Trutnov – Kutná Hora 5:2 (kon.) | Kolín – Milevsko 6:2 (kon.) | Chotěboř – Žďár n/S 3:4 (po pr.)
Pelhřimov – Nymburk 4:7 (kon.) | Šumperk – Karviná (Baník) 5:2 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 2:5 (kon.)

Draci právě vstřelili branku!
    Domácí tak pojišťují výsledek dnešního zápasu. Jan tesařík našel krásnou přihrávkou JAKUBA HULVU, který v samostatném nájezdu zakončil za bezmocného Žídka. Asistence: Jan Tesařík

55:23
    Jan Matějka poslal do samotného úniku ALEŠE HOLÍKA, který zakončil střelou do šibenice. Domácí stadion je ve varu. Asistence: Jan Matějka

52:47
    Bude se hrát 4 na 3. Vyloučen Filip Štefanka na 2 minuty za nedovolené bránění.

51:28
    Vyloučen Martin Ambruz na 2 minuty za krosček.

51:28
    Mikšan přihrál Studenému, který tvrdě vypálil a Boška chvíli nevěděl, kde má kotouč. Puk se přitom kutálel za jeho zády. Velké štěstí pro domácí, že zakročili včas domácí obránci.

51:07
    Hosté hráli v šesti. Někdo z hráčů si tedy odpyká zbytečné 2 minuty.

48:53
    Václav Studený je vyloučen na 2 minuty za podražení.

47:36
    Šumperk otáčí zápas. ALEŠ HOLÍK si připsal jako třetí v šumperském týmu individuální akci. Domácí obránce propálil z pravého kruhu Stanislava Žídka, který neudržel kotouč v náruči. Bez asistence.

46:22
    Domácí přeci vyrovnávají. JAKUB HULVA se sám za bránou rozhodl obročit kolem brány a to se povedlo. Bez asistence.

44:27
    Haas stál před prázdnou bránou, byl ovšem ve špatné pozici. Hosté mají štěstí.

41:38
    Petr Grygar teď donutil udělat Romana Bošku pořádný roštěp. Domácí gólman chytal střelu orslovského hráče koncem svého betonu.

38:01
    Vyloučen Lukáš Vnek na 2 minuty za hrubost.

36:41
    Marek Haas ve velkém úhlu málem skóroval! Jeho zvednutí ovšem minulo orlovskou klec.

36:02
    Vyloučen Jan Sznapka na 2 minuty za nedovolené bránění.

32:58
    Vyloučen Jan Blatoň na 2 minuty za držení.

30:32
    Aleš Holík špatně rozehrál. Kotouč opustil led, a tak musí být vyloučen na 2 minuty za zdržování.

29:04
    Orlová právě vstřelila branku!
    Hosté se prosazují ve své přesilovce. DAVID MIKŠAN tvrdě vypálil od modré a nedal tak Boškovi šanci. Asistence: Michal Galgonek

28:31
    Vyloučen domácí Aleš Holík na 2 minuty za krosček.

27:53
    Marek Haas přihrál nadrou Červenkovi, který dobře vypáli, ovšem Žídek ukázal opět svoji lapačku!

25:18
    Novosad přihrál z poza brány na Červenku, který byl ve výborné pozici. Žídek si musel pořádně oddychnout, když sklepl k sobě betony včas.

21:32
    Červenka byl před brankovištěm, ovšem kotouč za čáru neprocpal.

19:32
    Vyloučen Tomáš Sedlák a David Mikšan na 2 minuty za hrubost.

19:22
    Hulva pálil z velkého úhlu, Žídek může být rád, že vše zvládá v brankovišti.

18:59
    Radim Valchař hákoval Veleckého před bránou. Je vyloučen na 2 minuty.

16:24
    Červenka za hostující bránou přemýšlel, co s pukem udělat. Nakonec se obtočil kolem brány. Žídek si tak tak poradil s tímto pokusem. Následně se snažil dorazit Velecký, avšak ani on neuspěl.

13:31
    Domácí fanoušci jsou velmi rozzlobeni. Světlo za brankou nesvítilo, ovšem i přesto rozhodčí branku uznal. Miroslav Javín poslal ve středním pásmu přihrávku na VLADIMÍRA LUKU, který zakončil střelou těsně pod břevno. Puk se okamžitě dostal z brány, a proto bylo několik diváků nespokojeno. Asistence: Miroslav Javín

10:50
    Jan Sznapka stál sám v mezikruží. Chtěl střelu trefit do šibenice, ale to se nakonec nepodařilo. Velké štěstí pro domácí.

08:13
    Zdeněk Novosad sprostě nadával hlavnímu rozhodčímu. Ten si to líbit nenechal a hned poslal na 10 minut domácího útočníka schladnout na trestnou lavici.

05:39
    Vyloučen Lukáš Vnek na 2 minuty za nedovolené bránění.

05:15
    Lukáš Vnek stál přímo před Boškou, a když hostující útočník vypálil, tak domácí gólman vytáhl parádní zákrok lapačkou!

04:56
    Je tady první vyloučení. Na 2 minuty si odchází sednout Zdeněk Novosad za držení hole.

02:24
    MAREK HAAS ukradl kotouč ve středním pásmu a sám jel na Žídka. Domácí útočník zvolil střelu pod břevno a ta se vyplatila. Bez asistence.

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 3. Haas, 47. Hulva, 48. Holík, 56. Holík (Matějka), 59. Hulva (Tesařík) - 14. Luka (Javín), 30. Mikšan (Galgonek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Boška (Štůrala) - Holík, Novotný, Navrátil, Sedlák, Tesařík, Gewiese - Brunec, Ambruz, Hulva, Haas, Cink, Vrdlovec, Červenka, Novosad, Velecký, Fischer, Matějka
    HK Baník Karviná: Žídek (Šafránek) - Tomis, Samiec, Grygar, Mikšan, Ondrek, Blatoň, Studený, Urbánek, Holuša, Galgonek, Moravec, Kraft, Galvas, Valchař, Štefanka, Javín, Luka, Vnek, Sznapka, Fabry