Kladno – Hlavice 2:1 (kon.) | Chrudim – Karlovy Vary 2:2 (kon.) | Vltavín – Plzeň B 1:1 (kon.)
Chomutov – Králův Dvůr 0:1 (kon.) | Písek – Pardubice 0:1 (kon.) | Ml. Boleslav B – Kunice 2:0 (kon.)
SK Kladno
2:1 (0:1)
SK Hlavice
Sobota 27.08.2011, 10:15 • Stadion Fr. Kloze • Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Přeji hezký den ze Stadionu Františka Kloze v Kladně. Kde přibližně za 30 minut začne utkání mezi Kladnem a Hlavicí. Počasí fotbalu přeje, je lehce pod mrakem a žádný pařák.

úvodní sestavy obou celků

SK Kladno: Tesař - Samek, Hofman, Čurda, Holub, Švambera, Hartman, Rendla, Procházka, Rada, Čížek

SK Hlavice: Štěpánovský - Petrášek, Hodas, Schwarz, Toth, Gulajev, Dorotík, Grobl, Diviš, Ježdík, Novotný

Na lavičce jsou

SK Kladno : Rada, Fujdiar, Roubal, Rouček, Sedlák

SK Hlavice : Svojtka, Benetka, Mizera, Němec, Filinger

Celky nastupují na hrací plochu. Kladno v tradiční modrobílé kombinaci. Hlavice v bílo červené

1

1
    Jeden z kladenských se hnal dopředu. Po souboji padá k zemi. Následovala standartka, ze které nezapršelo

7
    Gol pro SK Hlavice. Roh byl kladenskou obranou odvrácen, ale tak neštastně, že míč se odrážel ve vápně k PETRU NOVOTNÉMU a ten dává gol na 0:1

9
    A mohlo být pro kladenské ještě hůř, ze strany přišel krásný centr, jeden z hlavických tísněný ve skluzu posílá míč jen těsně vedle

12
    po obrovské chybě domácí obrany, kdy se nepovedla malá domů už opět mohl být stav dvougolový

13
    Roh pro Kladno končí útočným faulem domácích

14
    Hartman vedl krásnou akci po levé straně vyslal pěkný centr, ale jeden z útočníků vyslal ne příliš povedenou hlavičku. Akce skončila rohem

16
    Standartka hostí u autové čáry. Centr se snášel velmi nebezpečně, ale nikdo do něj nešel

18
    Akci domácích po levé straně zastavuje aut

19
    První žlutá karta pro kladenské dostává jí Zdeněk Rada

20
    Prřízemní střela Gulajeva zpoza vápna vyzkoušela pozornost kladenského golmana Tesaře

23
    Druhá žlutá karta pro domácí dostává jí David Čížek

24
    první pokus o kombinaci domacích končí v nepřesnoti na půli hřiště a protiútokem hostů. Nasleduje roh hostí

25
    Schwarz ho rozehrál na bližší tyč, kde se k míči dostal jeden z hráčů Hlavice a střílel na bližší tyč. Akce končí dalším rohem a tím také skončila

26
    Kladenská akce končí rohem, který ale opět k ničemu nevede

28
    pohledná akce SK Hlavice Hodas přistričil lépe postavenému Gulajevovi jeho střela šla o 2metry vedle

32
    pěkný centr se snášel na domácího Procházku k pravé straně, chyběl mu krok, aby ho stáhl pro sebe

34
    Tak konečně taky pohledná akce Kladna, po pěkné kombinaci střílel na hranici vápna přízemní ranou Holub. Jeden z kladenských golmanovi hostí ještě clonil a po jeho zákroku se pokoušel o dorážku, ale golman byl u míče dřív a zahrál míč na roh.

35
    Z rohu byl druhý roh a z toho nic ..

37
    Domácí začínají ožívat, stejně tak domácí publikum, které do ted domácí hráče doprovázelo spíše zlověstnými hesly

39
    Po faulu domácích následuje další žlutá tentokrát pro Čurdu.

43
    Na hlavickou branku se snášel nebezpečný centr, jeden z domácích útočníku na něj v letu nedosáhl, přesto Hlavický golman odvrací raději na roh. Z rohu se nic vážného nestalo

45
    Hra před koncem poločasu nabrala vyšší tempo, hlavně ze strany domácího celku je znát zlepšení hry

45
    dva kladenští útočníci zahnali hostujícího beka do uzkých, ten odehrál do autu. Z něho se k míči uprostřed vápna dostal ke střele Hartman, ale střela mu vůbec nesedla

V prvním polačase jsme příliš pohledných akcí neviděli, zápas se také neodehrával ve velikém tempu. Až na posledních cca 15 minut, kdy se tempo začínalo podobat třetí lize.

Mužstva již nastupují na hřiště k druhému poločasu. V sestavách nedošlo ke změnám

46

48
    Domácí Švambera se pokoušel o centr, ale míč šel rovnou do autu.

50
    Domácí Čížek si došel pro faul několik metrů od pravého rohu vápna. Centr se nádherně snášel na zadní tyč. Kde jednomu z útočících nesedla hlavička.

53
    Domácí kapitán stál s míčem na hranici vápna. Pokoušel se obhodit dva hráče a vystřelit, ale míč se mu zapletl pod nohy a přišel o něj.

54
    Domácí ovšem pokračují v tlaku, ovšem po nevydařeném autu přišel protiútok hostí, který se ovšem taky nepovedl a před vápnem Kladna skončil

56
    Tlak Kladna sílí, po hrátkách u rohového praporku následoval přetažený roh, na který domácí nedosáhli. Rozehrávají hosté.

59
    První žlutá pro hosty obdržel jí MÁTÉ TOTH

60
    Střídání na straně hostů odchází RADIM DIVIŠ a za něj nastupuje TOMÁŠ BENETKA

60
    Střídají také domácí na lavičku jde JAN ŠVAMBERA a za něj do hry jde fUJDIAR JOSEF

63
    Tempo hry zůstává slušné, ovšem nepřesnoti na obou stranách hru zbržďují.

66
    Druhé střídání na straně hostů dolu jde RADEK GULAJEV a za něj nastupuje LUKÁŠ NĚMEC.

67
    Druhá žlutá pro tým SK Hlavice obdržel ji MICHAEL GROBL

69
    Náznak šance Kladna brzdí hosté faulem několik metrů od rohu vápna. Ze této situace, ale domácí nic nevytěžili.

71
    z ničeho nic roh hostí.

71
    Centr byl přetažený a i přes snahu hostí na něj nikdo nedosáhl

72
    Ale teď z ničeho nic zpoza vápna střílí jeden z hostí, který se dostal k odraženému balonu. Domácí golman Tesař musel vytáhnout jeden z lepších zákroků.

75
    Kladenské střídání odchází MAREK HARTMAN za něj nastupuje ROUČEK.

76
    GOL Kladna, krásná individuální akce TOMÁŠE ROUČKA

78
    Kladno je teď jako na koni do vápna hostí se teď snášel jeden centr za druhým, ale zapomnělo na zadní vrátka a kdyby hosté lépe vyřešili kombinaci, mohli mít domácí zaděláno na pěkný problém.

80
    Kladenští teď sehráli krásnou akci, golman hostí musel vybíhat ven, domácí útočník se ho snažil přehodit. Celý stadion reklamuje ruku hostujícího golmana, rozhodčí ale jasně ukazuje, že hra má pokračovat. Ani z dalších závarů gol nepadl.

82
    Hra výrazně ožila, domácí vymýšlí jednu akci za druhou. Ale chybí finální nahrávka.

84
    Další kombinace Kladna odvrácena na roh.