Varnsdorf – Karviná 2:0 (kon.) | Čáslav – Jihlava 1:1 (kon.) | Znojmo – Vlašim 3:0 (kon.)
Kladno – Most 5:3 (kon.)
SK Kladno
5:3 (2:1)
FK Baník Most 1909
Neděle 17.04.2011, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Kladno zvítězilo v utkání bohatém na góly a připisuje si důležitou výhru v boji o záchranu.

86
    Za předčasné rozehrání dostává žlutou kartu Holub.

85
    Střídající Jelínek postupoval na Pokorného, ten ho skvělým zákokem vychytal.

84
    Most právě vstřelil branku!
    A jako v prvním poločase po hrubce brankáře a nerovnosti terénu střílí MARTIN BEDNÁŘ gól do prázdné branky.

83
    Z trestného kopu se hezkou střelou prosadil ZORAN DANOSKI.

82
    Rusetski přihrával ve vápně na CHristofa, jeho střelu z voleje Jakubov vyrazil.

79
    Štveráka nahrazuje Jelínek.

79
    Rohový kop pro hosty.

77
    Lafrance proklouzl do kladenského vápna, přihrál po zemi na Bednáře, před ním ale Procházka odkopl míč do bezpečí.

76
    Lafrance odstavil tělem Kabeleho od míče.

74
    Kabeleho střelu zblokoval Jendruščák.

71
    Utkání přihlíží 755 diváků.

69
    Kabele u postranní čáry fauloval Danoskiho.

Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácí parádně rozebrali hostující obranu a TOMÁŠ ŠTVERÁK a opět do prázdné branky střílí pátý kladenský gól.

61
    Závar před kladenskou brankou domácí obrana vyřešila a následný brejk už Kabele překombinoval, místo střely ve vápně ještě přihrál patou na Radostu, ten měl ale k míči daleko.

60
    Rohý kop pro Most.

58
    Christof fauloval na půlce Holuba.

56
    DOmácí předvedli povedený brejkm Sklenář posunul míč na Bartoše a ten přesným přizemním centrem našel na zadní tyči JIŘÍHO KABELEHO a ten opět v jednoduché pozici nezaváhal a dopravil míč do sítě.

55
    Na útočný výlet se vydal kladenský stoper Samek, ale zastavil ho ofsajd.

53
    Holub neprošel přes dvojici Danoski-Běloušek.

52
    Štverák mohl postupovat sám na golmana, ale zpracování se mu nevyvedlo a Běloušek ho doběhl a s pomocí Pokorného ho připravil o míč.

49
    Danoski a následně Rusetski centrovali do vápna, ale pozorná obrana domácích centry odvrátila.

47
    Holub poslal míč mezi obránce na JIŘÍHO KABELEHO, proti němu včas vyběhl Pokorný, ale míč mu při odkopu přeskočil nohu a kladenský forvard měl jednoduchou pozici poslat míč do prázdné branky.

46
    Místo Rosenda nastupuje do druhého poločasu Rusetski.

46

Po poněkuď ospalém začátku vstřelil první branku z Badalyan, ale Kladno poločasový stav utkání otočilo dvěma brankami v rozmezí 3 minut, obě branky padly z pokutových kopů.

44
    Danoski pálil z voleje mimo.

43
    JAKUB SKLENÁŘ poslal míč přesně k tyči a Kladno obrací stav utkání.

43
    Za další penaltový zákrok dostává žlutou kartu Běloušek.

42
    Procházka vlítl do vápna hostí, kde byl sestřelen Bělouškem a je tu další penalta.

40
    Za penaltový faul dostává žlutou kartu Hofmann.

40
    A PETR WOJNAR z pokutového kopu překonal Pokorného.

39
    Radosta vyslal do šance Štveráka, ten byl faulován ve vápně a domácí budou zahrávat penaltu.

38
    Samek včas zasáhl před Badalyanem a poslal míč hlavou do náruče Jakubova.

35
    Konfrontace sil se ze hřiště přesunula i do hlediště při střetu fanoušků.

34
    Wojnar kroutil trestný kop do branky, ale Pokorný vyrazil míč na roh.

34
    Těsně u vápna byl faulován Holub, dobrá pozice pro Kladno.

32
    Na rohový kop si nejvýše naskočil GEVORG BADALYAN a nedal šanci domácímu brankáři.

31
    Následný brejk hostů vyústil v rohový kop.

30
    Rohový kop pro domácí.

28
    Kabele se protáhl do vápna, posunul míč na Wojnara, ten ač tísněn trefil tyč hostující branky.

27
    Badalyan v ofsajdu.

26
    Následný centr odhlavičkovala domácí obrana k Schutovi, ten potovou střelou pod břevno řádně protáhl Jakubova.

25
    Procházka kousek od rohového praporku fauloval Knakala.

23
    Rosendo získal první roh pro hosty.

21
    Kladenská série centrů neměla žádný úspěch.

20
    Knakal fauloval Kabeleho.

18
    Badalyan centroval, ale ve vápně nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

16
    Kabele byl v ofsajdu.

14
    Na Sklenářův střílený centr nedosáhl Štverák.

14
    I Rosendo zkusil střelecké štěstí z dálky, ale Jakubova nepřekvapil.

12
    Sklenářova slabá střela levou nohou v klidu chytá Pokorný.

11
    Sklenář nepřešel přes Rosenda.

10
    Kabele se dostal do vápna hostí, tam ho ale tělem odstavil od míče Knakal.

9
    Kabeleho dalekonosnou střelu zkrotil v rukavicích Pokorný.

7
    Radosta si v souboji s Badalyanem pomohl rukama.

6
    Pokorný odkopává míč před dotírajícím Štverákem.

5
    Procházkova skákavá malá domu znamenala menší problémy pro Jakubova, ten poslal míč do zámezí.

3
    Bartošovu přihrávku vystihl Jendruščák, ale nedokázal míč přihrát na spoluhráče.

2
    Samek na půlce zastavil Badalyana faulem.

1

Dobrý den ze stadionu Františka KLoze v Kladně.V dnešním utkání 22. kola II. Gambrinus ligy hostí domácí SK Kladno FK Baník Most.
    DOmácím se vrací so sestacy uzdravený Wojnar, naopak chybí Puchmertl.
    Hosté přijeli kompletní a s chutí prodloužit serii výher na cizích hřištích.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Michal Vančata

Branky: 40. Wojnar (pen.), 43. Sklenář, 47. Kabele, 56. Kabele, 63. Štverák - 32. Badalyan, 83. Danoski, 84. Bednář

Karty:   86. Holub (KLA) - 40. Hofmann (MST), 43. Běloušek (MST)

SK Kladno: Jakubov - Bartoš, SAmek,Macháček, Procházka - Radosta, Holub(90.Polanský), Wojnar(64.Čurda) - SKlenář, Štverák(79. Jelínek), Kabele
    FK Baník Most 1909: Pokorný - Knakal, Bohata(67. Lafrance), Běloušek, Jendruščák - Rosendo(46.Rusetski), Schut, Hofmann(64. Bednář), Christof, Danoski - Badalyan

Rozhodčí: Makovička - Štěrba, Urban