USA – Rusko 5:4 (po pr.) | Švédsko – Švýcarsko 4:3 (kon.) | Slovensko – Finsko 2:10 (kon.)

USA právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto. Branku v prodloužení střílí VINCENT HINOSTROZA. Asistence: Jordan Masters, Brett Pesce.

60:01

60:00

58:16
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Sborná se nevzdává a TIMUR ŠINGARJEJEV znovu vyrovnává. Bez asistence.

55:14
    Vedení svému týmu vrací CRISTOVAL NIEVES. Asistence: Daniel O´Regan.

52:01
    Zbývá osm minut do konce třetí třetiny.

49:21
    Vyrovnáno! O třetí branku Ruska se v přesilové hře postaral DAMIR GALIN. Asistence: Michail Grigorenko.

48:06
    Rusko má šanci vyrovnat. Vyloučen Kurker (USA) - 2 minuty za faul kolenem.

47:42
    Sborná využívá přesilovou hru a snižuje vedení soupeře na rozdíl jediné branky. Největší zásluhu na tom má střelec VADIM CHLOPOTOV. Asistence: Denis Kamajev.

45:44
    Další trest pro Spojené státy. Na trestnou lavici usedá Payne (USA) - 2 minuty za podražení.

43:00
    Vyloučen Doherty (USA) - 2 minuty za napadení.

42:13
    Spojené státy se ujímají dvoubrankového vedení! Autorem gólu je VINCENT HINOSTROZA. Asistence: Ian Brady.

40:01

40:00

39:30
    Spojené státy využívají početní výhodu. DANIEL O´REGAN usměrnil kotouč za gólmana třicet sekund před druhou sirénou. Asistence: Teddy Doherty.

37:32
    A Rusové jdou znovu do čtyř. Na trestnou usedá Vasilijev (RUS) - 2 minuty za faul loktem.

35:00
    Potrestán Šingarjejev (RUS) - 2 minuty za padnutí na kotouč.

32:31
    Další šance pro Rusko. Cox (USA) - 2 minuty za hákování.

27:19
    Vyloučen Masters (USA) - 2 minuty za napadení.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 12. Masters (Galchenyuk), 40. O´regan (Doherty), 43. Hinostroza (Brady), 56. Nieves (O´Regan), 65. Hinostroza (Masters, Pesce) - 9. Timirev (Malenkich), 48. Chlopotov (Kamajev), 50. Galin (Grigorenko), 59. Šingarjejev

USA: Gillies (Petersen) - Brady, Wade, Hanson, Doherty, Pesce, Lowney, Lappin, Slavin - Silk, Johnson, Cox - Hinostroza, Galchenyuk, Masters - Kurker, Nieves, Schilkey - Payne, O´Regan, Nanne.
    Rusko: Vasilevskij (Ustinskij) - Malenkich, Kozlovskij, Ibatullin, Garjejev, Štulov, Galin, Ermakov, Vasilijev - Kamajev, Grigorenko, Chlopotov - Timirev, Jakimov, Žarkov - Filippov, Osnovin, Kudreman - Šingarjejev, Chatsej, Vladimirov.

Rozhodčí: Grečko, Lokšík - Novák, Šefčík