1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Čtvrtek 24.02.2011, 14:00 • Aréna Omsk, Omsk • Play-off KHL

To je pro dnešek z KHL vše, bude se tešit opět někdy příště napočtenou. (16:44:50)

Necelých pět minut nastavení a je rozhodnuto, Nižněkamsk se ujíma v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy vedení, poté co dnes zvítězil na vítězem základní části Omskem 2:1. Obě branky Něftěchemiku zařídil Ivan Polygalov. Omsk musí mrzet neuznaný gól Jaromíra Jágra ze závěru třetí třetiny.

64:28
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Velký šok zažívají domácí fanodové. Nižněkamsk jde do vedení v sérii díky rohodující brance v prodloužení o kterou se postaral IVAN POLYGALOV, poté co Rämo vyrazil puk po střele Ivanova a ten se odrazil právě k Polygalovovi, který poslal kotouč do odkyrté brány! Asistence: Alexej Ivanov.

63:10
    Kuljaš za vlastní brankou vybojoval puk, Červenka o něj ale přišel

62:16
    Omsk je v prrodloužení zatím králem ledu, času u puku je také slušný.

61:40
    Zajímavá příležitost Petra Vampoly, gól z toho ale není.

61:25

61:03
    Jágr nepřihrál přesně a jeho spoluhráč musí pro puk až do střední třetiny.

60:05
    Domácí pokračují v přesilovce, kterou rozehráli už na konci třetí části.

60:01

Nyní následuje uprava ledu a pak prodloužení, které se v play off KHL hraje až do rozhodnutí. Prodloužení začne zhruba v 16:30

Třetí část nabídla vlastně dvě branky, ale jedna ta na konci třetiny nebyla uznána. Tesně po nástupu do třetí třetiny vyrovnal Alexej Kaljužnij. Poté následoval řada šancí, ale další gól už nepadl.

60:00

59:46
    Jaromír Jágr vstřelil gól, který nakonec po velkém zmatku není uznán! Hlasatelka oznámila postavení útočícího hráče v brankovišti.

59:25
    Tak tohle může být rozhodující okamžik zápasu. Vyloučení hostujícího Konkova.