Žilina – Prešov 2:1 (kon.) | Košice – Dubnica 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Dunajská Streda 3:0 (kon.)
B. Bystrica – Senica 3:2 (kon.) | Nitra – Ružomberok 0:2 (kon.)

88
    Pokutový kop nariadený pre Košice kvôli ruke jedného z hráčov Dubnice!

66
    Dubnica dala gól!
    0:1 gól AUGUSTÍNI

66
    Ospravedlnte pokračujúci výpadok spojenia, v Košiciach sa však stále nič nezmenilo a 20 minút môžeme sledovať len trápenie sa v strede ihriska s pár ojedinelými akciami na jednej či druhej strane.

60
    Skóre sa na košickom futbalovom štadióne nemení, obraz hry je podobný ako v prvom polčase a zatiaľ to vyzerá na spravodlivú deľbu bodov.

Ospravedlňte výpadok internetového spojenia.

46
    Začal druhý polčas.

Prvý polčas skončil.

43
    Domáci futbalisti naďalej v závere prvého polčasu držia loptu ďaleko pre ďaleko od Tofiloskeho, Dubnica sa bez náznaku zlepšenia naďalej trápi.

40
    Domáci futbalisti stále veľmi poctivo bránia, hrajú čo potrebujú a zatiaľ výsledok tohto stretnutia držia vo svojich rukách.

38
    Veľmi pekný nacvičený signál Košíc z priameho kopu, lopta končí v bráne no čiarový rozhodca signalizuje ofsajd!

35
    Košičania stále hrajú to čo potrebujú, zbytočne svojho súpera pred bránu nepúšťajú a okrem jednej šance nemal Darko Tofiloski čo robiť.

33
    Pekná strela pred bránu Košíc, Tofiloski však dobre zareagoval a loptu zachytil do náručia.

31
    Po ´suchej´ trojminútovke z ničoho nič prišla záplavová vlna šancí, na opačnej strane taktiež veľmi dobrá akcia Kuzmu, jeho strela však smerovala tesne vedľa.

30
    Obrovská šanca hostí, keď sa po priamom kope dostala lopta pred bránu kde ju ešte tečoval jeden z hráčov v žlto-modrom, lopta o pár centimetrov minula bránu, po následnom rohovom kope lopta rýchlo nabrala smer k stredovej čiare.

27
    Dubnica sa po dlhšom časovom úseku dostala s loptou pred bránu Košíc, tam sa však hostia ani len nedostali k strele a hra sa presúva opäť na ich obrannú polovicu.

25
    Košičania momentálne naďalej pokúšajú šťastie pred bránou svojho súpera, ich snaha je sympatická a na rozdiel od ich súpera je aspoň vidieť.

23
    Rohový kop Košíc opäť potrápil dubnického brankára, ten má posledné minúty starostí nad hlavu, skóre sa však naďalej nemení.

22
    Opäť veľký závar pred bránou hostí, domáci futbalisti však stále čakajú na úvodný gól, ktorý by dokázal ich šance na záchranu v súťaži dosť výrazne pozdvihnúť.