Ružomberok – Nitra 1:0 (kon.) | Senica – B. Bystrica 3:0 (kon.) | Prešov – Žilina 2:0 (kon.)
Dubnica – Košice 0:0 (kon.) | Dunajská Streda – Zlaté Moravce 2:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
2:1 (1:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 26.02.2011, 17:30Niké liga

Pekný večer priatelia. (19:23:02)

90+
    DAC si pravdepodobne pripíše prvé jarné víťazstvo a body do Corgoňligovej tabuľky.

Potlesk po stojačky v Dunajskej Strede dve minúty pred koncom duelu.

90
    Ešte jedno striedanie odišiel Brčák, nahradil ho Božik

88
    DAC dohráva bez vylúčeného Konečného. ViOn vo výhode, lopta je však ďaleko od Novotu.

87
    Výkon rozhodcov dvíha fanúšikov DAC zo sedačiek, je počuť piskot.

86
    Konečný po druhej ŽK videl červenú kartu.

77
    Marián Tomčák sa chytá za hľavu, dostal sa z ničoho nič do šance, ktorú však nepremenil a loptu poslal nepochopiteľne vedľa brány.

Fanúšikovia DAC vôbec neodychujú neúnavne povzbudzujú, dych im vyrail iba vlastný gól Oberta v 9 minúte stretnutia a povzbudzovanie prerušili počas prestávky. Vynikajúca kulisa.

Ďurica dole, hore Lénárth

71
    Aktívny Žilák zásobuje loptami veľké vápno, v ktorom dominuje domáci brankár Novota, lopty sa len veľmi ťažko, takmer vôbec nedostávajú na hlavy hosťujúcich hráčov.

70
    Candrák vybojoval rohový kop pre ViOn, ktorý zahrával Orávik, po ktorom nasledovala slabučká strela aj to vedľa Novotovej brány.

68
    Šikovný Babic sa preháčkoval pred velké vápno, kde o loptu prišiel, šanca ktorá sa črtala skončila v jej zárodku.