Chotěboř – Jihlava 0:0 (zruš.) | Spišská N. Ves – Bardejov 4:3 (kon.) | Nitra – Székesfehérvár 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Benátky n/J 6:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 7:3 (kon.) | Třebíč – Olomouc 1:2 (kon.)
Beroun – Kadaň 0:0 (18:00) | Klášterec nO – Děčín 4:5 (po pr.) | Písek – Litoměřice 3:2 (kon.)
Poruba 2011 – Polsko 8:1 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 3:4 (po s.n.) | Val. Meziříčí – Piešťany 4:2 (kon.)
Vsetín – Uh. Hradiště 8:2 (kon.) | Ústí n/L – Litvínov 2:4 (kon.) | Zlín – Skalica 3:1 (kon.)
K. Vary – Chomutov 8:1 (kon.) | Klatovy – Milevsko 6:1 (kon.) | SHK Hodonín – Nové Zámky 4:2 (kon.)
Žďár n/S – Kutná Hora 3:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
6:3 (2:0, 2:1, 2:2)
HC Benátky nad Jizerou
Úterý 23.08.2011, 17:30Přípravné zápasy

Prvoligové Benátky nad Jizerou se nakonec ukázaly být poměrně houževnatým a průbojným soupeřem, který se jen tak nevzdává. Poslední třetinu odehrály s Mladou Boleslaví vyrovnaně, oba celky si připsaly po dvou gólech. Nezbývá než doufat, že si obě strany vzaly z duelu to podstatné, co jim pomůže v ligových bojích. Příjemný zbytek večera a někdy zase na viděnou. (19:44:11)

60:00

59:30
    Benátky právě vstřelily branku!
    A hosté ještě (troufnu si tvrdit) naposledy snižují! Domácí obrana a poté Hübl neuhlídali JOSEFA SKOŘEPU. Asistence: David Kellner, Tomáš Klimt.

58:32
    Domácí nepřestávají pokoušet své štěstí v útočném pásmu.

57:21
    Kdosi vypálil na Blažíčka. Podle vysoké postavy a delšího dresu tipuji Tomase.

56:18
    Autor dvou benáteckých gólů Kellner se tlačil do brankoviště. Marně.

55:57
    Viditelnost opět citelně klesla. Hráči se vynořují z mlhy doslova jako bájné přízraky. Ofsajd Boleslavi.

54:25
    A Bruslaři jsou v pěti.

54:01
    Hostům se nedaří vytěžit z přesilovky, co by si přáli. Boleslav kontroluje hru.

52:25
    Na přípravný zápas tu máme skutečně vyhrocené emoce. Martin Dudáš (MBL) dostává 2 minuty za držení.

52:02
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Zdá se, že Boleslav je řádně nabuzena a další puk tak končí v Blažíčkově síti! Poslal ho tam obránce ZBYNĚK HRDEL. Asistence: Roman Tomas.

51:32
    Přesilové hry Boleslavi využívá DAVID VÝBORNÝ. Pokud se nepletu, je to jeho vůbec první gól v dresu Bruslařů, který vyvolal také patřičný ohlas. Asistence: Jakub Čutta, Jaroslav Balaštík

50:00
    Na trestnou lavici usedl Tomáš Kouřil (BEN) na 2 minuty za podražení, to ale nevyvovalo ani z poloviny takový ohlas jako bitka na ledové ploše. Na ledě nakonec skončil domácí Zdeněk Bahenský (MBL), kterého tam pomocí pěstí poslal Jiří Říha (BEN). Oba fasují 5 minut za hrubost + trest do konce utkání.

49:32
    Dokonce tři na jednoho teď jeli boleslavští hokejisté! Blažíček dobře vystihl situaci a Pabišku nakonec vytlačil ze střeleckého úhlu.

48:31
    Tomas posílal poslepu přihrávku před úplně odkrytou branku, tam se ale nenašel nikdo, kdo by puk usměrnil požadovaným směrem.

47:15
    Skořepa nejprve trefil tyčku, o využití přesilovky se ale nakonec postaral DAVID KELLNER. Bez asistence.

46:40
    Lenc vystihl rozehrávku Benátek. Ty jsou ale na rozdíl od Boleslavi už v plném počtu.

45:33
    A vylučuje se i na druhé straně, David Vrbata (MBL) - 2 minuty za hrubost.

44:40
    Tomáš Klimt (BEN) - 2 minuty za sekání.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 11. Tománek (Vrbata), 12. Dudáš (Hrdel), 23. Jiránek (Lenc), 25. Tománek (Chaloupka, Pabiška), 52. Výborný (Čutta, Balaštík), 53. Hrdel (Tomas) - 35. Kellner (Král), 48. Kellner, 60. Skořepa (Kellner, Klimt)

BK Mladá Boleslav: Hübl (Valent) - Čutta, Beňovič, Rýgl, Dudáš, Baldwin, Jindra, Marušák, Chaloupka - Tomas, Bahenský, Mikulík, Tománek, Balaštík, Vrbata, Loskot, Hrdel, Jiránek, Lenc, Výborný, Pabiška
    HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (Blažíček) - Vitásek, Říha, Vála, Ulrych, Niko, Hobza, Kajínek, Weiss, Kopic, Kouřil, Liška, Skalický, Kellner, Klimt, Skořepa, Jech, Jonák, Vařecha, Krejčí, Král

Rozhodčí: Jebavý - Svoboda, Arazímová