Chomutov – PZ Kladno 11:3 (kon.) | Jihlava – Havířov 8:3 (kon.) | Sparta – Plzeň 3:5 (kon.)
Motor ČB – Hr. Králové 4:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 9:3 (kon.) | Zlín – Vsetín 6:1 (kon.)
Vítkovice – Třinec 4:2 (kon.) | HC Kladno – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Letňany – Liberec 2:3 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 3:2 (kon.) | Slavia – K. Vary 2:3 (kon.)
Piráti Chomutov
11:3 (5:2, 4:1, 2:0)
PZ Kladno
Sobota 10.09.2011, 12:00 • Centrum kultůry a sportu Chomutov • Extraliga staršího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (14:14:41)

59:37
    Piráti právě vstřelili branku!
    Branku vstřelil Kaše Ondřej a přihrával David Kämpf.

59:28
    Tak přecijen se to domácím podařilo. Desátý gól vstřelil Darek Hejcman a nahrával Jiří Fronk.

58:14
    Už pouze něco přes minutu a půl se bude hrát dnešní zápas. Dneska nehrozí žádné prodlužování.

57:46
    Piráti se pokoušejí dovršit skóre desátou brankou, ale hosté jsou pochopitelně proti.

55:27
    Stále stejná situace, zápas se už pouze dohrává.

52:30
    Oba týmy se střídají v útočení. Kladno zaútočí a Chomutov okamžitě zareaguje stejnou mincí.

49:11
    Hra se přesunula před domácí bránu. Kladenští se, zdá se oklepali a opět hra začíná býti vyrovnaná.

47:28

46:58
    Domácí se usadili v obranné třetině Kladna. Hosté zatím brání.

45:28
    Ve stejný čas vyloučen hostující Martin Procházka, za podražení.

45:28
    Snad se kostka umoudřila a bude fungovat.

45:00
    Problémy s kostkou nad ledem pokračují… stále se nedokáže rozběhnout, a když se rozeběhne, tak pouze na malou chvíli a pak se sama vypne.

44:30
    Kladno zahrozili a trefilo horní týčku branky domácích.

43:40
    Doufejme, že třetí třetina přinese něco zajímavého a ne pouze dohrávání zápasu z obou stran.

41:08

41:30
    Domácí si hlídají hostující útočníky a nedávají jim moc prostoru k zakončení.

40:24
    Kladno v plném počtu.

40:00
    Začátek třetiny se opakuje, pro nefunkčnost led kostky.

40:01

I druhá třetina vyšla lépe domácímu týmu, který pokračoval ve stejné strategii, jako v první třetině. Hostující obrana se totálně sesypala a tak, se skóre po druhé třetině vyšplhalo na úctyhodných 9:3.

40:00

39:48
    Vyloučen domácí hráč. Za podražení si jde odpykat dvouminutový trest Radek Havel. Hraje se ve čtyřech.

39:13
    Domácí už ani nemusí kombinovat. Kladno je v křeči a velice pasivní.

38:24
    Vyloučení Kladna. Na dvě minuty vyloučen Josef Šroubek, za hákování.

37:47
    Další tlak domácích končí střelou a následně pukem v síti zabraňující vylítnutí mimo led.

35:42
    Dneska to vypadá, že si obrana hostů vzala dovolenou a užívají si pěkného sobotního odpoledne v Kladně. Domácí si na ledě dělají, co chtějí. Diváci dnešního zápasu musejí být s výkonem domácího týmu na výsost spokojeni.

34:38
    Domácí nepolevují, spíše naopak. Již devátou branku domácích Pirátů střílí Ondřej Toušek. Pěknou přihrávkou se o to postaral Jakub Prpa, který byl oceněn první asistencí.

33:12
    Další branka Chomutova. Po přihrávce Jiřího Fronka se prosazuje Patrik Huňady.

Kladno neuspělo. Stav zápasu stále 7:3.

32:20
    Nařízeno trestné střílení, proti domácímu týmu!

31:20
    To již neplatí. Další branka Chomutova má číselné pořádí sedm. Branku vstřelil Chrpa Jakub a asistence přidal Nicolas Hlava.

30:55
    Chomutov je usazený v útočné třetině. Kladenský Tomáš Karásek chytá jednu střelu, za druhou.

29:51
    Vyloučen hráč Kladna. Na dvě minuty je vyloučen Martin Procházka, za hrubost.

27:30
    Na ledě se teď nic zvláštního neděje. Hraje se nahoru a dolu…

25:47
    Další branka z továrny domácích Pirátů. Po kombinaci Robert Černý - Ondřej Kaše, se prosazuje Hlava Nicolas.

24:36
    Vyloučení Kladna. Na dvě minuty si jde odpočinout Jaroslav Krpelan, za podražení protihráče.

23:10
    Kladno je na ledě aktivnějším týmem. Domácí jsou zaskočeni.

21:44
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hostující hráči snižují na rozdíl dvou branek. Třetí branku Kladna vstřelil Dominik Zíma a přihrával Martin Fiala.

21:27
    Vysoučení Chomutova. Na dvě minuty, za faul kolenem si jde odpočinout Radek Havel. Kladno má přesilovou hru.

20:01

Piráti Chomutov: Slezák - Havel, Hlava D., Ringler, Hlava N., Jager, Fronk, Kämpf, Souček, Procházka, Suchan, Toušek, Šmíd, Černý, Tejnor, Vlatník, Kaše, Huňady, Hejcman, Szathmáry, Chrpa.

PZ Kladno: Čičmanec (od 16.Karásek) - Dolgoš, Veselý, Hovsepyan, Rajter, Sýkora, Cigánik, Kobeš, Hájek, Bakula, Macháček, Vimmer, Šroubek, Zíma, Fiala, Dorociak, Krpelan, Procházka.

Domácí Piráti byli v první třetině jasně lepším týmem. Kladno naopak doplatilo na zbytečné chyby a ty domácí potrestali pěti brankami. Další třetina začne přibližně v 12:50.

20:00

19:55

19:38
    Hostující hráči krouží okolo svého brankáře.

18:54
    Hraje se spíše před hostující, než-li před domácí bránou.

17:55
    Další vyloučení. Domácí Jiří Fronk se provinil nedovoleným bráněním a je vyloučen na dvě minuty.

17:31
    Domácí hrají v plném počtu.

16:57
    Domácí se bezproblémů brání. Kladno zatím nepředvedlo vůbec nic.

15:31
    Vyloučení Chomutova. Na dvě minuty za krosček si jde odpočinout Jiří Vlastník. Kladno hraje přesilovou hru 5 na 3.

14:35
    Dnes je to tu jako na střelnici. Již pátou branku Severočechů vstřelil Jaroslav Souček a asistoval mu Hlava Nicolas. Stav zápasu 5:2.

13:33
    Další rychlé využítí přesilovky, tentokrát ze strany Pirátů. Gól střílí Jiří Pronk a nahrává Patrik Huňady.

13:01
    Vyloučení Kladna. Na dvě minuty vyloučen Martin Bakota, za sekání.

11:28
    Chomutov opět skóroval, ale rozhodčí gól neuznali, z důvodu posunutí brány.

10:48
    Rychlá odpověď domácích. Patrik Huňady nahrával a na 3:2 zvyšuje Darek Hejcman.

10:24
    Další využitá početní výhoda. Kladno srovnává brankou Jaroslava Šroubka. Asistence: Veselý Petr.

10:18
    Vyloučení Chomutova. Dvě minuty pro Jakuba Součka, za nedovolené bránění.

09:50
    Kladno mohlo v zápase podruhé vyrovnat. Opět únik útočníků a komplikovaný zákrok brankáře.

08:17
    Kombinace domácího týmu před bránou Kladna, jako z učebnice. Několik přihrávek pukem a tvrdá střela do brány Jakuba Suchana. Asistence: Nicolas Hlava.

06:03
    Ani Kladno nevyužilo svou přesilovku.

07:10
    Kladno má stejné problémy, jako Chomutov. Přesně zpracovat a vystřelil.

06:03
    První vyloučení domácího týmu. Na dvě minuty si jde odpočinout Jakub Suchan, za vysokou hůl.

06:47

05:26
    Gól v oslabení. Do samostatného pniku se dostal Martin Fiala a mezi betony prostřelil domácího gólmana. Bez asistence. Stav zápasu 1:1.

04:47
    Zatím žádná šance domácího týmu v přesilovce nenastala. Obránci Kladna důrazně brání své oslabení.

03:50
    Další vyloučení v zápase. Josef Vimr si jde odpočinout na dvě minuty, za nedovolené bránění.

02:05
    První branka domácích. Pěknou kombinaci domácích zakončil z dorážky Kaše Ondřej. Asistence: Robert Černý.

01:02
    První vyloučení v zápase si připisuje hostující tým. Chomutov bude mít přesilovou hru, když se jeden z obránců Kladna providil napadením protihráče.

00:54
    První šance Chomutova. Šanci nevyužili a puk se otřel o síťku brány.

00:01

Začátek zápasu se blíží.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 3. Kaše O. (Černý R.), 9. Suchan (Hlava N. ), 11. Hejcman (Huňady), 14. Fronk (Huňady), 15. Souček (Huňady), 26. Hlava N. (Kaše O., Černý), 32. Chrpa (Hlava N.), 34. Huňady (Fronk), 35. Toušek (Chrpa), 60. Hejcman (Fronk), 60. Kaše O. (Kämpf) - 6. Fiala, 11. Šroubek (Veselý), 22. Zíma (Fiala)