Wolverhampton – Tottenham 0:2 (kon.) | Arsenal – Swansea 1:0 (kon.) | Everton – Aston Villa 2:2 (kon.)
Manchester City – Wigan 3:0 (kon.) | Stoke – Liverpool 1:0 (kon.) | Sunderland – Chelsea 1:2 (kon.)
Bolton – Manchester Utd. 0:5 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
0:2 (0:0)
Tottenham Hotspur
Sobota 10.09.2011, 16:00 • Molineux Stadium • Anglická Premier League

Kohúti z Tottenhamu prejavili v druhom polčase väčšiu taktickú vyzretosť a napokon duel zvládli a konečne si pripísali výhru v tohtoročnej edícii ročníka Premierleague. Ďakujem za pozornosť! (17:53:22)

94
    Ten však na sklamanie domácich Friedel chytá a rozhodca ukončuje duel!

94
    Hammill padá zhruba 30 metrov od brány. Bude to priamy kop.

93
    Tottenham takticky drží loptu a nikam sa neponáhľa. Na žiadny zázrak to už nevyzerá.

90
    Nadstavujú sa 4 minúty. Hostia sú blízko premiérovej výhry.

90
    Dnešní utkání sleduje 25 274 diváků.

89
    Druhé a zrejme taktické striedanie hostí. Z ihriska odchádza strelec druhého gólu Defoe, ktorého nahradí Dos Santos.

89
    Adebayor mal kopa priestoru jeho strelu ale Berra zblokoval.

88
    Spurs delí niečo cez pár minút do prvého trojbodového zápasu v tejto sezóne Premierleague.

84
    Prvé striedanie hostí. Harry Redknapp sťahuje z hry Scotta Parkera, ktorého nahradí Jake Livemore.

83
    Ryan Johnson dostáva žltú kartu za ostrý zákrok na hranici pravidiel.

81
    Tretie a posledné striedanie domácich v zápase. Vokes nahrádza Fletchera v útoku.

80
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Jermain Defoe dostal do šestnástky loptu od Kranjčara a z krídla pomedzi nohy i ruky Henneseya skóruje prízemnou strelou!

79
    Škakredý faul Stearmana zozadu na Parkera bol odmenený žltou kartou.

76
    Až dvojité striedanie domácich. Kightleya nahradí Hammill a Hunta Jarvis. Snaha o zmenu nepriaznivého stravu z pohľadu Wolves.

72
    Domáci lodivod Mick McCarty pripravuje striedanie, keď už dáva pokyny náhradníkom. Uvidíme, kto pôjde o chvíľu dole.