brančíka už jen dokonali svou výhru, a udrželi si tak čtvrtou příčku.

60:00

59:44
    Čermákův pokus z mezikruží vykryl Prusek.

59:05
    Michal Černý (OLO) vyinkasoval trest za hákování.

58:46
    Horák vyhazuje touš jen ke Komovi.

57:53
    Čáp obloučkem nahazuje puk do útočné třetiny a s celou svou pětkou spěchá na střídačku.

57:19

56:55
    Při přechodu do útočného pásma zapískali sudí Olomouci ofsajd.

56:36
    Chmelířovi se podařilo odpálit touš do bezpečí.

56:23
    Střelu Komy si Luňák pohlídal.

55:19
    Za držení si dvouminutový trest odpyká Zdeněk Kubica.

54:46
    Haluzův projektil schoval hostující gólman do lapačky.

54:24
    Icing hostí.

53:43
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Nahozený kotouč Komy od modré vyrazil Luňák jen před sebe, odkud puk doklepl do východočeské svatyně RICHARD BRANČÍK. Asistence: Jaroslav Koma, Radim Tesařík.

53:04
    Dvě minuty za faul loktem dostává Miloslav Čermák (HKR).

52:45
    Hlinka zajel do útočného pásma k pravému kruhu, kde nejdříve vyčkával, jestli mu najede někdo ze spoluhráčů. Po chvilce rozmyšlení se nakonec odhodlal ke střele, kterou si Luňák podržel na hrudi.

51:34
    Volrábovy uniká touš až ke Komovi, který s přehledem rozehrává.

51:07

50:45
    Čáp nejprve vyprášil Pruskovy betony, poté nechal vyniknout i jeho lapačku.

50:01
    Vágner svým pokusem zasáhl jen Janáčkovu brusli.

49:07
    Jiří Ondrušek (OLO) byl vyloučen za vysokou hůl.

48:22
    Meidl si to valil po pravé straně až do útočné třetiny, odkud prověřil gólmana Hradce. Ten ale byl pozorný.

47:39
    Z velkého úhlu orazítkoval Hlinkův projektil levou tyč Luňákovy brány!

47:02
    Hosté byli pod menším tlakem, takže raději vyhodili puk na zakázané uvolnění.

46:02
    Staněk svou střelou zasáhl jen prvního bránícího hráče.

45:29
    Lhotský našel svou nahrávkou jen hůl Jindřicha.

44:56
    Přihrávka rukou je pískána Hradci, vhazování ve středním pásmu.

44:15
    Čermák bekhendem míjí Pruskovu svatyni.

43:31
    Kadlecův pokus tečoval jen za bránu Hruška.

42:52
    Ondrušek se chtěl statečně snažit prosadit přes tři protihráče, proti přesile však neuspěl.

41:56
    Hanáci mají kotouč za svou klecí, obě mužstva mění hráče.

41:00
    Pěkná kombinaci domácích končí na skvělém rozkleku hostujícího brankáře! Meidl přihrál do jízdy po levé straně Dominovi, který posunul kotouč na Pekra, jenž z první zasáhl jen Luňáka.

40:19
    Tesaříkova střela se schovala Luňákovi do betonů.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:44.

Prostřední dějství branku nepřineslo, přestože jsme viděli spoustu zajímavých početních výhod. Pokud tedy chce Hradec pomýšlet na body z tohohle utkání, musí v poslední části zabrat.

40:00

39:34
    Koudelka přihrál před bránu najíždějícímu Čermákovi, jenž ale puk netrefil ideálně, který tak skončil na hokejce přijíždějícího beka Mory!

38:26
    Kdyby se hrálo na tyčky, vítězí Haluza, který již podruhé v zápase zasáhl tyč Luňákovy svatyně!

37:56
    Ministrova jedovka zápěstím si to namířila vysoko nad.

37:28
    Východočeši posílají touš přes všechny čáry, takže je jim odpískán icing.

36:16

35:42
    Bartoňovu střelu, kterou vyrazil Luňák jen do výše, málem basketbalově zavěsil do hostující klece Domin. Gólman Hradce byl ale rychlejší.

34:59
    Hosté vyhazují do bezpečí.

34:16
    Miloslav Čermák (HKR) si odnesl na trestnou dvě minuty za hákování.

33:52
    Hradec se snaží překonat obrannou hráz Olomouce vystavěnou na modré čáře, Hanáci ale odolávají.

32:13
    Hra se po přesilovkách trochu zklidnila. I přesto, že oba týmy se snaží napadat, neviděli jsme zatím žádnou vážnější šanci.

30:41
    Olomouc opět jela do přečíslení, tentokrát jim ale spolupráce ve dvou nevyšla, poněvadž se stihl vrátit jeden z hostujícíh hráčů.

30:00
    Hanáci v pěti.

29:06
    Vágnerovy rána nesedla, a tak se puk doklouzal jen k prvnímu bránícímu hráči domácích, který vyváží touš.

28:11
    Olomouc je ve čtyřech.

28:06
    Prusek zachytil nahození od modré, Vyrůbalík tak může odjet na střídačku. Hanáci však ještě pět vteřin pokračují ve třech.

27:39
    Hosté v plném počtu a začíná jim půlminutová přesilovka pět na tři.

26:57
    Jan Mikel (OLO) úmyslně posunul branku, takže vyfasoval dvě minuty za zdržování hry. Trest se odkládá, dokud se nesmaže jedno z ostatních domácich vyloučení.

26:11
    Martin Janáček posílá Olomouc do tří proti čtyřem. Odsedí si dvě minuty na trestné za sekání.

26:00
    Martin Vyrůbalík (OLO) je vyloučen za hákování.

25:39
    Jan Berger (HKR) dostal dvě minuty za podražení.

25:32
    Brančík centroval před Luňáka, kde ze vzduchu sklepával kotouč jen těsně vedle levé tyče Meidl!

24:40
    Před horlivým Hruškou přikryl puk Prusek.

23:31
    Kucharczyk stojící za Luňákovou bránou přihrál před ní Haluzovi, který však jen rychlou střelou trefuje hostujícího gólmana!

22:58
    Mikel našel na modré Pekra, ten ale tísněn hostujícím bekem upadl, a Hradec tak získal touš.

21:52
    Čarový rozhodčí Klein schytal ránu kotoučem, po chvilkovém položení si na ledě však naštěstí vstává.

21:35
    Vágnerův odpal zachytává Kucharczyk.

21:10

20:35
    Východočeši jsou ve čtyřech.

20:13
    Bartoň našel před bránou osamoceného Vyrůbalíka, který měl spoustu času k zakončení, bohužel pro domácí se mu ale nepodařilo překonat Luňáka.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:54.

Hanáci jsou v první části jasně lepším celkem, což dokázali zužitkovat čtyřmi góly. Hradec se prosadil z ojedinělé vyložené šance, která ho však může nabudit do dalšího dějství.

20:00

19:51
    Uvidíme olomouckou přesilovku čtyři na tři. Martin Koudelka vyfasoval dvouminutovým trest za vysokou hůl.

19:10
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Za hrubost byl vyloučen Michal Hlinka.

18:35
    Za sekání si dvě minuty na trestné odsedí Miloslav Čermák (HKR).

18:12
    Hradec právě vstřelil branku!
    Prusek vyrazil Koudelkův projektil jen k DANIELU VOLRÁBOVI, jenž udělal domácímu strážci svatyně kličku a zasunul puk do prázdné klece! Asistence: Martin Koudelka, Jiří Hendrich.

17:43
    Hradec bojuje o udržení se v útočném pásmu, Hanáci jsou ale důraznější.

16:33
    Brančík vyhrál buly pro RADKA MEIDLA, který se s ničím nepáral a rychlou střelou po zemi k tyči skóruje! Asistence: Richard Brančík.

16:29
    Červený chtěl nastřelit puk do útočné třetiny, k jeho smůle to ale udělal před červenou čárou. Icing hostí.

15:41

15:38
    Bartoň odpaluje přes všechny čáry.

14:42
    Hostům se v početní výhodě nedaří, znovu musí začít od své klece.

14:18
    Opět se Olomouc osvobozuje.

13:50
    Hanáci vyhazují až k Luňákovi.

13:41
    Za sekání dostává dvě minuty Richard Brančík (OLO).

13:19
    Z radosti domácích fanoušků obíhají stadionem mexické vlny.