Kometa Brno – Havířov 4:3 (po s.n.) | Motor ČB – Ústí n/L 6:0 (kon.) | Chomutov – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
Třinec – Znojmo 3:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Litvínov – K. Vary 1:3 (kon.)

59:58
    Chomutov se tlačí před Brodskou bránou, ale bohužel už mu to nebude platné.

59:30
    Matoušek vyjíždí z brány.

59:23
    Oddychový čas pro Chomutov

59:22
    Brankář Krch opět svým dobrým zákrokem podržel tým z Havlíčkova Brodu, když vychytal Hofmeistra.

58:25
    Chomutov se těžce dostává přes střední pásmo.

56:22
    Havlíčkobrodští berou otěže zápasu do svých rukou a tlačí Chomutov v obranném pásmu.

54:51
    Korim pálí od modré čáry, ale brankář Krch vyráží betony. Havlíčkobrodští jdou následně do protiútoku, který ale končí na hokejkách Chomutovskýh hráčů.

52:09
    Chomutovští byli blízko vyrovnání. Bohužel se jim podařilo pouze trefit dvakrát tyč nebo brankáře.

52:08
    Vyloučen Ambrož z Brodu za držení porihráče. Chomutov se na chvili dočká přesilovky 5 na 3.

51:02
    Musil z Havlíčkova Brodu je vyloučen za sekání. Dostane klasické 2 minuty.

50:45
    Na obou stranách je řada nepřesností a ani jeden tým se nedostává k zakončení.

49:07
    Oba týmy už jsou v plném počtu.

48:18
    Chomutov se tlačí do zakončení., bohužel Brodský brankář má betony i vyrážečku připravenou.

47:07
    Za sekání je vyloučen na 2 minuty i hráč rebelu Kulhánek. Bude tedy skoro 2 minuty hrát 4 na 4.

46:51
    Vyloučen je Chomutovský hráč Csanyi za sekání.

46:07
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Tlak Havlíčkova Brodu vyústil v další branku. Po Kozlíkově nahrávce se střelou prosadil RAČANSKÝ. Asistence: Kozlík

45:28
    Hráči rebelu se cpou před Chomutovskou branku. Hadrava střílí, ale Matoušek střelu kryje.

Jan Řápek

Branky a nahrávky: 5. Heindl (Mála), 41. Hofmeister (Ptáčník, milotinský) - 33. Wasserbauer (Kozlík, Račanský), 40. Hadrava, 47. Račanský (Kozlík)

Piráti Chomutov: Matoušek - Kolář, Žižka, Pinka, Mála, Csanyi, Hofmeister, Heidl, Kučera, Hanták, Klouček, Kolčava, Milotinský, Korím, Bartejs, Hrabák, Pesjak, Ptáčník
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Krch - Zvolánek, Pecen, Wasserbauer, Blažek, Ondráček, Ambrož, Zdrazil, Šíma, Račanský, Kulhánek, Havel, Milfait, Doležal, Kozlík, Musil, Novotný, Hadrava

Rozhodčí: Florián - Šerý, Šula