Manchester City – Dynamo Kyjev 1:0 (kon.) | PSG – Benfica 1:1 (kon.) | Spartak – Ajax 3:0 (kon.)
Zenit – Twente 2:0 (kon.) | Porto – CSKA Moskva 2:1 (kon.) | Villarreal – Leverkusen 2:1 (kon.)
Liverpool – Braga 0:0 (kon.) | Rangers – Eindhoven 0:1 (kon.)
FC Porto
2:1 (2:1)
CSKA Moskva
Čtvrtek 17.03.2011, 21:05Evropská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.

FC Porto:

CSKA Moskva:

Rozhodčí: .

1

1
    CSKA s Necidem na lavičce zahájila dnešní utkání.

1
    Porto právě vstřelilo branku!
    Po Fernandově centru se hlavou prosazuje HULK, který střílí nejrychlejší branku v pohárové historii.

2
    CSKA bude zahrávat rohový kop.

3
    Hosté si roh zopakují.

4
    Vagner Love se hnal za míčem, u kterého byl nakonec Helton dříve.

6
    Porto drží míč na soupeřově polovině, ale nedaří se ho poslat před branku.

8
    Honda založil útočnou akci, po které vybojovali rohový kop.

10
    CSKA bude zahrávat další rohový kop, který opět končí v náruči brankáře Heltna.

12
    Aldonin se dopustil útočného faulu.

13
    Rolando před dotírajícím Vagnerem raději odkopává do autu.

15
    Ani šestý roh CSKA nepřinesl ovace. Tosic střílel vysoko nad domácí branku.

16
    Hulk se dostal s míčem na hranici velkého vápna, ale neměl komu přihrát, tak míč odevzdal.

18
    Tosic se dostal ke střele, ale ta byla zblokována, nasledné nůžky Doumbii posílají míč mimo branku.

20
    Hosté budou opět zahrávat rohový kop, po kterém se domácí bez problémů ubránili.

23
    Doumbia dostal přihrávku do ofsajdu.

25
    Berezutskimu se nepovedla malá domů, kterou GUARIN zásluhou Hulka trestá.

27
    Aldonin se dopustil faulu na Hulka.

28
    Sám Hulk se postavil k míči, který posílá vedle pravé tyče.

30
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Dzagoev přihrál na hranici ofsajdu ZORANU TOŠIČOVI, který šel sám na branku a střelou ke vzdálenější tyči snižuje.

31
    Sergey stáhl protihráče k zemi a je potrestán žlutou kartou.

32
    Otamendi musí být po střetu s Akinfeevem ošetřen lékařem.

35
    Falcauo byl sestřelen Berezutskim, který atakoval podle sudího čistě.

38
    Fucile nastavil Tošičovi nohu a je potrestán.

39
    Druhý roh pro domácí.

40
    Love se dopustil útočného faulu na Fucileho, který žádá aby byl také potrestán.

42
    Falcao držel Berezutskiho za dres a poté nafilmoval pád, na co jim sudí skočil. Naštěstí se hosté dokázali ubránit.

45
    Tošič zajel u postranní čáry do Fucileho a vidí zaslouženě žlutou kartu.

45+1
    Hulk posílá míč mimo branku.

Prvních čtyřicet pět minut přineslo tři branky, když ta první padla již po 40 vteřinách hry, jejímž autorem byl Hulk. Druhá půle začne asi ve 22:07.

46

47
    Hosté se hned v úvodu snažili dostat do šance, ale Aldnonin netrefil míč ideálně.

48
    Evgeni Aldonin v pádu podkopl Hulka a vidí žlutou kartu.

49
    Guarin poslal míč hodně mimo branku.

52
    Porto přichastalo první střídání, když se hry stahuje Rodrigueze, kterého nahradí Belluschi.

54
    Nabakin ubránil nebezpečného Hulka, který vybojoval aspoň roh.

56
    Berezutski málem přihrál domácím na druhý gól, ale své zaváhání rychle napravil.

56
    CSKA mělo výhodu rohového kopu, po kterém se míč odrazil k Tošičovi, který z první poslal míč do hlediště.

58
    Domácí si došli pro faul. Belluschi vyslal skákavou střelu, která nakonec nekončí v brance.

63
    Hosté střídají odstupuje Doumbia, kterého nahradí český reprezentant Tomáš Necid.

66
    Necid se hned hnal za vyrovnáním, ale byl obrán o míč.

67
    Menší zaváhání u domácích hráčů, kteří si nedorozuměli při přihrávce.

69
    CSKA si dobře založilo útočnou akci, která bohužel skončila bez zakončení.

71
    Hosté podruhé střídají odstupuje Tošič, kterého nahrazuje Oliseh.

73
    Hosté využívají i třetího střídání, při kterém stahuje Dzagoeva, přichází Gonzalez.

74
    Vagner Love potrestán za řeči.

77
    Domácí střídají. Odstupuje Falcao, nahradí ho Varela

79
    Rolando dokázal překonat Akinfeeva, ale sudí mu branku neuznal, neboť si pomohl rukou.

82
    Vagner Love si jako správný dříč došel pro faul. K míči se postavil González, ale ten poslal míč pouze do zdi.

84
    Honda se zbytečně dopustil faulu, po kterém navíc nesportovně odhodil míč a vidí žlutou kartu.

86
    Domácí si už vedení určitě nenechají sebrat.

87
    Domácí střídají, ze hry odstupuje Hulk, kterého nahradí na závěrečné minuty Cristian Rodriguez.

89
    Vagner Love obešel přes tři hráče, ale nepřesnou střelou snižuje svému týmu šanci na postup.

90
    Sudí prodlouží utkání o 3 minuty.

90+2
    CSKA bude ještě mít výhodu volného kopu.

90+2
    Honda vystřelil hodně mimo.

Portugalský celek FC Porto dokázalo vyřadit druhý ze tří ruských celků po výhrách 1:0 a 2:1 si zahraje čtvrtfinále společně s Bragou, Villarealem, Benficou, D. Kyjev, Sp. Moskva, Twente a Eidhovenem. (23:05:56)