Chomutov – PZ Kladno 11:3 (kon.) | Jihlava – Havířov 8:3 (kon.) | Sparta – Plzeň 3:5 (kon.)
Motor ČB – Hr. Králové 4:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 9:3 (kon.) | Zlín – Vsetín 6:1 (kon.)
Vítkovice – Třinec 4:2 (kon.) | HC Kladno – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Letňany – Liberec 2:3 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 3:2 (kon.) | Slavia – K. Vary 2:3 (kon.)
IHC Králové Písek
9:3 (4:0, 1:1, 4:2)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Sobota 10.09.2011, 12:30 • KOMTERM aréna • Extraliga staršího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

00:01

02:05
    Písek právě vstřelil branku!
    První branku domácích vstřelil Jan Březina, když se sám ocitl před brankářem a nadvakrát ho dokázal prostřelit.

02:12
    V zápětí se dokázal z úniku dvou na jednoho prosadit domácí Dominik Vlk po nádherné přihrávce Kevina Reiniše.

Z technických důvodů jsem musel začít psát onlajn přenos až v polovině první třetiny. Děkuji za pochopení.

10:10
    Hraje se v plném počtu.

11:30
    Z pravého kruhu se pěknou ranou prezentoval Kevin Reiniš, ale tentokrát předvedl svkělý zákrok gólman hostů.

12:41
    Písek si zahraje přesilovou hru. Za držení hole si jde sednout jeden z hostujících hráčů.

14:00
    Písku se nedaří přechod do útočného pásma.

14:33
    Písecký Dominik Vlk se dostal do obrovské šance. Ocitl se sám na brankovišti. Bohužel pro domácí šla střela pouze do lapačky brankáře hostů.

14:41

16:07
    Zakázané uvolnění hostů.

16:31
    Po vyhraném buly se písečtí dostali do většího tlaku, z čehož těžil David Ciboch, který dokázal nadvakrát prostřelit hostujícího brankáře a zvýšil stav utkání na 3:0

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:45
    Po skvělé zadovce Kevina Reiniše se dokázal prosadit David Bernad pěknou ranou do pravého rohu branky.

20:00

Písek byl po celou dobu první třetiny výrazně lepší a tak si do šaten odnáší pohodlný náskok 4:0.

20:01

21:30
    Začátek druhé třetiny vypadá podobně jako konec první. Do obrovské šance se dostal domácí Dominik Vlk, ale ze dvou metrů těsně přestřelil.

22:26
    Vylučuje se na obou stranách. Za domácí Schwamberger a za hosty Osmík. Oba za hrubost.

23:23
    Další vyloučení na straně hostů. Kuchta si jde sednout na 2 minuty za zdržování hry. Hraje se 4 na 3 ve prospěch Písku.

24:26
    Tým Písku hraje v plném počtu. Hosté ve čtyřech.

25:23
    Písek se ani v této přesilovce nedokázal prosadit. Hraje se v plném počtu hráčů na obou stranách.

26:10
    Z levého kruhu prověřil písecký Schwamberger brankáře hostů Krásného.

26:42
    V zápětí domácí využili tlak v útočném pásmu. Na 5:0 zvyšoval Vladimír Hanus.

27:09
    Hosté jdou opět do oslabení. Marek Němec si odsedí dvě minuty za hru vysokou holí.

28:30
    Píseckým se nedaří usadit v útočném pásmu.

29:09
    Havlíčkův Brod je vplném počtu.

29:39
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Do samostatného úniku se dostal Marek Němec a na třetí pokus překonal brankáře domácích Marka Mazucha.

29:44
    Vzápětí se dostal do samostatného úniku domácí Kevin Reiniš, ale šanci neproměnil.

32:15
    Písecký Miroslav Jindrák se dokázal prosadit mezi třemi hostujícími hráči, ale nakonec netrefil poloodkrytou branku.

33:45
    Písek se drží v útočném pásmu a neustále si vytváří šance. Další pěknou střelou od modré čáry se prezentoval Dominik Vlk.

35:02
    Zakázané uvolnění Písku.

38:01
    Havlíčkobrodský Milan Křipal si jde sednout na dvě minuty za sekání.

39:03
    Hosté jdou do tří. Za podražení si jde sednout David Vala.

39:57
    Písek si vytvořil sice souvislejší tlak, ale vystřelil pouze jednou a to do hrudi gólmana hostů.

40:00

Druhá třetina byla v duchu podobná jako ta první. Písek byl opět jednoznačně lepší.

40:01

40:01
    Písečtí pokračují ve hře 5 na 4.

41:03

41:50
    Další bod v zápase si připisuej Kevin Reiniš, když po přihrávce Dominika Vlka vstřelil gól těsně kolem tyčky.

45:15
    V posledních chvílích se hra trochu rozhárala a ani jeden z týmů se nedokáže prosadit.

48:21
    Za domácí opět skóruje Kevin Reiniš, který dokázal trefit letící puk ve vzduchu.

48:45
    Velká mela před píseckou bránou. Na trestnou lavici si jdou sednout z píseckých řad Hanus Vladimír a z havlíčkobrodských řad Štěpán Mozr. Oba dva za hrubost. Hraje se 4 na 4.

50:03
    Do úniku jednoho na jednoho se dostal písecký David CIboch. Pěknou střelou zápěstím zvýšil již na 8:1.

50:03
    Na straně hostů dochází již podruhé ke střídání brankářů. Ondřeje Krásného nahradil Čeněk Novák.

50:41
    Obě mužstva hrají v plném počtu.

51:30
    Písek je v obrovském tlaku. Hosté nestíhají.

56:10
    David Bernad pěkně našel přihrávkou z poza brány Miroslava Jindráka, který tak připisuje další skalp havlíčkobrodských.

56:30
    Písecký David Bernad se prezentoval prudkou střelou od modré čáry. Hostující gólman měl co dělat, aby tuto střelu vytěsnil.

57:27
    Jako blesk z čistého nebe byl tento gól hostů. Marek Němec dokázal nadvrakrát prostřelit domácího brankáře Mazucha.

58:15
    Na dvě minuty si jde sednout domácí Vladimír Hanus za hákování.

58:35
    Hosté nakonec ještě využili přesilovku.Kosmeticky tak upravil skóre Štěpán Mozr na 9:3.

59:01
    Probíhá poslední minuta utkání.

60:00

Písecký dorostenci dokázali vyhrát i v druhém kole Extraligy Staršího Dorostu a jsou prozatím 100%. Naopak hosté mají z dvou kol dvě porážky. Tímto se s vámi loučím a těším se na další onlajn přenos. (14:34:59)

Martin Huťťan

Branky a nahrávky: 3. BŘEZINA Jan, 3. VLK Dominik (REINIŠ Kevin), 17. CIBOCH David (VLK Dominik, REINIŠ Kevin), 20. BERNAD David (REINIŠ Kevin), 27. HANUS Vladimír (BERNAD David, JINDRÁK Miroslav), 42. REINIŠ Kevin (VLK Dominik), 49. REINIŠ Kevin (VLK Dominik), 51. CIBOCH David, 57. JINDRÁK Miroslav (BERNAD David) - 30. NĚMEC Marek, 58. NĚMEC Marek, 59. MOZR Štěpán (VOSYKA Daniel)

IHC Králové Písek: Mazuch - JIndrák, Švanda, Ciboch, Vlk, Hřebíček, Reiniš, Paukner, Hanus, Březina Jan, Schwamberger, Banci, Žáček, Dudák, Březina Patrik, Bernad, Volf, Novotný, Janásek
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Novák (3. Krásný, 51. Novák) - Dvořák, Chlubna, Krajcikr, Mozr, Ludvík, Voplakal, Krajhanzl, Vala, Vosyka, Kuchta, Osmík, Žuček, Zohorna, Špiňar, Bláha, Křipal, Brebera, Dundáček, Kundrát, Němec