Třinec – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Havířov – Liberec 7:2 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 6:1 (kon.)
Zlín – Slavia 7:3 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litvínov 3:5 (kon.)
Vsetín – Sparta 1:6 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 4:6 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 5:2 (kon.)
Písek – Kladno 4:3 (po s.n.)
VHK ROBE Vsetín
1:6 (1:2, 0:1, 0:3)
HC Sparta Praha
Sobota 29.01.2011, 14:00Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • Extraliga staršího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (15:58:50)

57:30
    Zápas se již dohrává.

51:20
    Slavíček z levého křídla nezamířil přesně do levého horního rohu Kohnovy branky.

52:32
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta je střelecky při chuti a přidává šestou branku z hole Simona. Asistence: Procházka, Brém.

52:27

51:52
    Simon z prostoru mezi kruhy našel Kohnovy betony.

50:27
    2. minuty za zdržování hry dostává vsetínský Žák.

49:11
    Vsetín to ještě nevzdává. Janeba z pravého křídla přestřelil a z druhé šance našel jen Bílkovu lapačku.

47:28
    V situaci 2 na 1 se prosazuje MARTIN PROCHÁZKA, který k pravé tyči zavěšuje. Asistence: Simon, Bodnár.

45:28
    Bílek v první šanci trefil tyč. Vsetínský hráč ve snaze vyhodit puk trefil brusle Brzobohatého od kterého se regulérně odrazil puk do branky. Asistence: Bílek.

45:00
    Sparta si hlídá svou třetinu. Vsetín se těžko prosazuje.

44:10
    Pokorný z pravého křídla prověřil Bílkovu vyrážečku.

42:54
    Müllera je dnes plné kluzistě další střelou zápěstí prověřil Kohnovu náruč.

41:30
    Müller u levé tyčky nedokázal přehodit Kohna.

40:01

Druhá třetina nám skončila. V ní byli aktivnější domácí hokejisté, jenže skvělý Bílek držel Spartu nad hladinou. Dejte si brambůrky. Závěrečná třetina začne za 15:30

40:00

38:59
    Pelc dostává 2. minuty za sekání.

38:50
    Kohout z pravého vhazovacího kruhu přestřelil.

35:01
    DOMINIK SIMON zvyšuje na 1:3. Drobné zaváhájí Vsetína stojí třetí inkasovanou branku. Asistence: Procházka, Brzobohatý.

34:17
    Vašíček rybičkou vyhazuje puk.

33:50
    Pravý beton Bílka zastavuje pokus Daňka.

33:31
    Báchor na dvakrát neprostřelil shrumáž před brankou. Při Bílkovi stojí i hodně štěstí.

33:13
    Ptáčník v šanci. Bílek chytá hokejkou.

32:19
    Vsetín je teď aktivnějším týmem a sahají po vyrovnání.

31:28

31:13
    Pelc od modré nedal.

30:11
    Daněk šikovně clonil, ale nedorazil střelu Žáka.

29:28
    Bodnár je vyloučen na 2. minuty za hákování.

29:11
    Báchor čistě zastavuje pronikajícího Sparťana.

28:12
    Ptáčník skáče rybičkou po přihrávce. Marně.

27:30
    Na to jak se bojuje o každý centimetr ledu jsme neviděli ještě ani jedno vyloučení. Hraje se velmi čistě.

25:51
    Dominik Pokorný v obrovské šanci už nedokázal spracovat přihrávku Štrbíka. Na opačné straně se Kohn činní proti Müllerovi.

23:33
    Zakázané uvolnění Vsetína vrací hru před Tomáše Kohna.

23:30
    Obrázek hry se oproti první třetině nezměnil. Stále se je to boj o každý centimetr ledu.

21:26
    Kohn likviduje střelu Hudece od modré.

21:00
    Střela Pokorného jen lízla lapačku Bílka. Začínají se probouzet i vsetínští fanoušci, kteří dnes dorazili v hojném počtu.

20:01

Máme za sebou úvodní dějství. Kdy pražané dominovali na ledě díky první formaci. Müller, Hudec, Brzobohatý. Vsetín snížil na rozdíl jedné branky díky dorážce Josefa Daňka. První třetina byla ve znamení spousty osobních soubojí. Dejde si občerstvení na druhou třetinu Vás zvu v cca. 14:43

20:00

19:20
    Müller ze Sparty školí celý Vsetín. Jeho snad 4. šance končí vedle.

19:00
    Běží poslední minuta první třetiny.

18:11
    Oba celku hrají velmi opatrně. Obrany dominují nad útokem.

16:32
    Müller v prostoru mezi kruhy nedokázal spracovat skákavý kotouč.

15:54
    Hudec ted ve vyložené šanci přestřelil. První formace Sparty přidělává golmanu Kohnu nejvíce práce.

15:43
    Hemr zastaven ve středním pásmu.

13:19
    Daněk z ostrého úhlu trefuje boční konstrukci branky.

13:08
    Valaši v tlaku. Janeba se pokoušel Bílka překvapit otočnou s poza branky. Neuspěl.

11:47
    Štrbík je dnes ze vsetínských hodně vidět. Další jeho pokus byl sražen hostujícími beky. Hra je dosti neuspořádaná a hraje se dlouhou bez přerušení.

9:31
    Martin Procházka se probíjel do šance. Ovšem pozorná vsetínská obrana zastavila jeho akci.

7:07
    Hra se teď odvíjí převážně ve středním pásmu. Oba celky brání svou modrou čáru.

5:51
    Vsetín vstřelil branku!
    A je to góól. Valaši snižují na 1:2. JOSEF DANĚK doráží vyražený puk do okryté branky. Asistence: Brida, Pelc.

2:59
    Hosté zvyšují na 0:2. V situaci 2 na 1. PATRIK BRZOBOHATÝ forhendem střílí poloodkryté branky. Asistence: Hudec, Müller.

2:39
    O rychlou odpověď na druhé straně se pokoušel opět Štrbík. Golman Sparty zasahuje svou holí.

2:04
    Hosté se ujímají vedení hned z první vážné šance. Kapitán DOMINIK MÜLLER se rozjel z levého křídla a přesnou střelou zápěstí překonal Kohna mezi betony. Asistence: Brzobohatý, Hudec.

1:13
    Martin Štrbík ze Vsetína v první šanci utkání. Golman Bílek chytá puk svou lapačkou.

0:21
    Domácí se usadili v útočném pásmu, ale v zápětí obrana Sparty vyvezla kotouč.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Jiří Kubják

Branky a nahrávky: 6. Daněk (Brida, Pelc) - 3. Müller (Brzobohatý, Hudec), 3. Brzobohatý (Hudec, Müller), 36. Simon (Procházka, Brzobohatý), 46. Brzobohatý (Bílek D.), 48. Procházka L. (Simon, Bodnár), 53. Simon (Procházka, Brém)

VHK ROBE Vsetín: Kohn (Bača) - Pelc, Štědrý, Hradil, Žák, Vašíček, Báchor, Galia, Kovář, Surý, Daněk, Pokorný, Štrbík, Ptáčník, Stodůlka, Kohout, Kývala, Janeba, Brida
    HC Sparta Praha: Bílek, (Neužil) - Kliment, Košťálek, Arnošt, Bílem D.,

Rozhodčí: R. Libiger - J. Janča, M. Laczko