Benátky n/J – Chrudim 4:1 (kon.) | Kadaň – Vrchlabí 3:1 (kon.) | Olomouc – Znojmo 3:4 (po pr.)
Ústí n/L – Chomutov 6:2 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 4:1 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.)
Tábor – Písek 4:2 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 1:0 (po pr.)

Kadaň právě vstřelila branku!
    Chyba v rozehrávce hostující obrany bude mít zřejmě z pohledu dnešního duelu fatální následky. Kadaňští se tak totiž dostali do nájezdu 2 na 1, který zakončil do odkryté klece DAVÍDEK po přesné přihrávce Mikšovice.

49:28
    Kadaň se bez problémů ubránila a z protiútoku po skončení trestu naopak vytěžila vyloučení Bláhy za hákování.

47:16
    Síly na ledě se srovnají po sekání od Bouška, který si vzal příklad ze svého protihráče.

45:51
    Kadaň se dokázala zmocnit kotouče a mířila si tu směrem ke Koutskému. Cestu domácích útočníků však zastavil Drábek sekáním.

42:29
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Tak přeci jen branka uznána. Po nádherné akci přihrával od levého hrazení Vrtek na ANDRESE, který zřejmě propálil Závorku z mezikruží. Druhá asistence: Drábek

42:29
    Hosté se radují z gólu, rozhodčí vyčkává...

42:00
    Mazanec podrazil soupeře a jde si sednout na lavici hanby.

40:00
    Sikora diskutoval po skončení třetiny s rozhodčím tak vehementně, až si vykoledoval 10 minutový trest za nesportovní chování.

38:12
    Trefný 2 minuty nedovolené bránění.

38:01
    Staré známe nedáš, dostaneš platí všude a vždy. Závorka rozehrál na Mazance, který se prokličkoval až k modré čáře, odkud vyslal nechytatelnou dělovku.

30:22
    Seman si pomohl přitažením soupeře a musí na trestnou za hákování.

28:31
    Ton ujel podél levého kruku, ale tísněn obráncem nedokázal zakončit úplně dle svých představ.

27:19
    Bláha bránil nedovolně hráče domácích, ačkoliv se hosté řitili do šance.

23:30
    Hlubuček 2 minuty podražení.

21:25
    Bezouška bránil nedovoleně a dostává 2 minuty.

19:45
    K nelibosti domácích fanoušků přerušil rozhodčí hru, aniž by puk byl v držení gólmana. Na hru koukal zřejmě ze špatného úhlu a proto s čistým svědomím foukl do píšťalky. Kotouč však v tu dobu byl půl metru za brankářem, kde ho v pohodě dorážel domácí útočník. Skóre se tak nezměnilo.

17:40
    Mé předpovědi se vyplnily. Po hodně nepříjemném zákroku Poživila na Mikšovice se málem strhla mela mezi dvěma hráči Vrchlabí a jedním Kadaňským. Samozřejmě se jednalo o Davídka s Čížkem, avšak domácí hráč před přesilou hostů rozumně ujel. Poživil vyfasoval 2+2 minuty za hrubost, Davídek 2 minuty za sekání.

16:09
    Fiala ujel obraně hostí, při zakončení byl faulován, ale kotouč zůstal před brankovištěm, kde ho pohotově dorazil STOKLASA. Signalizovaný trest se samozřejmě ruší.

14:15
    Drábek měl solidně namazáno na modré, ale vypálil pouze na beton domácího brankáře.

10:20
    Hosté se očividně rozkoukali a začali tlačit na domácí obranu. Révay si jde odpočinout po seknutí protihráče.

04:40
    První útočná lajna Kadaně teď zle zatápěla hostům, kombinační souhra Semana s Bouškem nakonec skončila na levé tyči Koutského svatyně.

03:52
    Bezouška jde odsedět trest za hráčskou lavici, která vyslala na led šestici hráčů.

Jakub Coufal

Branky a nahrávky: 17. Stoklasa (Fiala), 39. Mazanec (Závorka), 53. Davídek (Mikšovic) - 43. Andres (Vrtek, Drábek)

Sportovní klub Kadaň: Závorka (Kaššák) - Trefný, Hlubuček, Brňák, Zmeškal, Mazanec, Révay, Mašek - Seman, Sikora, Boušek - Eiselt, Mikšovic, Davídek - Ton, Charousek, Freiberg - Hafenrichter, Fiala, Stoklasa
    HC Stadion Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Poživil, Duben, Drábek, Pácal, Matějíček, Čížek, Poskočil, Hanzl - Urban, Bláha, Beck - Tvrdek, Filip, Látal - Drábek, Vrtek, Bezouška - Andres

Rozhodčí: Zubzanda - Brejcha, Koskuba