Poprad – Žilina 6:5 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 4:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 4:4 (po s.n.)
Chotěboř – Žďár n/S 3:7 (kon.) | Vsetín – Val. Meziříčí 6:5 (kon.) | Prostějov – Uh. Hradiště 4:1 (kon.)
Opava – Přerov 5:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Milevsko 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Trnava 2:5 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
HC Milevsko 1934
Pátek 02.09.2011, 18:00Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Chmel, Procházka R., Kocar, Kupec, Dvořák, Tupý, Posmyk, Kadela, Záhora, Skokan, Hastrman, Heršálek, Bula, Mäkelä, Maryška, Fiedler, Mazanec J., Měrka, Schmidt.

HC Milevsko 2010: Pipek, Knap - Dušek, Štych, Kořánek, Květoň, Kolomý, Schrimer, Procházka P., Novák, Heřmánek, Silbernágl, Klíma, Štěrba, Hamerle, Müller, Fořt, Havran, Cirulis, Nikodém, Špánek, Mikeska.

Rozhodčí: Slavík - Soukup, Vaňásek.

00:01

00:28
    Kolomý s Květoněm v brejku dvou na jednoho, první jmenovaný netrefil z první branku.

02:37
    Mäkelä se neprobil přes hostující obranu a akce končí hradeckým icingem.

02:58
    Jaroslav Kocar se natlačil před Pipka, ale ten si jeho bekendový pokus pohlídal.

04:03
    Vajgar hrál v šesti hráčích, hostující celek si zahraje první přesilovku utkání.

04:37
    Puk za milevskou brankou.

05:15
    Pavel Procházka pálil od modré, našel jen Kubešovu lapačku.

05:46
    Klímův nebezpečný průnik, Kubeš měl plné ruce práce.

06:03
    Vajgar je kompletní.

06:58
    Kadela netrefil skulinku mezi Pipkovými betony.

08:31
    Kocar se dral do brejku, ale hostující obránce ho čistě odstavil od kotouče.

09:46
    Vajgar právě vstřelil branku!
    JAROSLAV KOCAR střílel švihem z mezikruží po kombinaci celého útoku. Puk zapadl do branky o břevno. Asistence David Kupec a Marek Dvořák.

10:23
    Kadela v dobré příležitosti přestřelil.

11:15
    Hradecký ofsajd.

11:47
    Hařmánek se dostal k zakončení, ale jeden z domácích beků přizvedl puk až do ochranné sítě.

12:22
    Kupec s Dvořákem v akci dvou na jednoho, ale druhý jmenovaný trefil pouze boční síťku!

13:27
    Hákování na Tomáše Tupého v podání Libora Nikodéma a to je za dvě minuty.

15:27
    Milevsko kompletní, Vajgar si žádnou šanci nevypracoval.

15:48
    Klímova dělovka od modré končí v náručí Tomáše Kubeše.

17:21
    Skokanova teč končí na příložníku Václava Pipka.

17:58
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    ROMAN ŠTĚRBA v brejku dvou na jednoho nepřihrával a se štěstím ranou k tyči propálil hradeckého brankáře. Asistence Jiří Müller.

18:37
    Jan Bula pálil, Pipek neudržel puk a VILLE MÄKELÄ dorazil puk do branky. Asistence Jan Bula a Svatopluk Měrka.

19:59
    Ivo Novák dvě minuty zdržování hry, kdy nedokázal vyklepat puk z výstroje.

20:00

Skóre zápasu se měnilo poprvé v 10. minutě, kdy se trefil Jaroslav Kocar. Dvě minuty před první sirénou vyrovnal ex-hradecký Roman Štěrba, ale za necelou minutu poslal Vajgar do vedení Ville Mäkelä. Druhá třetina začne přibližně v 18:44.

20:01

20:36
    V oslabení ujel v tandemu Kořánek, ale minul branku.

22:01
    Hosté jsou kompletní.

22:08
    Dvě minuty pro Luboše Heršálka, krosček.

22:31
    Robert Procházka na útočném výletě.

23:10
    V oslabení se prosadil ranou z úhlu DAVID KUPEC. Bez asistence.

23:59
    Nikodém dotíral v okolí Kubešovy branky.

24:10

25:25
    Záhora v pádu minul odkrytou část Pipkovy branky!

25:55
    Měrkova šance, Pipek zasahoval na poslední chvíli ramenem.

25:55
    Ville Mäkelä dvě minuty za krosček.

26:14
    Ivo Novák trefil místo prázdné branky jen tyčku a Kubešovi spadla helma, hra je přerušená.

26:36
    Hamerle v tutovce, Kubeš se natáhl přes celé brankoviště a puk do branky nepustil.

27:55

27:59
    V pěti se moc nehraje, Maryška dvě minuty za sekání.

30:00

30:22
    Pipek lapil Chmelův projektil.

30:42
    Müller se cpal do brankoviště víc než je zdrávo.

31:35
    Bula vyslal z rohu prudký pas, Měrka tečoval těsně před brankářem, ale kotouč v brance neskončil.

31:58
    Hradecký icing.

32:30
    Vajgar si zahraje přesilovku, dvě minuty za sekání pro Cirulise.

33:01
    Procházkovi ujel puk na modré, Květoň se zmocnil puku, jel sám na Kubeše, ale toho v leže nepřehodil.

34:30
    Hosté kompletní.

36:47
    Sporný milevský icing.

37:58
    Další ne zcela jasný verdikt sudích hosté komentují poměrně vehementně.

38:32
    Mäkelä rozezvonil při brejku dva na jednoho tyčku. K dorážce se nedostal kvůli posunuté bráně.

38:42
    LIBOR NIKODÉM ukázal parádní akci, ujel po křídle a bekendovým blafákem překonal Tomáše Kubeše. Asistence Pavel Procházka.

40:00

Ve druhém dějství jsme viděli dva góly. Vajgar šel do dvoubrankového vedení ve 24. minutě, kdy se prosadil David Kupec, hostující Nikodém minutu před druhou sirénou snížil na rozdíl jediného gólu. Třetí třetina začne přibližně v 19:30.

40:01

40:58
    Květoňova střela prolétla kolem pravé tyče Kubešovy branky.

41:15
    Domácím nevyšla rozehrávka a po odpískaném icingu se vrací hra před branku Vajgaru.

41:27
    Další zakázané uvolnění.

42:12
    Hosté na chvíli sevřeli domácí hráče před jejich brankou, vážnější ohrožení brankáře Kubeše však nepřišlo.

42:57
    Vajgar raději vyhazuje puk do bezpečí.

43:12
    Hosté hrají ve třetí třetině s velkou chutí. Opět kombinují před hradeckou bránou.

43:24
    Milevští budou hrát oslabení. Štěrba potrestán za podražení.

44:13
    Vážnější šanci si vytvořili překvapivě hosté. Pavel Procházka v přečíslení předával puk Mikeskovi před brankou, ten jemnou tečí Kubeše nepřekonal.

44:26

Domácí přesilovou hru přece jenom využívají a odskakují na dvě branky. Autorem trefy je TOMÁŠ SCHMIDT, který pokořil Pipka ranou z mezikruží, když jeho střela zamířila k pravé tyči. Bez asistence.

45:42
    Zakázané uvolnění Vajgaru.

46:29
    Příliš mnoho toho ani jeden z brankářů ve třetí části zatím nemá.

46:49
    Heršálek tvrdě sestřelil Fořta v souboji o kotouč. Vše bylo v rámci pravidel a vylučovat se nebude.

47:48
    Kupec kroužil s pukem kolem milevské branky, v konečné fázi mu ale sjel kotouč z hole a domácímu útočníkovi se nepodařilo zakončit, jak by si představoval.

48:56
    Zatímco na začátku třetiny bylo rušněji před Kubešem, nyní má více práce oponent Pipek. Milevsko v tísni vyhazuje na icing.

49:28
    Teprve nyní se Milevští podívali do útočného pásma, kotouč ale poměrně rychle opustil hrací plochu a vhazovat se bude ve středním pásmu.

50:14
    Měrka sám před Pipkem, útočník Vajgaru mířil jen do připravené náruče hostujícího brankáře.

51:12
    Hostům se nedaří přechod do útočné třetině. Po střele Kupce končí akce hostujícího celku zakázaným uvolněním.

51:58
    Nikodém našel přihrávkou před brankou najetého Špánka, jeho střela však byla sražena a zamířil vysoko nad hradeckou branku.

52:32
    Tupý prověřil hned dvakrát milevského Pipka ranou od modré, v obou případech úspěšnější brankář Milevska.

52:55
    Přesilovka pro Hradec. Milan Kořánek se provinil podražením.

53:01
    Milevsko jde do třech. Petr Schrimer půjde pykat za zdržování hry.

53:25
    Heršálkovu střelu od modré Pipek vyrazil pravým betonem.

53:42
    Milevsko si může alespoň na chvíli oddechnout. Mikeska vyhazuje puk přes všechny čáry.

54:31
    Nyní se to samé podařilo také Květoňovi.

54:38
    Jenže Hradec se do třetiny soupeře rychle vrací. Posmykovu střelu Pipek drží do přerušení.

54:55
    Milevsko ve čtyřech.

55:01
    Hosté téměř dvouminutové oslabení ubránili a jsou kompletní.

55:22
    Odpískán ofsajd na straně Milevska.

55:55
    Kadela zcela sám před Pipkem, mířil ale těsně vedle.

56:09
    Z protiútoku zahrozil Fořt, Kubeš si nechal puk pro sebe.

57:01
    Domácí Měrka se snažil prostoupit přes dva obránce soupeře, těžký úkol se mu ale nepodařilo zrealizovat.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty dnešního utkání.

58:32
    Kupec mohl jít do brejku, už byl ale na ledě příliš dlouho a kotouč pouze posunul do útočné třetiny.

59:01
    Vajgar se před Milevskou brankou stále drží a v poklidu kontroluje vítězství daleko od své branky.

59:32
    Hosté vybojovali vhazování v útočné třetině, ještě chvíli bude muset být Kubeš ve střehu.

59:36
    Domácí však vyhráli vhazování a soupeře z Milevska už k ničemu nepustí.

60:00

Dnešní zápas je u konce a vítězství si připisují domácí hokejisté, kteří se v utkání prosadili celkem čtyřikrát, zatímco hosté pouze byli úspěšní pouze dvakrát. S přáním příjemně prožitého víkendu se od Vajgaru loučí Honza Wirkner. (20:03:36)

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 10. Kocar (Kupec, Dvořák), 19. Mäkelä (Bula, Měrka), 24. Kupec, 45. Schmidt - 18. Štěrba (Müller), 39. Nikodém (Procházka P.)