Jihlava – Olomouc 3:1 (kon.) | Třebíč – Znojmo 2:1 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 0:0 (zruš.)
Kladno – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 0:5 (kon.)
Klášterec nO – Sokolov 5:2 (kon.) | Most – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Písek – Gap 2:1 (kon.)
K. Vary – Litvínov 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Beroun 0:1 (kon.) | Havířov – Opava 5:3 (kon.)
Technika Brno – SHK Hodonín 5:1 (kon.)
HC Technika Brno
5:1 (3:1, 0:0, 2:0)
SHK Drtiči Hodonín
Čtvrtek 25.08.2011, 18:00Přípravné zápasy

59:05
    Benýšek dostává další dvě minuty. Hodně se rozčiluje, ale pod střídačkami leží Petr Peš a za pomoci maséra odchází na střídačku. Doktor má opravdu hodně práce, protože po nezaviněné srážce uprostřed kluziště zůstal ležet v krvi domácí Tomáš Úlehla.

55:59
    Hned dvojnásobné vyloučení domácích. Jeden za hákování, druhý za podražení a hosté mají jedinečnou možnost výsledek alespoň zkorigovat.

54:11
    Technika právě vstřelila branku!
    Domácí dávají Drtičům lekci z proměňování přesilovek. Jiří SEDLÁČEK proměňuje již třetí brněnskou početní výhodu!

52:49
    V přesilovce měli hosté tři střely, všechny zlikvidoval Novák. Autor poslední z nich Jozef Salajka však musel zatáhnout za záchrannou brzdu a dostává dvě minuty za hákování.

51:27
    Hosté budou zřejmě zlobit ještě víc. Na trestnou totiž na dvě minuty odjíždí Filip Žalud.

49:10
    Úplně sám před Novákem se zjevil Svoboda, ale domácí fantom v masce má svůj den a znovu nenechal projít kotouč do své sítě.

45:45
    Tak jsem hosty přechválil a Technika odskakuje na rozdíl tří branek. Úspěšným střelcem je Kamil RAJNOHA.

42:31
    Opět famózní Novák ! V přečíslení dva na jednoho chytil blafák Sajdla, dorážku Vozdeckého a o chvilku později zneškondil i brejk Popolenského!

39:56
    Hostující lavička potrestána menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Zbyněk Vozdecký.

39:30
    Petr Peš se řítil úplně sám na Nováka, ten jej ale dalším bravurním zákrokem nenechal zakončit.

11:13
    To snad není pravda! Pavel Strýček předvedl stejný prohřešek jako přes kopírák a v této třetině jde už potřetí na trestnou! 2 minuty zdržování.

08:26
    Pavel Strýček se pokusil rychle rozehrát o mantinel. Ale jeho prudký pas končí na hodonínské střídačce. A jsou z toho dvě minuty za zdržování pro domácího borce.

01:33
    Technika začíná druhou třetinu vyloučením. Na trestnou lavici se poroučí střelec třetí branky Pavel Strýček.

17:14
    A Technika využívá už svoji druhou přesilovku. Jan Česnek namazal na modrou Pavlu STRÝČKOVI a ten ranou do šibenice přidává třetí branku domácích.

15:55
    Domácí útočník se z rohu proháčkoval až před gólmana, ale za záchrannou brzdu musel zatáhnout bek SHK a zaslouženě dostává dvouminutový trest.

12:36
    Hráči Techniky se dostali do přečíslení tři na dva. První střelu gólman SHK ještě stihl vytesnit. Na dorážku Jana ČESNEKA byl však už krátký. Technika tedy otáčí stav utkání na 2:1.

09:45
    Tři vteřiny před vypršením trestu Juráska vyrovnává Vlastimil ODEHNAL.

08:09
    Drtiči právě vstřelili branku!
    A sám postižený střelou zápěstím na vzdálenější tyčku otevírá skóre utkání!

08:09
    Po faulu na unikajicího Špoka je nařízeno trestné střílení!

07:48
    Naprosto zbytečný faul hostujícího Juráska, který vysekl hokejku domácímu útočníkovi a dostává dvě minuty!

07:19
    Na dvě minuty ochází na trestnou lavici domácí Jan Habrovec. Provinil se nedovoleným bráněním.

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: 10. Vlastimil Odehnal, 13. Jan Česnek, 18. Pavel Strýček (Jan Česnek), 46. Kamil Rajnoha, 55. Jiří Sedláček - 9. Martin Špok