HOKEJ Uherský Ostroh
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
HC Brumov-Bylnice
Čtvrtek 20.01.2011, 18:30Krajská liga mužů

Utkání skončilo výhrou hostů v poměru 2:1 a tak si odvážejí plný počet bodů. Utkání bylo dynamické s množstvím šancí především na brumovské straně. Diváci, kterých přišlo asi 400, byli velmi spokojeni, protože se rozhodně nenudili! Děkujeme za pozornost a na viděnou. (20:40:52)

60:00

55:17
    Uherský Ostroh právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilovku a snižují na 1:2 zásluhou Kartůska, který doklepl puk do prázdné brány po střele Beneše, jehož střelu Tuček jen vyrazil na hokejku již zmiňovanému Kartůskovi! Stav utkání je 1:2!

55:08
    Vyloučen hostující Mokrejš za podražení.

40:01

Druhou třetinu vyhráli hosté stejně jako tu první 1:0. Brumovští hrají daleko lépe, poměr střel v této třetině byl 15:8 pro Brumov. Domácí zatím nenašli recept na skvěle hrající hosty a uvidíme, s čím dojdou do třetí třetiny, která začne asi v 20:08.

40:00

39:15
    Zbytečně teď hákoval Machala z Brumova a jde si odsedět 2 min za hákování. Hraje se 5 na 4!

39:00
    Další vyloučení hostů! Hartl vyloučen za vražení na hrazení! Hosté takový kolotoč střel snad ještě nezažili a proto faulují hlava nehlava!

37:28
    Brumov si zahraje 5 na 3 po faulu Schustera, který hákoval Lužu. Hostům se otevírá velká možnost na navýšení skore.

35:30
    Při samostatném úniku byl Horsákem seknut Medvedev, a tak si Horsák po právu jde odsedět 2 minuty.

30:04
    Vyloučen hostující Mokrejš - 2 min hákování.

23:47
    Brumov právě vstřelil branku!
    Brumov zvyšuje své vedení díky Petru Mokrejšovi, který dostal nabito mezi kruhy od Machaly a vymetl pravou šibenici Valúchovy branky. Stav utkání je 0:2!

20:01

Skončila nám první třetina, kterou vyhráli hosté 1:0! Brumov je taky pilnějším celkem co se týče střelby, Brumov tuto třetinu vyhrál 12:5 na střely. Velké problémy dělá domácím 3. útok hostů ve složení Sýs - Plachtovič - Medvedev! Druhá třetina začne asi v 19:23.

20:00

19:06
    Vyloučen hostující Bednařík za napadení.

17:31
    Domácí hrají v plném počtu.

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 56. Kartůsek (Beneš) - 15. Medvedev Alexandr (Bednařík Ivo), 24. Mokrejš Petr (Machala Tomáš)