Šaľa – Petržalka 2:1 (kon.) | Ružomberok B – Lučenec 0:2 (kon.) | Michalovce – Dolný Kubín 3:0 (kon.)
L. Mikuláš – Trenčín 2:3 (kon.) | Senec – Bodva Moldava 0:0 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
3:0 (2:0)
MFK Dynamo Dolný Kubín
sk Středa 16.03.2011, 15:00MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 15:00.

Príjemné popoludnie prajeme z futbalového štadióna v Michalovciach, kde sa o niekoľko minút začne prvoligový duel medzi domácim MFK Zemplín a hosťujúcim Dolným Kubínom.

Úvodné zostavy:

MFK Zemplín Michalovce: Brudňák – Janek, Marcin, Trninič, Vanák – Waseem, Zonzon, Hořava, Hottek – Serečin, Gamkrelidze

MFK Dolný Kubín: Papiak - Harčár, Zlatohlavý, Jurky, Holub - Dutka, Siman, L. Bakoš, Jaworek - Chomistek, Lejko

Rozhodca: Prešinský - Bóllo, Lieskovský.

Štadión v centre Zemplína, kde vládne pekné jarné počasie, sa pomaly zapĺňa, mužstvá už vybiehajú na trávnik.

1
    Stretnutie práve začalo.

8
    Prvý rohový kop duelu zahrávajú futbalisti hosťujúceho celku, Brudňák vyboxoval.

9
    Prvá šanca domácich, Serečin potiahol loptu po pravej strane, zacentroval na Hotteka, ale jeho strelu z prvej gólman Papiak vyrazil.

15
    Nebezpečný roh Serečina odvrátila obrana hostí.

16
    Priamy kop Serečina z pravej strany vyráža Papiak a brankár hostí chytá aj strelu Janeka.

21
    Jedovatú strelu Zonzona spoza šestnástky s námahou vyrazil brankár na roh.

32
    Prvá žltá karta stretnutia, vidí ju hráč hostí Jaworek za faul zozadu.

32
    Michalovce dali gól!
    Po centri Hotteka a zakončení Waseema domáci otvárajú skóre.

36
    Hosťujúci kapitán Chomistek sa ocitol vo výbornej šanci, no zoči-voči gólmanovi Brudňákovi neuspel.

39
    Priamy kop Serečina končí na brvne Papiakovej brány!

41
    Bomba legionára Waseema mieri tesne vedľa.

44
    Zemplín už vedie o dva góly, svoj druhý gól v zápase vsietil Isaac Waseem.

Prvý polčas skončil.

46
    Začal druhý polčas.

46
    Hostia na polčas využili všetky tri možnosti striedania, Chomisteka nahradil Podolský.

46
    Drhé stredanie, z ihriska odišiel Jaworek a nahradil ho Cicman.

46
    A do tretice z ihriska zišiel Lejko a prišiel naň Kostúrik.

49
    Zľava bomba Hotteka, tá však mierila len do bočnej siete.

53
    Prvýkrát striedajú aj domáci, trávnik opustil Gamkrelidze a prišiel Kunca.

54
    Priamy kop striedajúceho Cicmana skončil na múre Zemplína.

60
    Druhá žltá karta stretnutia a opäť pre hostí, dostal ju Kostúrik.

61
    Tvrdá strela domáceho Zonzona, gólman Papiak ju na dvakrát kryl.

67
    Dolný Kubín mohol znížiť, spoza šestnástky napriahol Siman, jeho strelu však Brudňák končekmi prstov vyškriabal na roh.

69
    Zemplín strieľa tretí presný zásah, po úniku skóruje strelou od žrde kanonier Serečin.

76
    Zemplín po druhýkrát v zápase strieda, strelca tretieho gólu Serečina vymenil Knobloch.