Kometa Brno – Havířov 4:3 (po s.n.) | Motor ČB – Ústí n/L 6:0 (kon.) | Chomutov – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
Třinec – Znojmo 3:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Litvínov – K. Vary 1:3 (kon.)

56:29
    Po tvrdém střetu ve středním pásmu leží na ledě Jan Křivohlávek. Je potřeba pomoci doktora. Po protestech domácí střídačky dostává hostující Radek Číp trest na pět minut plus do konce utkání za bodnutí koncem hole. Trest odsedí Daniel Smuž.

53:35
    Šance pro Kometu. Vyloučen Radek Číp - 2 minuty za podražení.

50:22
    Pronikajícího Mráze fauluje domácí Krejčiřík - 2 minuty za podražení.

24:46
    Filip Krejčiřík (KOM) - 2 minuty za nedovolené bránení.

34:28
    Hosté jdou tří. Tomáš Mráz držel protihráče následuje minutu a půl dlouhá dvojnásobná přesilovka domácích.

33:58
    Daniel Smuž (HAV) - 2 minuty za hákování.

17:53
    Útočný faul Lukáše Hniličky (KOM) - 2 minuty za vysokou hůl.

13:12
    Mlýnice před brankou hostí končí vyloučením havířovského Tomáše Jindřicha - 2 minuty za držení hole.

08:12
    Dlapa (KOM) vyhodil puk ven z hřiště - 2 minuty za zdržování hry.

00:34
    Trojka Jurák - Křivohlávek -Fúzik rozpoutala kolotoč v útočném pásmu a Marek Zientek situaci řeší faulem. 2 minuty za vysokou hůl.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 31. Jankovič (Koukal), 35. Dlapa (Štindl), 56. Hnilička (Dlapa), 65. Jurák - 9. Teper (Číp, Mach), 22. Brezani (Čaja, Pechanec), 57. Pechanec (Jindřich)

HC Kometa Brno: Barus (Strmeň) - Štindl, Dujsík, Dufek, Koukal, Dlapa (C), Krejčiřík, Bilčík - Zbořil, Fúzik, Hnilička, Juráň, Křivohlávek, Jurák, Horehleď, Jankovič, Šafránek, Popolanský
    AZ Havířov: Zelenka (Matoušek) - Bálint, Duda, Zientek (C), Teper, Lešiga, Jindřich, Čintala - Mráz, Pechanec, Puffer, Čaja, Číp, Smuž, Mach, Brezani, Pasker

Rozhodčí: Jeřábek - Linhart, Pospíšil