Hr. Králové – Sparta 4:7 (kon.) | Písek – Havířov 4:6 (kon.) | Liberec – K. Vary 1:5 (kon.)
Kometa Brno – Jihlava 0:5 (kon.) | Letňany – Olomouc 1:6 (kon.) | HC Litvínov – Plzeň 4:5 (po s.n.)
Havlíčkův Brod – Třinec 1:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Ústí n/L 2:4 (kon.) | Chomutov – Kladno 9:3 (kon.)
po s.n.
HC Litvínov
4:5 (0:2:2:1:2:1, 0:1)
HC Škoda Plzeň
Pátek 04.03.2011, 17:30 • ZS Ivana Hlinky (Litvínov) • Extraliga staršího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

HC Litvínov: Horák (Soukup) - Bittner, Kokeš, Theimer, Zdeněk, Strejček, Kuriljak, Svoboda, Procházka, Trübenekr, Písařík, Malík, Průša, Fučík, Cvrk, Mical, Válek, Malec, Řehulka, Weitz, Kuchař

HC Plzeň 1929: Polívka (Karafiát) - Tichý, Farný, Kubík, Šmíd, Marcel, Slavík, Pejchar, Šimandl, Moravčík, Mašek, Pašek, Kopta, Tolar, Zimmermann, Váchal, Faschingbauer, Pitel, Houfek, Pour, Tulačka

Rozhodčí: Plachý- Bertlík, Koskuba.

00:01

00:58
    Icing domácích.

02:22
    Úvodní tlak hostí zastavila až Horákova lapačka.

04:24
    Plzenští se teď urputně tlačili před bránu, Horák však skvěle zasáhl.

04:46

05:00
    Vyloučen hostující Pour za držení.

06:02
    Domácí ne a ne se dostat do pásma, pískána přihrávka rukou.

07:00

09:44
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté si v útočném pásmu vytvořili obrovský tlak, Pašek poslal přihrávku na modrou Martinu VÁCHALOVI, který prostřelil Horáka.

10:40
    Horák má teď plné ruce práce, lítá na něj jedna střela za druhou.

12:15
    Akci domácích dva na jednoho zastavila hůl jednoho z Plzeňských, icing hostí.

14:22
    Hosté si vytvořili obrovský tlak v útočném pásmu, Jan Bittner vyloučen za držení.

15:20
    Domácí se osvobozují.

15:50
    Litvínov však zaútočil i v oslabení, vyloučen hostující Tolar za hákování.

17:57
    Domácí se tlačí do útočného pásma, snaží se vyrovnat.

18:28
    Parádní akce dva na jednoho. Šimandl vystřelil na Horáka, ten vyrazil před sebe. Zde ale čekal Josef ZIMMERMANN, který dorážel do odkryté brány.
    Asistence: Šimandl.

19:37
    Vyloučen domácí Kuriljak za držení.

19:57
    Další vyloučení domácích. Tentokrát odjíždí na trestnou lavici Průša za vražení na hrazení.

20:00

Další třetina začne přibližně v 18:15.

20:01

20:46
    Hosté využívají dvojnásobnou přesilovku, do odkryté brány střílí Martin PAŠEK.
    Asistence: Váchal.

22:34
    Domácí si na malý moment vytvořili tlak.

23:59
    Weitz střílel na Polívku z pravé strany, avšak těsně minul pravou tyč a střílí vedle.

25:40
    Litvínov se tlačí vpřed, vyloučen hostujcí Farný za hákování.

26:28
    Plzeň se osvobozuje.

27:40
    Domácím se přesilovka moc nezdařila, Plzeň v plném počtu.

31:25
    Plzeňskou akci dva na jednoho překazil domácí Svoboda, který obětavě padl do střely jednoho z hostujících hráčů.

33:14
    Hostující gólman zatím úspěšně čelí tlaku domácích.

34:26
    Vyloučen hostující Mašek za hákování.

15:55
    Domácí si zahrají dvojnásobnou přesilovku, vyloučen Moravčík za držení protihráče.

36:03
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Litvínovští přesilovku využívají! Jakub ZDENĚK dostal rychlou přihrávku a prostřelil Polívku.
    Asistence: Válek a Bittner

37:28
    Zdeněk poslal přihrávku Jakubu PROCHÁZKOVI, který našel skulinu mezi Polívkovým betonem a pravou tyčí.

42:25
    Šance z obou stran, gólmani však stoprocentně úspěšní.

43:22
    Puk končí na litvínovské střídačce, nikdo se nemá k tomu, aby ho vrátil.

45:28
    Hosté odskakují domácím o dvě branky, FASCHINGBAUER zblízka prostřelil Horáka.
    Asistence: Moravčík.

46:46
    Procházka střílel vedle, následně prudce narazil do hostujícího Paška.

47:23
    Domácí se snaží zápas ještě zdramatizovat, Kuchař si položil hostujícího gólmana, poslal přihrávku Jakubu ZDEŇKOVI, který opět střílel do odkryté brány.
    Asistence: Kuchař.

48:51
    Vyloučen domácí Mical za vražení na hrazení.

49:25
    Domácí přetrpěli tlak hostí a osvobozují se.

50:14
    Hostující Šmíd surově narazil do domácího hráče a půjde si odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.

50:47
    A další vyloučení na straně hostí, tentokrát vyloučen Farný za sekání.

52:10
    Hosté teď hráli pouze ve dvou, hostující hráč zlomil hůl. Poté se strhla šarvátka za bránou.

52:10
    Tentokrát vyloučení na obou stranách, na straně hostí vyloučeni Pašek a Farný na pět minut plus osobní trest do konce utkání, dále Váchal na dvě minuty za hrubost, na straně domácích Bittner za hrubost a Písařík trest do konce utkání.

53:03
    Vyloučen hostující Kopta za hrubost.

53:23
    Litvínov srovnává skóre! Domácí si vytvořili tlak a nakonec Jakub PROCHÁZKA po přihrávcě Strejčka doklepává.
    Asistence: Strejček.

55:03

57:44
    Hraje se hokej nahoru dolů, velké šance na obou stranách.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty 3. třetiny.

58:55
    Vyloučen domácí Bittner za vyhození puku.

60:00

60:01

60:25
    Hosté mají stále přesilovku čtyři na tři, drží se v pásmu.

61:02
    Horák přerušuje hru.

61:55

61:38
    Bittner je však záhy vyloučen za napadení.

61:57
    K němu si sedá Fučík pykající za faul kolenem, přesilovka pět na tři.

62:07
    Vyloučen plzeňský Pour za hrubost.

63:02
    A další vyloučení! Hostující Slavík vyloučen na dvě minuty za hákování plus na deset minut za nesportovní chování.

63:27
    Horák si teď skvěle poradil se střelou hostujícího hráče!

63:57
    Litvínov ve čtyřech.

65:00
    Prodloužení skončilo.

65:00
    Dnešní utkání rozhodnou až nájezdy, uvidíme, kdo bude mít štěstí.

Začínat bude hostující celek.

Váchal střílí vedle!

Na druhé straně Polívka vychytal Malíka.

Kopta prostřelil Horáka!

Zdeněk zkusil tu samou kličku jako Malík, nepovedlo se.

Michal Moravčík prostřelil Horáka!

65:00
    Vítěznou branku hostí střílí Ondřej KOPTA!

Lenka Špinková

Branky a nahrávky: 37. Zdeněk (Válek, Bittner), 38. Procházka (Zdeněk), 48. Zdeněk (Kuchař), 54. Procházka (Strejček), 65. Kopta - 10. Váchal, 19. Zimmermann (Šimandl), 21. Pašek (Váchal), 46. Faschingbauer (Moravčík)

HC Škoda Plzeň: Polívka (Karafiát) - Tichý, Farný, Kubík, Šmíd, Marcel, Slavík, Pejchar, Šimandl, Moravčík, Mašek, Pašek, Kopta, Tolar, Zimmermann, Váchal, Faschingbauer, Pitel, Houfek, Pour, Tulačka

Rozhodčí: Plachý- Bertlík, Koskuba