Brno – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Ovčáry – Žižkov 0:2 (kon.) | Tasovice – Dukla Praha 0:4 (kon.)
Frýdek-Místek – Slovácko 0:2 (kon.) | Mikulovice – Teplice 0:4 (kon.) | Karviná – Opava 4:1 (kon.)
Převýšov – Slavia 3:0 (kon.) | Králův Dvůr – Č. Budějovice 0:2 (kon.) | Liberec – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Jihlava – Olomouc 1:2 (kon.)
SK Převýšov
3:0 (1:0)
SK Slavia Praha
Středa 31.08.2011, 17:00Pohár FAČR

V Převýšově více jak dvě tisícovky příznivců slaví. Aby také ne, vždyť domácí nováček divize skupiny C dokonale zaskočil slavnou Slavii Praha. Přestože ligový celek měl v první půle nespočet velkých šancí, góly stříleli jen domácí. Dvakrát se trefil Jarkovský a jeden gól přidal zkušený Ivo Svoboda. Převýšov se tak ve 4. pohárovém kole může těšit na vítěze prvoligového souboje Liberec - Hradec Králové. Ať už postoupí Liberec nebo Hradec, oba zápasy budou pikantní pro převýšovského trenéra Bohuslava Pilného, neboť v obou klubech strávil podstatnou část své hráčské kariéry. (18:56:16)

90
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Senzace je dokonána. Třetí hřebíček do slávistické rakve zatloukl paradoxně její bývalý hráč, zkušený IVO SVOBODA.

79
    Střídající Zákostelský napřáhl z dobrých dvaceti metrů a orazítkoval břevno domácí branky!

78
    Střelec obou domácích branek Jarkovský dostává žlutou kartu.

76
    Také Slavia střídá. Vlčka nahrazuje na hřišti Zákostelský.

76
    Převýšov střídá. Odešel Hruška a přišel Motyčka.

64
    Slavia Praha střídá. Odešel Jakub Sudek a přišel Jiří Vondráček.

63
    V malé vesničce na Královéhradecku se nám rodí velká senzace! JAKUB JARKOVSKÝ se opět zblízka dostal k zakončení a prostřelil Čontofalského. Převýšov vede již o dvě branky!

62
    Žlutou kartu dostává slávistický obránce Jakub Sudek.

60
    Také domácí střídají. Odešel Hrabík a přišel Novák.

58
    Milutinoviče v dresu hostí střídá Smolák.

48
    Převýšov měl v úvodu druhé půle dvě gólové šance. Nejprve Čontofalský konečky prstů vyrazil střelu střelu bývalého Slávisty Iva Svobody, poté za gólmana zaskakoval Kaufman, když z brankové čáry vykopával střelu Jarkovského!

46
    Dnešnímu utkání přihlíží na převýšovské poměry rekordních 2200 diváků!

46

V první půli měla Slavie více ze hry a přišly také její velké šance. Ani jednu však prvoligový mančaft nedokázal proměnit, a tak přišel ze strany soupeře trest. Jarkovský totiž zblízka poslal divizní Převýšov do nečekaného vedení.

45
    Janda našel svou přihrávkou Stanislava Vlčka, který skóroval. Zdvihnutý praporep pomezního rozhodčího ale slávistické vyrovnání zhatil!