Brno jun. – Břeclav 1:0 (kon.) | Ostrava B – Rosice 2:1 (kon.) | Olomouc B – Uničov 2:3 (kon.)
Zlín B – Slovácko B 2:2 (kon.) | FKM Vysočina Jihlava – Zábřeh 2:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
2:3 (1:2)
SK Uničov
Neděle 14.08.2011, 10:15 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga

Konec zápasu. (12:03:34)

81
    Hosté potřetí, tedy dnes naposledy, střídají. Odchází Tomáš Řehák, zastoupí ho Vlastimil Fiala.

Dnešní utkání sleduje 153 diváků.

80
    Žlutou kartu vyfasoval hostující Jiří Toman.

79
    Poslední výměna hráčů v dresu Olomouce. Ze hřiště odchází Ondřej Murin, naopak zahraje si Erick Luis Dos Santos.

73
    Hostujcí Tomáš Řehák takticky zastavil rodící se protiútok soupeře a vyfasoval žluté napomenutí.

69
    Domácí podruhé vystřídají, dolů Lukáš Chlebek, nahoru Zdeněk Klesnil.

69
    Uničov právě vstřelil branku!
    První šance hostů ve druhé půli a hned je z toho branka! TOMÁŠ MACHÁLEK dokázal hlavou dorazit střelu, kterou předtím zlikvidoval Šustr. Uničov vede 3:2.

66
    Druhé střídání hostů, dnes si už nezahraje Marek Kyselý, na hřiště vběhne Jaroslav Večeřa.

63
    Olomouc je ve druhé půli jasně lepší. Po první půli Uničov naprosto odešel a ještě si nevytvořil jedinou šanci.

58
    První střídání v týmu Uničova. Trenér hostů stahuje ze hry Aleše Krče, na trávník vbíhá Tomáš Machálek.

52
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí srovnávají. Po rohovém kopu se hlavou u přední tyče otřel o míč ONDŘEJ MURIN a teč překvapila Uvízla v brance Uničova.

46
    Sigma Olomouc B o přestávce vystřídala hráče. Na trávníku už není Michal Jančík, za něj si zahraje Jiří Bernard.

46
    O rozehrávku se postarali domácí.

46

Hosté byli v první půli lepší a nebezpečnější, zaslouženě tedy vedou. Olomouc může být ráda, že prohrává jen o gól, v obranných řadách jí to dnes příliš nefunguje. Druhý poločas začne přibližně v 11:18.

44
    Hostující Michal Sostřonek fauloval těsně před vlastním vápnem a uviděl žlutou kartu.

38
    A hosté jdou po další hrubce domácí defenzivy do vedení. Krčovu střelu ještě na brankové čáře dokázal vykopnout Murin, na dorážku VLADIMÍRA HRUBÉHO však byla olomoucká obrana včetně gólmana krátká.