Poprad – Žilina 6:5 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 4:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 4:4 (po s.n.)
Chotěboř – Žďár n/S 3:7 (kon.) | Vsetín – Val. Meziříčí 6:5 (kon.) | Prostějov – Uh. Hradiště 4:1 (kon.)
Opava – Přerov 5:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Milevsko 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Trnava 2:5 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
HC Milevsko 1934
Pátek 02.09.2011, 18:00Přípravné zápasy

Dnešní zápas je u konce a vítězství si připisují domácí hokejisté, kteří se v utkání prosadili celkem čtyřikrát, zatímco hosté pouze byli úspěšní pouze dvakrát. S přáním příjemně prožitého víkendu se od Vajgaru loučí Honza Wirkner. (20:03:36)

60:00

59:36
    Domácí však vyhráli vhazování a soupeře z Milevska už k ničemu nepustí.

59:32
    Hosté vybojovali vhazování v útočné třetině, ještě chvíli bude muset být Kubeš ve střehu.

59:01
    Vajgar se před Milevskou brankou stále drží a v poklidu kontroluje vítězství daleko od své branky.

58:32
    Kupec mohl jít do brejku, už byl ale na ledě příliš dlouho a kotouč pouze posunul do útočné třetiny.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:01
    Domácí Měrka se snažil prostoupit přes dva obránce soupeře, těžký úkol se mu ale nepodařilo zrealizovat.

56:09
    Z protiútoku zahrozil Fořt, Kubeš si nechal puk pro sebe.

55:55
    Kadela zcela sám před Pipkem, mířil ale těsně vedle.

55:22
    Odpískán ofsajd na straně Milevska.

55:01
    Hosté téměř dvouminutové oslabení ubránili a jsou kompletní.

54:55
    Milevsko ve čtyřech.

54:38
    Jenže Hradec se do třetiny soupeře rychle vrací. Posmykovu střelu Pipek drží do přerušení.

54:31
    Nyní se to samé podařilo také Květoňovi.

53:42
    Milevsko si může alespoň na chvíli oddechnout. Mikeska vyhazuje puk přes všechny čáry.

53:25
    Heršálkovu střelu od modré Pipek vyrazil pravým betonem.

53:01
    Milevsko jde do třech. Petr Schrimer půjde pykat za zdržování hry.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 10. Kocar (Kupec, Dvořák), 19. Mäkelä (Bula, Měrka), 24. Kupec, 45. Schmidt - 18. Štěrba (Müller), 39. Nikodém (Procházka P.)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Chmel, Procházka R., Kocar, Kupec, Dvořák, Tupý, Posmyk, Kadela, Záhora, Skokan, Hastrman, Heršálek, Bula, Mäkelä, Maryška, Fiedler, Mazanec J., Měrka, Schmidt.
    HC Milevsko 1934: Pipek, Knap - Dušek, Štych, Kořánek, Květoň, Kolomý, Schrimer, Procházka P., Novák, Heřmánek, Silbernágl, Klíma, Štěrba, Hamerle, Müller, Fořt, Havran, Cirulis, Nikodém, Špánek, Mikeska.