Milevsko – Pelhřimov 2:6 (kon.) | Přerov – Karviná (Baník) 6:3 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 1:8 (kon.)
Technika Brno – SHK Hodonín 4:5 (po s.n.) | Břeclav – Val. Meziříčí 2:9 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 3:7 (kon.)
Řisuty – Most 4:3 (po s.n.) | Prostějov – Šumperk 3:5 (kon.) | Nový Jičín – Havířov 2:5 (kon.)
Jablonec n/N – Kobra 10:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
6:3 (3:2, 2:0, 1:1)
HK Baník Karviná
Sobota 29.01.2011, 17:002. liga skupina Východ

56:49
    Orlová bude hrát přesilovku 5/3. Vyloučen je Osina (PRE) za krosček a Ferenc (PRE) za hákování.

53:49
    Orlová bude mít ještě možnost snížit nepříznivý stav. Vyloučen je teď Menšík (PRE) za hákování.

47:08
    Kočara (PRE) menší trest za sekání.

41:17
    A další vyloučení. Štefanka (ORL) u mantinelu hrubě seknul Kočaru a už sedí na trestné lavici. Přerov hraje znovu přesilovku 5/3.

40:00
    A je to tak. Vlček (PRE) osobní trest do konce zápasu - Ivan (ORL) dostal 5 minut + do konce utkání a navíc ještě trest ve hře.

35:28
    Další přesilovka 5/3 pro Zubry. Tentokrát je vyloučen Ivan (ORL) za hrubost, který po šanci u branky zboural útočníka Blinku i s brankářem Tihlářem.

33:21
    Hosté z Orlové neunášejí průběh zápasu. Tomis (ORL) u mantinelu zezadu vyloženě sroloval Sprušila, který je nyní za pomoci spoluhráčů odnášen z ledu. Tomis nakonec dostal trest na 5 minut + do konce utkání.

28:20
    Další trest pro lavičku Orlové za nesportovní chování. Tento trest odsedí Urbánek (ORL).

28:20
    Další vyloučení na straně Orlové. Moravec (ORL) dostal dvě minuty za hákování. Ze střídačky Olejářů navíc na rozhodčího Humpolíčka přiletěla láhev s pitím.

26:30
    Ale přesila Olejářů trvala jen chvíli. Potrestán je také Studený (ORL) za faul loktem.

26:16
    Také Orlová si zahraje přesilovku. Vyloučen je Ditrich (PRE) za podražení.

24:15
    Další vyloučení, tentokrát na obou stranách. Vlček (PRE) držení protihráče - Moravec (ORL) hrubost.

21:24
    A Zubři budou v početní převaze pokračovat. Tentokrát je potrestán Galvas (ORL).

20:32
    S první minutou druhé třetiny přichází první vyloučení. Potrestán je Ivan (ORL) za podražení.

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 11. Ševčík (Sprušil), 17. Blinka (Kočara, Ditrich), 20. Blinka (Ferenc), 22. Blinka (Kočara, Kotásek), 38. Sprušil (Vlček, Osina), 43. Pala (Osina, Kotásek) - 8. Holuša (Tomis), 17. Studený (Ivan), 58. Luka (Mikšan)

HC ZUBR Přerov: Tihlář (Okáč) - Pala, Matějíček, Ferenc, Osina, Valenta, Vlček, Sklenář, Pírek - Kolář, Ševčík, Sprušil - Kočara, Blinka, Kotásek - Sedlák, Menšík, Ditrich - Kundrátek, Kohút, Sršeň
    HK Baník Karviná: Šafránek (Gleich) - Tomis, Samiec, Mikšan, Blatoň, Studený, Urbánek, Holuša, Moravec, Galvas, Valchař, Štefanka, Ivan, Javín, Luka, Vnenk, Sznapka

Rozhodčí: Humpolíček - Novotný, Šimčík