Žilina – Piešťany 4:2 (kon.) | Košice – Nitra 5:0 (kon.) | Poprad – Skalica 6:3 (kon.)
MsHK Žilina
4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
ŠHK 37 Piešťany
sk Pátek 04.03.2011, 17:00Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:17:26)

59:17
    Žilina dala gól!
    Gól strelil Petruška.

59:07
    Po oddychovom čase nastúpili hostia so 6-timi hráčmi.

59:07
    Oddychový čas hostí.

59:00
    Minúta do konca zápasu.

58:00
    2 minúty do konca zápasu úplne iný pohľad ako by chceli vidieť priaznivci hostí, v útoku sú domáci a nepúšťajú Piešťany k puku.

55:49
    Domáci vyhrávajú prvý raz v zápase a lepšie si to ani načasovať nemohli. Piešťany teraz musia zabojovať a je pravdepodobné že dnes uvidíme hru bez brankára.

54:33
    Žilina sa ujíma vedenia. Vlci prvýkrát v zápase vyhrávajú. Po zmätku pred Tomekom sa puk odrazil k úplne voľnému IGOROVI RATAJOVI a ten bez problémov zasunul puk do prázdnej brány.

52:54
    Opäť je stav vyrovnaný. Pri šprinte sa dlhým pukom do pásma hostí VÁCLAV STUPKA predstihol hosťujúceho obrancu a rutinérsky zakončil.

53:40
    Obrovký tlak pred Tomekom.

52:13
    Dlouhého strelu, ktorú Tomek vyrazil, dorážal Smotrila ale hosťujúci brankár predviedol pekný zákrok lapačkou a domáceho strelca vychytal.

51:10
    Piešťany odohrali presilovku bez šancí a tak majú teraz možnosť domáci zabojovať o výsledok.

50:57
    Hostia v plnom počte.

50:00
    Minúta presilovej hry hostí ubehla ako voda a do konca zápasu ostáva už iba 10 minút.

48:57
    Vylúčený hráč Žiliny Faith, 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou + hráč Piešťan Martin Gálik osobný trest 10 minút za nešportové správanie.

48:52
    Dlho sa hralo bez prerušenia, až túto sériu zastavila prihrávka rukou.

47:20
    Dnešné stretnuite sleduje 3503 divákov medzi mini aj bývalý tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Ján Filc.

46:06
    Úvodných 6 minút tretej tretiny sú aktívnejší hostia z Piešťan aj keď toho dnes za zápas moc neukázali.

45:00
    Domáci zaskočený vstupom súpera do tretej tretiny sa budú snažiť dnešný duel poslať minimálne do predĺženia.

42:11
    Piešťany dali gól!
    Piešťany sa druhýkrát v zápase ujímajú vedenia. Šťastným strelcom je PATRIK LUŠŇÁK, asistenciu si pripijuse Martin Gálik.

Peter Taraba

Branky a nahrávky: 35. Petruška (Rataj), 53. Stupka (Petruška, Rataj), 55. Rataj (Milovanovič), 60. Petruška - 32. Peško (Bučka), 43. Lušňák (Gálik)

MsHK Žilina: Murín (M. Laco) – Devečka, Rúfus – Krčula, Dlouhý – Milovanovič, Heš - Horský, Martin Leško – Smotrila, Vala, Faith – Nemec, Hreus, Kokavec – Petruška, Rataj, Stupka – Hájnik, Troliga, Drevenák

ŠHK 37 Piešťany: Tomek (Fumač) – A. Kolník, Kalafút – Bučka, Zajac – Vrána, Kristán Grman – Poláček, Magušin – Baran, Prokop, Pupák – Románek, Peško, Haring – Gálik, Novák, Lušňák – Rybárik, Učeň, Chylo

Rozhodčí: Baluška – Rudý – Bundil, Valach