Chomutov – PZ Kladno 11:3 (kon.) | Jihlava – Havířov 8:3 (kon.) | Sparta – Plzeň 3:5 (kon.)
Motor ČB – Hr. Králové 4:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 9:3 (kon.) | Zlín – Vsetín 6:1 (kon.)
Vítkovice – Třinec 4:2 (kon.) | HC Kladno – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Letňany – Liberec 2:3 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 3:2 (kon.) | Slavia – K. Vary 2:3 (kon.)
Piráti Chomutov
11:3 (5:2, 4:1, 2:0)
PZ Kladno
Sobota 10.09.2011, 12:00 • Centrum kultůry a sportu Chomutov • Extraliga staršího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (14:14:41)

59:37
    Piráti právě vstřelili branku!
    Branku vstřelil Kaše Ondřej a přihrával David Kämpf.

59:28
    Tak přecijen se to domácím podařilo. Desátý gól vstřelil Darek Hejcman a nahrával Jiří Fronk.

58:14
    Už pouze něco přes minutu a půl se bude hrát dnešní zápas. Dneska nehrozí žádné prodlužování.

57:46
    Piráti se pokoušejí dovršit skóre desátou brankou, ale hosté jsou pochopitelně proti.

55:27
    Stále stejná situace, zápas se už pouze dohrává.

52:30
    Oba týmy se střídají v útočení. Kladno zaútočí a Chomutov okamžitě zareaguje stejnou mincí.

49:11
    Hra se přesunula před domácí bránu. Kladenští se, zdá se oklepali a opět hra začíná býti vyrovnaná.

47:28

46:58
    Domácí se usadili v obranné třetině Kladna. Hosté zatím brání.

45:28
    Ve stejný čas vyloučen hostující Martin Procházka, za podražení.

45:28
    Snad se kostka umoudřila a bude fungovat.

45:00
    Problémy s kostkou nad ledem pokračují… stále se nedokáže rozběhnout, a když se rozeběhne, tak pouze na malou chvíli a pak se sama vypne.

44:30
    Kladno zahrozili a trefilo horní týčku branky domácích.

43:40
    Doufejme, že třetí třetina přinese něco zajímavého a ne pouze dohrávání zápasu z obou stran.

41:08

41:30
    Domácí si hlídají hostující útočníky a nedávají jim moc prostoru k zakončení.

40:24
    Kladno v plném počtu.

40:00
    Začátek třetiny se opakuje, pro nefunkčnost led kostky.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 3. Kaše O. (Černý R.), 9. Suchan (Hlava N. ), 11. Hejcman (Huňady), 14. Fronk (Huňady), 15. Souček (Huňady), 26. Hlava N. (Kaše O., Černý), 32. Chrpa (Hlava N.), 34. Huňady (Fronk), 35. Toušek (Chrpa), 60. Hejcman (Fronk), 60. Kaše O. (Kämpf) - 6. Fiala, 11. Šroubek (Veselý), 22. Zíma (Fiala)

Piráti Chomutov: Slezák - Havel, Hlava D., Ringler, Hlava N., Jager, Fronk, Kämpf, Souček, Procházka, Suchan, Toušek, Šmíd, Černý, Tejnor, Vlatník, Kaše, Huňady, Hejcman, Szathmáry, Chrpa.
    PZ Kladno: Čičmanec (od 16.Karásek) - Dolgoš, Veselý, Hovsepyan, Rajter, Sýkora, Cigánik, Kobeš, Hájek, Bakula, Macháček, Vimmer, Šroubek, Zíma, Fiala, Dorociak, Krpelan, Procházka.