Mladá Boleslav – Kometa Brno 1:3 (kon.) | K. Vary – Písek 4:0 (kon.) | Hr. Králové – Zlín 3:2 (kon.)
Ústí n/L – Letňany 4:6 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 5:3 (kon.) | Plzeň – Třinec 5:2 (kon.)
Sparta – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Slavia – Motor ČB 4:6 (kon.) | Liberec – Jihlava 4:5 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:5 (2:1, 2:0, 0:4)
HC Dukla Jihlava
Sobota 22.01.2011, 16:00Extraliga staršího dorostu

59:45
    Gregar jde pykat za držení, Krejčí zůstává na střídačce. Vhazování v útočním pásmu Liberce.

58:13
    Ve stejném čase dostává dvě minuty Kříž a Procházka. Pokračuje ovšem liberecká přesilovka 5 na 4.

57:26
    Vantuch svým menším trestem dává Tygrům šanci na vyrovnání. Provinil se podražením.

53:23
    Dukla nyní na ledovém oválu dominuje, Plutnar navíc dostává menší trest za hákování.

47:50
    V přesile si zahrají také Bílí Tygři, na trestné lavici odpočívá Peroutka.

45:34
    Mikyska odpočívá za podražení, hostující přesilovka.

33:19
    Jihlava je v těchto chvílích jednoznačně aktivnější, Pálek dostává dvě minuty a domácí se budou opět bránit.

30:49
    Návrat dostává menší trest za napadaní, Jihlava hraje přesilovou hru.

23:20
    Žďárský jde odpykat trest za svého brankáře, hosté hrají v přesile.

17:55
    Jihlava si aktivní hrou v útočném pásmu vysloužila přesilovku, Havlas si jde odpočinout za krosček.

10:49
    Takřka celé dvě minuty mají Tygři výhodu dvou mužů v poli. Menší trest obdržel za svůj nedovolený zákrok také Peroutka.

10:40
    Hošek pyká za držení - liberecká přesilovka.

4:20
    Do útoku se však dostala také Jihlava, Žďárský zahákoval protivníka a dostává menší trest. Hosté hrají přesilovku.

Lukáš Šonský

Branky a nahrávky: 8. Simandl (Žďárský), 11. Kouba (Jandejsek), 27. Procházka (Klíma), 39. Langhammer (Mikyska) - 6. Gregar (Tobola), 44. Střecha (Brabec), 47. Dobrovolný (Tobola, Vantuch), 52. Brabec (Peroutka, Střecha), 55. Gregar (Brabec, Kříž)

Bílí Tygři Liberec: Krejčí (Sobotka) - Klíma, Jandejsek, Bednarik, Erlebach, Havlas, Knap, Zacha, Slavík, Mikyska, Psota, Návrat, Kouba, Langhammer, Žďárský, Simandl, Procházka, Plutnar, Pálek.
    HC Dukla Jihlava: Krejčík (Hlávka) - Zadražil, Kovářů, Čurilla, Čermák, Gregar, Kříž, Štěpán, Vítek, Dobrovolný, Štěrba, Vlček, Březka, Mandát, Hošek, Peroutka, Brabec, Tobola, Vantuch, Střecha.