Lev Benešov – Nymburk 5:2 (kon.) | Trutnov – Milevsko 6:5 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 5:2 (kon.)
Chotěboř – Pelhřimov 3:7 (kon.) | Kutná Hora – Jindř. Hradec 2:5 (kon.) | Nový Jičín – Prostějov 3:2 (kon.)
Přerov – Šumperk 7:9 (kon.) | Karviná (Baník) – Havířov 7:5 (kon.) | Technika Brno – Frýdek-M. 6:1 (kon.)
Břeclav – Opava 1:5 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 3:2 (kon.) | Sokolov – Jablonec n/N 4:3 (po pr.)
Klášterec nO – Č. Lípa 11:5 (kon.) | Řisuty – Roudnice 9:1 (kon.) | Most – Děčín 4:7 (kon.)
Kobra – Klatovy 1:6 (kon.)
HC Most
4:7 (0:1, 3:2, 1:4)
HC Děčín
Středa 09.02.2011, 18:00 • ZS Most • 2. liga skupina Západ

Obrovská nedisciplinovanost domácích v poslední třetině dnešní utkání v podstatě rozhodla. Hosté vítězí naprosto zaslouženě. (20:26:54)

60:00

59:54
    Brzobohatý ale Stibora bezpečně vychytal.

59:54
    Za faul Martince nařízeno trestné střílení.

59:35
    Děčín hrál v šesti, trest odpyká Sádovský.

58:48
    Domácí už jsou ve čtyřech.

58:10
    Ziku teď vychytal Brzobohatý.

57:30
    Hosté nespěchají, na led se dostávají i další formace, nejenom první elitní řada.

56:42
    Salač (MST) potrestán za podražení. Děčín celé 2 minuty 5 na 3.

56:20
    Děčín je v přesilovce pasivní.

54:53
    Další vyloučení: Tauš (vražení na hrazení 5 minut + OK do konce), Havlůj (hrubost 2) - Kaltenböck (hrubost 2).

53:33
    Děčín už se nikam nežene, má nahráno, domácí, kteří hrají v poslední třetině takřka nonstop v oslabení, na zvrat pomýšlet už zřejmě nemohou.

52:52
    Vyloučen Nedrda za krosček + OK do konce utkání za nesp. chování.

52:10
    Domácí působí skleslým dojmem, nedaří se jim.

51:09
    Vrtek našel Šulce, ten těsně minul.

50:29
    Děčín právě vstřelil branku!
    Děčín využívá i přesilovku 5 na 4. Střelou od modré se prosadil PETR SÁDOVSKÝ. Asistence: Lukáš Zika.

49:50
    Křižnou přihrávku JANA FILIPOVSKÉHO brankovištěm si Martinec srazil bruslí do vlastní branky 4:6. Asistence: Lukáš Zika.

49:05
    Filipovský v obrovské šanci nedal, vzápětí Brzobohatý drží puk v lapačce.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 25. Přeučil (Hruška, Salač), 34. Setikovský (Divíšek, Tauš), 35. Hruška (Přeučil), 44. Tauš (Prorok) - 7. Zika (Sádovský), 24. Filipovský (Zika), 27. Zika (Filipovský), 41. Oliverius, 46. Zika (Sádovský, Stezka), 50. Filipovský (Zika), 51. Sádovský (Zika)

HC Most: Melichar (Brzobohatý) - Charousek, Havlůj, Panuška, Martinec, Šulc, Müller - Tauš, Divíšek, Luštinec - Maxa, Vrtek, Setikovský - Nedrda, Prorok, Bíza - Hruška, Přeučil, Salač
    HC Děčín: Lavinger (Zámostný) - Sádovský, Stezka, Kaltenböck, Drahorád, Molnár, Hillmich, Burkovec - Filipovský, Oliverius, Zika - Drnec, Stibor, Řídel - Chládek, Štverák, Šnajdr - Myšík

Rozhodčí: Grech - Gerát, Sentenský