Kometa Brno – Motor ČB 4:2 (kon.) | Olomouc – Chomutov 2:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Opava 3:6 (kon.)
Havířov – Ústí n/L 3:2 (kon.)
HC Olomouc
2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
Piráti Chomutov
Pondělí 14.02.2011, 17:30 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

58:21
    Vyloučen hostující Kristian Kučera za napadení. Olomouc opět v šesti proti čtyřem.

56:42
    Vyloučen hostující Daniel Kolář za podražení. Podražení je dnes vůbec oblíbeným trestem rozhodčího Hradila...

52:57
    Olomouc má šanci zkorigovat nepříznivé skóre. Za podražení vyloučen jeden z hostujících hráčů. Těžko však říct kdo.

50:42
    Domácí Ondřej Pozděna je vyloučen, dvě minuty si odsedí za podražení.

44:26
    Ale dlouho jim to nevydrželo. Za hákování vyloučen na dvě minuty chomutovský Jakub Hofmeister.

42:24
    Za sekání si jede na dvě minuty odpočinout hostující Tomáš Heindl.

32:55
    Za držení protihráče potrestán domácí Marek Sedlář.

31:02
    Olomouc bude hrát 14 vteřin v pěti proti třem. Hosté potrestání za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Žižka.

29:16
    Vylučuje se za podražení na straně Chomutova. Dvě minuty odsedí Nikolas Tverďák.

21:58
    Hostující Daniel Kolář si tvrdě u mantinelu vyšlápl na Machalu, který se jen těžko zvedá. Kolář dostává dvě minuty + deset minut osobního trestu za naražení zezadu. Kratší trest si odsedí Kristian Kučera.

17:03
    Vylučuje se na straně Krušnohorců. Za napadení potrestán Jan Rutta.

15:18
    Opět se vylučuje, už dnes potřetí za podražení. Pykat jede domácí Ondřej Pozděna.

11:10
    Vyloučen hostující Jakub Hofmeister na dvě minuty za vysokou hůl.

10:25
    Přesilovku si zahraje i Chomutov. Domácí Michal Axman putuje za podražení za katr.

06:06
    Poprvé v zápase se vylučuje. Za podražení si dvě minuty odsedí hostující Tomáš Heindl.

Ondřej Kubát

Branky a nahrávky: 1. Králík (Ustrnul), 58. Králík (Ustrnul) - 11. Heindl (Mála, Pinka), 17. Bartejs (Chlouba), 53. Hofmeister (Bartejs, Pinka)

HC Olomouc: Kůdela (Motáň) – Ustrnul (C), Schejbal, Haas, Brandýs, Málek, Vaněk, Kvapil, Ogrizek, Jergl J., Voznica, Novotný, Králík, Mareček, Pozděna, Fryč, Axman, Lehečka, Machala, Heža, Sedlář.
    Piráti Chomutov: Příhoda (Matoušek) – Kolář, Tverďák, Žižka, Pinka, Mála, Chlouba, Csanyi (C), Hofmeister, Heindl, Kučera, Klouček, Rutta, Korim, Bartejs, Hrabák, Mazánek, Kůs, Ptáčník.

Rozhodčí: Hradil – Bryška, Novák